Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od Martin Prokop »

Nový operační systém od Microsoftu Windows Phone 7 je již hotov a nyní je tedy řada na výrobcích, protože je čeká implementace do svých přístrojů a začínají se objevovat první fotografie a videa různých značek. Známe již něco málo od HTC, LG a ani Samsung nezůstává pozadu. Na serveru Gizmodo.com se objevila fotografie prototypu i8700, jenž je poháněn právě systémem Windows Phone 7.

obrázek

Z fotografií můžeme vyčíst, že bude disponovat interní pamětí 8 GB, trojicí pravděpodobně dotykových tlačítek pod displejem a vše bude zabaleno do velmi zajímavého designu. Na zadní straně pak našla místo čočka fotoaparátu s LED diodovým bleskem a hlavní reproduktor. Žádné další specifikace k dispozici bohužel nejsou, nezbývá tedy nic jiného než čekat, ale už teď to vypadá, že se Samsung s modelem i8700 vydává na zajímavou cestu.

Zdroj: Gizmodo.com
Uživatelský avatar
vopec
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte říj 20, 2009 8:13
Zařízení: BB 9700 + BB Playbook
Kontaktovat uživatele:

Samsung i8700: Připravovaný komunikátor s WP7

Příspěvek od vopec »

prvni WP7 u kterého jsem se pozastavil...vcelku čistý design, řekl bych.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

Na me naopak pusobi naprosto nezajimave... i pod cistym designem si predstavuji nejakou kreativitu...
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od janac_marek »

Presne tak.
Mne sa tiež moc nepáči. Taká HD2 ma oslnila designom ihneď.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od elcrys »

Poslední dobou mi přijde, že jediné (nebo alespoň to hlavní) co uživatele na SmartManii zajímá je vzhled zařízení. Vypadá to, že většina dnešních uživatelů uvažuje o komunikátorech spíše jako o módních doplňcích, než o zařízeních, které mají zastat určitou činnost. Potom se asi nelze divit poslednímu vývoji v mobilních OS a odpovídajícím změnám v samotném HW. Na druhou stranu chápu, že v případě WP není moc o čem diskutovat :-).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

Nevim ale kdyz vsichni vyrobci (uz i Samsung se k nim, zjevne velice rad, pridal) produkuji tak otresny a prazdny (nekdo rika "cisty") design, tak se to zacina stavat dost zasadni prioritou pri vyberu zarizeni... celkove vidim aspon u veci kolem WP smer "Star Trek" tzn. obycejne placky (data pady) s grafikou OS hodne podobnou LCARS (OS vsech zarizeni ve Star Treku)... myslim, ze jeste neni cas, kdy se elektronika stane ciste ucelovou veci...
janac_marek píše:Taká HD2 ma oslnila designom ihneď.
No to bylo taky "dilo" :smt104 I takova HD1cka byla designove o pul vesmiru jinde aspon pro me...
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od janac_marek »

to elcrys:
Presne ako vravíš. Po SW stránke to s WP7 odlišné nebude. Takže neviem čo je čudné na tom, že jedinými kritériami pre výber sa stali vzhľad, HW výbava a prípadne aj cena. Každý si spraví ten svoj prienik a zoberie to pre neho vyhovujúce.
A sorry, ale ak mám na výber 2 zariadenia s rovnakým výkonom, tak nevidím dôvod, prečo by som si nevybral to pre mňa krajšie. A tie HW rozdiely zas tak obrovské nebudú a v tej "top" triede bude určite na výber.

Súhlasím, že niektorí majú telefón ako módny doplnok, ale ver tomu, že na smartmaniu takí človek ani nechodí.
Ja mám skôr pocit ako keby niektorí nemohli prehltnúť to, kam moderný SW smeruje - a to je easy to use.
Iste, prináša to oklieštenia, ale v konečnom dôsledku po doladenosti vidieť, že to ide.

Teraz možno troška odbočím, ale zoberme si takú vec ako je nemožnosť výmeny a vyberania SD kariet z telefónov.
Mne samému sa to nepáčilo a vadilo mi to. Lenže potom som si položil otázku, že kolko krát som to vyberal SD kartu z telefónu (z akého koľvek z tých, ktoré som mal)?
No takmer nikdy. Fotku pošem cez BT alebo si skopírujem cez PC po priložení telefónu na dock.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od Termiks »

offtopic
TO Elcrys: prosímtě z jaký gamesy je tvuj avatar? Strašně mi to něco připomíná, ale nemůžu si vzpomenout.
tomulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř srp 19, 2009 15:23
Zařízení: Galaxy S3, Transformer, Xoom 3G

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od tomulinek »

Dovolím si nesouhlasit – pokud sleduji nově navrhovaná zařízení s WP7, málo které má natolik čistý (toho slova se opravdu nebojme) design jako HD2 (viz http://jdem.cz/hbyx7" onclick="window.open(this.href);return false; ). Vyjma příliš vystupujícího sklíčka fotoaparátu je ztělesněním funkčního a nadčasového designu. Nebál bych se řadit jej i před Desire. Žádné samoúčelné obloučky ála 90. láta, žádné ostré hrany ála 70. léta. Málokterý komunikátor si od uvedení ponechal punc výjimečnosti jako HD2 (nemluvím zde záměrně o iPhonu – jeho design je velmi povedený a komu se líbí, nedá na něj dopustit; já to úplně nejsem, ale to je můj problém).

PS: Nebudu daleko od pravdy, pokud předpovím snahy z XDA – na HD2 bude Metro jako dělané.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od janac_marek »

to Termiks:
Je to asi UFO, X-COM :)

to JackalJackal:
Kóli gulatosti sa mi moc staré iPhony nepáčili. Nový je super, len sa obávam o to sklo, snáď nebude praskať :). Ale určite je odolnejšie voči škrabancom ako ten kov, čo mám na iPode.
saddamus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 10, 2010 14:31
Zařízení: HD2

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od saddamus »

Ak sa nemýlim tak je to Albion ;) skvela hra
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

JackalJackal píše:Někdo rád holky, někdo rád vdolky. Nebo tak nějak.
Mno asi tak ;o) Me osobne se ze soucasnych designu nelibi asi zadny, protoze nevidim zadnou kreativitu... Mobil by, podle me, mel byt veci designu a ne jen ciste ucelovosti, vzdyt to neni pracka nebo mikrovlnka (a i u tech clovek muze vybirat z designu, ale to je spise vzacnost) !!!
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od laco73 »

Chalani, kolko tipujete, ze to ma uhlopriečku? Mne sa zda ze to ma cez 4" :!: Paráda. akurat je na mna moc sirokouhlý...
Aljosha
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 11, 2006 12:02

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od Aljosha »

No, fakt nevím. Zase mi to přijde jen jako jiná variace na plastovou krabičku á la Samsung. Takový iPhone 4 můžeme zbožňovat nebo nenávidět, faktem ale zůstává, že jeho (subjektivně) úžasnej strohej design založenej na materiálech tvrzené sklo - hliník je někde úplně jinde. A možná i díky tomu se velmi dobře prodává....
jiras_
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 10, 2010 16:59
Zařízení: Samsung Wave

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od jiras_ »

Proč plastový? Nemůžu si pomoct, ale mně přijde že je z kovu, podobně jako Wave. Vlastně mi přijde, že je to celej Wave jen s mírnym faceliftem.
Aljosha
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 11, 2006 12:02

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od Aljosha »

Mno, podle foto se opravdu závěry dělat nedají, počkáme, až si ho budeme moc ošahat naživo. :-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

Ja myslim ze designu chybi to co z neho dela design... totiz emoce... jakou emoci ve vas zanecha tohle nebo HD2 popr. jiny podobny? Ve me teda vubec zadnou, protoze na me nepusobi zadnou emoci, zadnym vyrazem... zitra bych ani nevedel, co je to za znacku...
javak810i
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř dub 07, 2010 21:32
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S 16GB

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od javak810i »

Třeba Xperia X10 a Samsung Wave, to jsou krásné telefony.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od Standa »

elcrys píše:Poslední dobou mi přijde, že jediné (nebo alespoň to hlavní) co uživatele na SmartManii zajímá je vzhled zařízení.
Dřív se design tolik neřešil, protože každé zařízení bylo jiné, a každý si mohl vybírat. Byla to samozřejmost. Dneska je 85% zařízení stejných a bez nápadu, a názvosloví je následující: bez nápadu = "elegance / čistota", lesk = "stylovost".
Díkybohu ta lesklá plastová mánie už začíná odeznívat - ti, co byli cca před rokem a půl s metrosexuálním lesklým plasťákem v kapse "styloví", už nejsou, protože stylovým se stal každý druhý a tím pádem už jsou zase zpět v šedém průměru.
Což pomalu, jak pozoruju, nutí výrobce opět (po pár letech) investovat do designu, protože jednotlivá zařízení v posledních měsících už přestávají být tak šeredně nudná, kýčovita a stejná. Tyhle hnusy se budou vyrábět dál, ale už to nebudou jen ony. Mnoho "kreativně necitlivých" sice argumentovalo tím, že krabičku s velkým displejem nejde tolik odlišit a udělat jinou, ale ono to opravdu jde. Šlo to kdysi a půjde to, po odmlce, znova :-).
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Chystaný Samsung i8700 s WinPhone 7 na prvních fotografiích

Příspěvek od IkE Blaster »

Když by v tomhle Samsungu byl AMOLED display, tak první stranu plně chápu - rozdíl mezi okrajem a černou na display bude minimální, takže to bude vypadat zajímavě. A ani by mi to nevadilo. Zadní strana se mi líbí, je hezky konzervativní :) Ale mám pocit, že už jsem to takhle někde viděl

Standa: Jakože nemám rád lesklost, tak se s tím dá žít celkem bez problému... Takže souhlasím trochu s elcrysem. Víc mě to štve třeba u monitoru, televize, nebo notebooku (PDA bude těžko zaprášené a zapatlaný display můžou mít všechny). Jinak vzhledově je to právě moderní, oblíbené, hezké. To bude ještě dlouho, nic na tom nemění, že to tak má každý druhý (jakože nemá). Druhá stránka věci je ona praktičnost, což je vidět zde na zádech, kde se konečně trochu zamysleli :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů