Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WP7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od radospol »

interface: mal si prosim ta aj ine zariadenie, nez klasicke fony a iphone? Lebo ty asi nemas sajnu co to v praxi je moznost upravit si today podla obrazu svojho. Teda nie len ikonky.

Tak prosim ta prestan hodnotit nieco co si nikdy poriadne nevyskusal a skus svoje postrehy presunut do tej sekcie s cim mas skusenosti.
V sekcii pre WM by si sa mal predovsetkym pýtat, aby si sa nieco naucil, a nie rozdavat rozumy a nazory na nieco tebe na hony vzdialene.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

> nehnevaj sa ale myslim ze nie je co sa pytat teba a podobnych, ktory ovladaju telefon nejakym perom, takze racej mlc a uc sa...
> a okrem toho by si sa mohol naucit aj chapat pisanemu textu a nevkladat mi do ust slova, ktore trapia teba, nie mna...
> povedz ze mi ked uz mas tu odvahu takto verejne klamat, kde som o prisposobovani home hovoril...asi zial na tvoje pocudovanie nikde, ak som nieco k tejto teme povedal, tak som hovoril o nadstavbe a teda o dalsej zbytocnej a system spomalujucej aplikacii, ktora ak je system vyrobcom urobeny kompletne je absolutne bepredmetna a zaroven nema nic spolocne s upravou home,takze ta prosim aj tvojich asketickych kamaratov, aby ste mi takto uboho nevkladali do ust slova, ktore su obycajnym klamstvom a sam by som sa za ne hanbil... :smt009
> takze ak raz pochopis vyznam systemu v kapesnom zariadeni, tak mozno najdeme spolocnu rec, zatial si uzivaj svoj stylus kym to ide, o chvilu budes kazdemu na smiech s takym niecim...
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od radospol »

v kratkosti: nemas co hovorit o nadstavbach,ked s nimi nemas ziadnu skusenost.

Casto pouzivas spojenie " verejne klamat" neviem v akom kontexte.

> takze ak raz pochopis vyznam systemu v kapesnom zariadeni, tak mozno najdeme spolocnu rec, zatial si uzivaj svoj stylus kym to ide, o chvilu budes kazdemu na smiech s takym niecim...

hlavne ze ty to chapes.

> nehnevaj sa ale myslim ze nie je co sa pytat teba a podobnych, ktory ovladaju telefon nejakym perom, takze racej mlc a uc sa...

do oci by si mi to nepovedal sopliak jeden.

Jirko Hrma: prepac za tento moj prispevok, ale musel som na neho reagovat.

to all: vam nevadi,ze vdaka jednemu flamerovi, ktory nema ziaden prinos pre tuto komunitu(poradil niekedy niekomu,alebo sa niekedy nieco vecne spytal?), sa znizuje celkovy pohlad na toto super forum? Lebo jeho prispevky su uz vsade.

Clovek si pride precitat nejake novinky v bleskovkach a zisti ze kazdy topic je zasrany od interface,lebo plno ludi sa snazi na jeho prispevky reagovat,takze ziadne info sa clovek nedozvie. Potom to pada na urovek diskuzii na blesk.cz
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od All.Os »

To je prave ten problem, lide na nej reaguji. Ja ho mam v "ignore listu", protoze uz me nebavilo cist porad dokola stovky odstavcu o tomtez a jak rikas - bez jakehokoli prinosu. Zajimave to bylo jednou, mozna dvakrat, rikal jsem si, ze v necem ma i pravdu, ale pomilionte to uz je fakt nuda. Podobny problem mam jeste napr. s bkf1 (ze porad opakuje dokola stejne vyhrady k WP7 a jejich designu), ale jeho pomer uzitecnych nebo zajimavych prispevku vuci tem nudnym, dokola se opakujicim vecem je uplne jinde, takze o jeho ignorovani jsem ani neuvazoval.

Abych to zkratil, kdyz na _iNTERFACE nebude nikdo reagovat, tak vzdy uvidim misto jeho prispevku jen uzky pruh a nebudu muset cist nezajimave reakce na nezajimave prispevky.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

radospol píše: do oci by si mi to nepovedal sopliak jeden.
zaujimave je ked niekto sa najprv vyhraza a potom hovori o slusnosti...povedal by som ti to kludne aj do zadku, ak budes mat tu potrebu a prosim ta ak nedokazes komunikovat a viest slsnu debatu na urovni aspon cerstveho dospelaka, tak fakt racej ignoruj a nereaguj a neklam,lebo ak by si cital aspon tuto temu, zistil by si kolko prinosneho som v nej uz napisal a kolko z toho je pravda...dobru noc :wink:
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od janac_marek »

Tak toto vystúpenie v podaní interface bolo super. Vhodné na delete príspevku.
Koľko máš rokov?

Sorry za OT, ale prosím akým prínosom je útočenie na niekoho, kto ti nič zlé nepovedal?

Ja z istej miery s niektorými vecami čo napísal aj súhlasím, ale to podanie.... to je nevkusné. Samozrejme niekedy to extrémne preháňa a zaváňa to fanatizmom (čomu nasvedčuje aj avatar s náb. fanatikom :) jesuom).

Faktom je, že zariadenia typu WM a Android ma už nebavia. Keď som bol mladší, rád som sa hrajkal (v tých časoch ešte aj s Looxom 720).
Bola to fajn skúsenosť a bavilo ma to. Teraz chcem ale väčšinou praktické veci. Veci, čo mi život uľahčia, zabavia ma a zároveň na nich môžem vybaviť aj nejaké základné pracovné úkony (mail, kalendár, internet - ideálne spraviť si vlastnú app na istý typ úkonu, ktorý nechcem rozoberať teraz).
Toto všetko mi WP7 ponúkne a aj keď nie som úplne unesený (prvé informácie ma dosť znechutili), tak teraz sa na to teším stále viac a viac.
Na today budem mať predsa všetko čo potrebujem. Výkon bude taký, aký som nemal na žiadnom WM zariadení. Prekresľovanie vlastnoručne upravenej plochy trvalo...
Pred pol rokom by som o facebook ani nezakopol. Dnes tam čítam info dosť často a previazanosť WP7 s facebookom beriem dokonca na moje počudovanie ako super prínos. Zoberte si už len taký detajl, že nebudem musieť mať starosť s nastavovaním obrázkov ku kontaktom a všetko sa natiahne priamo z facebooku a zosyncuje s exchange.

Keď si zoberiem svoje požiadavky, WP7 mi asi splní všetko. Uvidíme aké to bude v praxi. Teším sa na december, kedy mením súkromný telefón.

k iPhone:
Na začiatku to bolo niečo, čo som pokladal za zariadenie pre debilov. Nechcem nikoho uraziť, lebo samozrejme nie všetci debilmi boli. Faktom je, že Vincov existuje medzi iPhone usermi strašne veľa. Je to fakt a je to daň...
(kto nevie, že kto je Vinco, prosím naštudovať - bol prvý v partii :) http://www.cas.sk/clanok/86658/video-to ... phone.html" onclick="window.open(this.href);return false; )
Apple potom pridával funkcie a v poslednej verzii spravil fajn krok. Doteraz som mal len iPod a bol som veľmi spokojný. Nechcel som mať v tom telefón, lebo som to pokladal za nepoužiteľné pre telefonovanie. Pracovný telefón budem meniť za iPhone (možno až 5gen? :) ).
Neviem, či to bude lepšie ako WP7, uvidíme. Ale na trhu je dlhšie, takže iste bude mať nejaké výhody. iPhoneu doteraz chýba today obrazovka, ale v 5-ke ju očakávam.

Celkovo koncept ako iPhone a WP7 sa mi ľúbi práve kvôli jednoduchosti. Ja len dúfam, že MS to nepokazí roztrieštenosťou HW, čo spôsobí problémy s app, hlavne v prípade resolution. Apple to má fajn. Jedno resolution a nový iPhone má štvornásobok. Teda staré app môžu šlapať veľmi jednoducho, bez škaredých neduhou spôsobených interpoláciou.

Hlavne som rád, že sa MS na to nevykašlal a myslí to vážne (o čom svedčí samotný int. explorer v zariadení ale aj dostupnosť vývojárskych nástrojov zdarma)-
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Koncept uživatelského prostředí HTC Sense 3 pro WinPhone 7

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Fakt se divím, že na toho duševně nemocného člověka ještě vůbec reagujete.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů