Odpadlý USB konektor z MB

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
candis
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 14, 2010 7:49
Zařízení: HP 614c

Odpadlý USB konektor z MB

Příspěvek od candis »

Prosím tímto všechny kutily a ty,co se nebojí a trochu se v HP614c vyznají o pomoc. :-(
Uvolnil se mi konektor USB z motherboardu.Jsem opravdu zoufalý,protože jsem volal do HP servisu na pozáruční opravu a řekli mi 6000 Kč!!!Prosím vás,kdo by se nebál do toho pustit,ať se mi ozve,samozřejmě na mou zodpovědnost.Přijedu,přivezu.Díky všem za brzkou pomoc. :-(
pepe_pepe
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 24, 2010 9:46
Zařízení: myPhone

Odpadlý USB konektor z MB

Příspěvek od pepe_pepe »

Zdrvím,
tak co, už jste si to opravil, nebo nechal opravit?
Zvládnul bych to aj za polovinu či třetinu. Je to ovšem risk, protože kdo ví, co jste s tím konektorm vytrhnul z MB.
Navíc, nevím, zda byste ten noťas nemusel zaslat a já po opravě opět zaslat zpět, nejspíše nebudeme bydlet blízko sebe - Murphyho zákon.
Napište když tak na [email protected] a nějak se to zvládne.
pepo1717
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 16, 2010 10:31
Zařízení: HP 614C

Odpadlý USB konektor z MB

Příspěvek od pepo1717 »

mne sa stalo to iste ked som ipaq pouzival ako modem na inernet.Bohuzial sa mi to odtrhlo aj so spojmi na dps,a to sa bohuzial neda opravit lebo je to tam male!!!Kupil som starsi ipaq a ten som rozobral a zalepil epoxidom a zatial to drzi.
candis
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv led 14, 2010 7:49
Zařízení: HP 614c

Odpadlý USB konektor z MB

Příspěvek od candis »

pepe_pepe píše:Zdrvím,
tak co, už jste si to opravil, nebo nechal opravit?
Zvládnul bych to aj za polovinu či třetinu. Je to ovšem risk, protože kdo ví, co jste s tím konektorm vytrhnul z MB.
Navíc, nevím, zda byste ten noťas nemusel zaslat a já po opravě opět zaslat zpět, nejspíše nebudeme bydlet blízko sebe - Murphyho zákon.
Napište když tak na [email protected] a nějak se to zvládne.
Ahoj,tak mi to připájely k desce v jednom servisu na telefony za 800Kč,ale nejde synchronizovat,maximálně nabíjet baterku,tak nevím. :cry:
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů