HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Tohle natočil jeden z majitelů DHD a nevím teda, mě to nepřijde nějaké žalostné.
http://www.youtube.com/watch?v=PvHPY7z-rGY" onclick="window.open(this.href);return false;
Doza
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned říj 24, 2010 15:46
Zařízení: N95 8GB

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Doza »

to mě teda přijde dost žalostný... dobře reprodukovanej zvuk z mikroportu... ale ten šum okolo?? to moje n95 dokonce ani n70 nedělala... tohle je pro mne jedinej argument proč bych si DHD nekoupil, bohužel... mlžete sem někdo dodat někajý video s hlasitějšími zvuky? naprř nahraný live koncert a tak?
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od fore »

http://www.youtube.com/watch?v=c7pu3Oci3LY&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;


snad jediny video na youtube s pomerne jednotnym a hlasitym zvukem .... muzete se pokochat
simansky79
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 24, 2010 21:35
Zařízení: Nokia N82

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od simansky79 »

Cau lidi . Kde se da nebo bude dat koupit tenhle nabouchanej stroj . Nejlepe nekde v Praze abych v pripade reklamace nemusel buh vi kam . Jo a jeste nevite kde je nejaka predvadecka abych si ho mohl vyzkouset . Diky .
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Zdravím všechny, jsem čerstvý majitel DHD a je to můj první foun s Androidem. A mám jeden problém.Telefon mi nabízí aktualizaci systému, ale pokud potvrdím stažení ( varianta - stáhnout pomocí libovolného datového spojení ), tak se rozeběhne stahování, ale během 2-3 vteřin se pozastaví a mobilní připojení se vypne. Ale v nastavení připojení mám přitom mobilní připojení zapnuté. Pokud zruším stahování, tak se mobilní připojení zase obnoví.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

Inac viete mi niekto poradit ohladom pamatovej karty.Chcem si kupit 16gb len neviem ci vyuzijem class6 alebo staci4.Nejde mi o to ako rychlo to bude kopirovat data z fonu do pc alebo opacne ale o to ci to ovplivnuje aj rychlost citania karty fonu napr ked prezeram v mobile obrazky.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 25, 2010 13:30) --

Akurat mi dosiel dhd domov.Chcem sa vas opytat ci aj vy ked ste si ho kupili ste mali baterku otocenu naopak cize pristroj sa nedal vobec zapnut a dlasia vec mal som v nom 8gb kartu od samsungu.Nejak mi ta karta nesedi zeby ju htc davalo k fonom.Mam podozrenie ze ho niekto pouzival.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

prisla mi sice zablombovana krabicka ale dost rozbita tak som nasraty..wrrrrrrrrrr...tie donaskove sluzby kurna...

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 25, 2010 14:15) --

inac ako si mam vytvorit konto na htc sense ked ho chcem vytvorit vo fone tak mi vipise ze nieje mozne ziskat region zo servera.
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

janiss píše:Inac viete mi niekto poradit ohladom pamatovej karty.Chcem si kupit 16gb len neviem ci vyuzijem class6 alebo staci4.Nejde mi o to ako rychlo to bude kopirovat data z fonu do pc alebo opacne ale o to ci to ovplivnuje aj rychlost citania karty fonu napr ked prezeram v mobile obrazky.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 25, 2010 13:30) --

Akurat mi dosiel dhd domov.Chcem sa vas opytat ci aj vy ked ste si ho kupili ste mali baterku otocenu naopak cize pristroj sa nedal vobec zapnut a dlasia vec mal som v nom 8gb kartu od samsungu.Nejak mi ta karta nesedi zeby ju htc davalo k fonom.Mam podozrenie ze ho niekto pouzival.
Já jsem používal už v HD2 class4 a v pohodě. A jinak DHD jsem kupoval v HTC shopu a taky byla součástí balení 8GB karta od Samsungu. :-) Krabici rozpečetily až přede mnou. Co se týče baterie, tak to si nepamatuji.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Hele, chlapi, jak je to s tou konstrukcí? Každej píše něco jinýho. Vyfoťte někdo novýho miláčka.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od YAMATO »

Díky!Vlastně je to jediný důvod, proč ještě váhám s objednáním.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

ja som ho mal tiez zapecateny len krabicka bola potrhana po rohoch niekto s nim asi pekne hadzal kurier alebo neviem no :-( mozno sa to aj inac stalo ale fonik ide v pohode.Aktualizoval som ho vsetko ok.Krasny zvuk paci sa mi ako hraje.No len mi este niekto prosim poradte ako sa prihlasit na sense nemozem urobit konto vypisuje mi to ze server nemohol najt region alebo neico take
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

Co sa tyka tej baterky ano bola otocena opacne hned pri kupe a ano karta je od sasungu.
Ked ide o konstrukciu tak ta je bajecna az na ten spodny diel ten je spracovany na prd to sa na htc nepodoba.
Nie je to uplna katastrofa ale od htc to je pruser, pripomina mi to takmer vsetky nokia modely vyzera to tak
ako keby ta uplne spodna cast spodnej casti bola o 0,5 mm vacsia a pri silnejsiom stlaceni to vrzgne asi to bude treba
podlozit papierikom ako na nokii. :tlem: :tlem: :tlem:

Co sa tyka vykonu pamata noveho sense tak to je ozaj super aj napriek tomu aky relativny velky to je stroj tak sa s tym pracuje naozaj krasne. Na senzorove tlacidla som si velmi rychlo zvykol a zapacili sa mi viac ako tlacidla na desire.
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

YAMATO píše:Hele, chlapi, jak je to s tou konstrukcí? Každej píše něco jinýho. Vyfoťte někdo novýho miláčka.

Tak přikládám foto, obou krytů. Je fakt, že hlavně u toho spodního od SIM a pam.karty je malinko mezera, ale není to nic hrozného. Drží pevně a co se týče prachu, tak se tam nedostane určitě víc, než z jakéhokoli jiného místa. Ten horní od baterie drží také pevně, jen je malinko při přejetí prstem cítit, že horní část je trochu více vystouplá. Ale zase nic hrozného, člověk si toho při běžném používání ani nevšimne. Celkově si myslím, že to je ok, nic nevrže, vše drží. A ty malinké vůle v lícování, no asi tradice.

http://cid-b5042c5bf7e98552.photos.live ... esire%20HD" onclick="window.open(this.href);return false;
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od fore »

no , aspon se to nebude moc zahrivat :D pekna mezera
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Není to tak hrozné, jak to vypadá. Třeba vůle při vyklopeném displeji na TP2 mi vadila víc. :)
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

TO: msv

Tebe ten zadny kryt pri stlaceni zo stran alebo zo zadu vobec nevrzga?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

Vůbec nevrže. Drží to fest, proto mi ta vůle až tak moc nevadí.
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od nyyo »

No tak mne to trochu vrzga. Skusal si market fungje ti? ja uz dva dni nemozem nic stiahnut
Lenochod
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob srp 28, 2010 13:09
Zařízení: HTC Sensation S-OFF, Root
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lenochod »

Hele a to htc sense, (to propojení s webem) funguje i když je telefon vybitý? Nebo jenom když je zaplej?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od msv »

nyyo - Koupil jsem ho ve čtvrtek. V pátek a v sobotu stahování a instalace v pohodě. Neděle a dnes taky problémy. Něco stáhnu na několikátý pokus, něco vůbec.

Lenochod - Nezkoušel jsem, ale předpokládám, že musí být zapnutý. :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů