iPhone 4: Všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: úte úno 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Bydliště: Tábor

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rostakd »

Ja HD2 mel a Iphone 4 je z vydrzi o mnohooo lepsi jak nejake HD2
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hrosikjiri »

Díky moc za prispevky...:) stale se rozhoduji...:)
to "Rostakd" kdyz jsi mel obe zarizeni, jake se ti zdalo lepsi? Stale nad tim premejslim a nevim a nevim...
Jinak jsem se dozvedel, ze iphone nema dorucenky u zprav sms a nelze u nej posilat vizitky... je to tak? nebo muze to nekdo vyvratit? Existuji zde jeste nejake veci, co jsou jak bych to rekl, bezne u normalnich telefonu? diky za kazdou radu... :)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vitezslav2 »

Chtěl bych se zeptat,opravdu má iPhone 4 stejný konektor pro kabel jako 3G a 3GS?Neviděl jsem totiž moc nabídek na autonabíječky pro iPhone 4.Děkuji za informaci.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

tak na jablickar.cz vysel docela zajima tip jak si odlisit iphone 4 :) i s navodem na vymenu

http://jablickar.cz/chcete-odlisny-ipho ... vova-zada/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

ten kovovy kryt se mi docela libi :)

a tady je alternativa a vetsi vyber barev
http://cgi.ebay.com/Metal-Full-back-cov ... 006wt_1141" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tohle se mi hrozně líbí a přemýšlím, že bych si jej objednal (v černé variantě) - mají jich více, našel jsem jejich stránku na FB, kde měli i zelené, modré... a vypadalo to docela pěkně.
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od čiko »

Tenhle kovový kryt na záda, to je prostě nádhera.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

No ja bych to mozna vzal pres ten ebay ;) myslim ze by to snad melo byt to stejne ;) ale taky se mi v tom libi, no ja mam tedka na zadni stene gelaskin podle sveho navrhu takze jsem spokojeny ale tady o tom uvazuji ;) me se zase libi ten stribrny, akorat nevim jak to bude vypadat s tim kovovym bokem, jestli tam nebude moc velky rozdil, jinak na to bude asi nejlepsi ta cerna :) koukal jsem zemi ta vymnena by nemela byt problem :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já jsem si v Hong Kongu na iPhone 4 koupil SGP iPhone 4 Skin Guard (Carbon Black) a nemá to chybu, navíc to velmi dobře drží, i když telefon tahám v kapse (bez bumperu). Jdu pátrat na eBay po tom černém kovovém krytu, docela mě láká a byla by to příjemná změna. Btw teď koukám, že ty kryty dělá taky nějaká firma z Hong Kongu, škoda že jsem to tam předtím nikde neviděl.

Obrázek
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

A ten odkaz co jsem daval na ten ebay to myslis ze to neni to stejny jako ma tech strankach cos daval link ty? Tam je i ten cerny a dalsich x barev ;) no ja si koupil nejaky gumova obal na ebay asi za 7$ a ochrani mi ho cely a nevypada v nem spatne, mam ho hlavne nahory. Jinak bumper programe jsem blbe vyplnil udaje a pak kdyz jsem je opravil tak mi to uz nevzalo zpatky serio cisla a to jsem to ani neodeslal, jenom jsem se z blbosti vratil na zacatek tech formalu nactenim stranek a ne vracenim po kroku takze uz jsem pak smel smulu a blbosti jsem o neho prisel. No kdyztak pak dej vedet jestli jsi neco nasel a cos pripadne objednal ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ajo, máš pravdu, já jsem se na ten odkaz díval až později a ty další varianty dole jsem přehlédl. Teď váhám, zda vzít tu černou nebo se mi ještě líbí světle modrá... stříbrná je taky hezká... že bych vzal všechny tři a pak si nechal jen ten, který se mi bude nejvíc líbit a zbytek prodal :) ?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ten kovovej kryt vypadá fakt výborně, navíc spousta lidí si stěžovala, že ten původní skleněnej moc nevydrží, takže tohle je perfektní patch :)

Akorát koukám na ten návod a napadlo mě: nejsou na těch šroubcích pro uvolnění krytu nějaké pečetní nálepky? Že by to pak mohlo dělat problémy při případné reklamaci. Podle fotek tam žádná záruční pečeť vidět není, ale čekal bych, že tam bude když se i baterka nechává měnit v servisu kvůli záruce.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ruslan: Pročítal jsem zahraniční diskuze a prý tam žádné "nástrahy" pro odhalení neoprávněného "otevření" nejsou, takže by s tím neměl být problém.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Nekde jsem cetl ze pry kvuli vymenitelne baterky apple musel prestat plombovat kryty,pripadna ztrata zaruky, neco kvuli narizenu EU ci co, takze by to nemel byt problem a i na jablickari nepsali nic ze by tam byla nejaka nastraha, akorat nevim jestli kryty budou opravdu steel nebo jenom nejaka plastova nepodobenina.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od murder »

Vitezslav2 píše:Chtěl bych se zeptat,opravdu má iPhone 4 stejný konektor pro kabel jako 3G a 3GS?Neviděl jsem totiž moc nabídek na autonabíječky pro iPhone 4.Děkuji za informaci.
Ano má, jediný rozdíl je, že pokud máš originál Bumper tak do něj nedostaneš neoriginál konektor (neorig mají širší obaly) jinak jedu se 4 s 3G kabelama bez problémů.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Skoro do kazdeho obalu ktery ma vykroj presne na nabijeci port se neda pripojit neorginal nabijecka z duvodu sirsiho konektoru.
To vitezslav2: No bylo by hodne prekvapive kdyby apple nejednou zmenil napajeci kabel kdyz na neho zatim jedou vsechny idevice a hlavne by se o tom asi i hodne psalo ze apple zmenil svuj konektor treba na miniUSB ;)
Uživatelský avatar
Rickeey [SVK]
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 12, 2011 15:38
Zařízení: HTC HD 7
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rickeey [SVK] »

Tak tohle mě dostalo, je to moc hezký a líbí se mi to :) a to i v té kovové variante :), jen doufám že to nebude nijak ovlivňovat "sygnál"...
Herbik-Adr
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 08, 2009 16:31
Zařízení: SGS4,iP5,L925...
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Herbik-Adr »

Mám dotázek na zkušené uživatele. Jde nějak při psaní textu přezkočit kurzorem do určitého místa ve slově? Třeba když udělám překlep nebo chybu. Nebo se musí jen přepsat celé slovo? Díky...

A já si říkal k čemu ta lupa je... :) Jinak díky...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Herbik-Adr: Stačí na daném slově (které chceš editovat) chvíli přidržet prst. Měla by se objevit lupa se zvětšením, a pak už jen stačí posunout prst na požadovanou pozici ve slově.
lupaIos.jpg
lupaIos.jpg (39 KiB) Zobrazeno 12321 x
Herbik-Adr
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 08, 2009 16:31
Zařízení: SGS4,iP5,L925...
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Herbik-Adr »

Tak mám další otázku. Jde nějak vložit příloha do odpovědi v emailu? Nějak mě tam nešla vložit (fotka). Jde to jen pří náhledu na fotku,dát odeslat emailem. Díky za info.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Bohuzel nejde, jedine poslat jako novy mail. Obrazky jdou vlozit pouze oznacenim ve fotoalbu a poslat mailem, docela vyhoda ze se da zvolit velikost odesilaneho mailu ;)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů