SAMSUNG Kies PC Sync

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Korzar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 13, 2008 14:50
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Korzar »

Zaujimava rada :-) koli posratemu softu od samsunga instalovat dalsi a najskor nelegalny OS. Kaslem na cele Kies. Nepotrebujem ho. Na synchonizaciu kontaktov pouzivam Android sync a subory sa daju nahravat v pohode na internu aj externu SD cez USB kabel. Tez som sa pokusal o instalaciu ale uz ma to proste nebavi. Odin je v pohode, ak budem instalovat novu ROM tak jedine takto, alebo az ked /ak vobec niekedy/ samsung vyda spolahlivu verziu KIES.
Inak je to riadna hamba spravit takyto fon a nemat riadne fungujuci soft na jeho spravovanie pripadne updatovanie.
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Havris »

No vidíte...mě nejdou ani kopírovat soubory...připojím mobil přes kabel vyberu "přehrávání medii" otevřu tento počítač tam otevřu telefon a jsou vidět normálně soubory mohu se v nich pohybovat tak 10sekund poté zmizí složky...a jsou stále vidět jen ty základní ale když některou otevřu jsou prázdné...nevím už co stím
Korzar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 13, 2008 14:50
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Korzar »

Tak vyber velkokapacitne pamatove zariadenie a malo by to ist, len treba este stiahnut na hlavnej obrazovke vrchnu roletu a kliknut na usb ikonu a zvolit pripojit ... to je vsetko

Ak by to nahodou neslo skontroluj ci nemas zapnute ladenie USB treba to vypnut /aplikacie/vyvoj/ladenie zar.USB/
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Havris »

Chlape díky moc!!! už jsem ten telefon chtěl hodit z okna...Díky moc :smt023
Korzar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 13, 2008 14:50
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Korzar »

To snad nie, truchu drahy na vyhadzovanie z okna :-)
RedMan
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv dub 01, 2010 8:13
Zařízení: Samsung GALAXY S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od RedMan »

chtěl bych se zeptat co mám ukončit první při odpojení USB, aby se mi nepokazila paměťová karta... Mám dát první v PC vysunout , pak v telefonu odpojit a odpojit usb nebo naopak?
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

ja davam preve PC a potom telefon ;-)
vincoxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob říj 02, 2010 10:07
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od vincoxxx »

Mam win 7 64 a mam problem mi nejde pripojit telefon pri instalacii modulu mi napise ze sa nepodarilo naist ovladac a nemozem nic robit. Nova verzia android 2.2 pojde nahrat aj bez kablu ? alebo potrebujem mat pripojeny kabel k pc chcel by som si dat tu new aktualizaciu dakujem za odpoved
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od jivo »

Prave ze zatim potrebujes te nkabel s tim jejich nefunkcnim softem snad uz jenom na aktualizace nebo zjisteni zda uz je. Ale asi to nemusis brat jako problem, protoze se te aktualizace majitele Samsungu asi nikdy nedockaji. Kdyz ho u Vodafonu jako nefuncni zarizeni vratis a vezmes si funcni HTC Desire, tak te Vodafone o ten rozdil skoro 1000,-CZK okrade.
Hold drahe poznani, co je to smejd. ;-(
vincoxxx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob říj 02, 2010 10:07
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od vincoxxx »

Uz mi to ide ja som stelefonom dost spokojny neocakavam nic extra a tento telefon ma prekvapil .. aktualizacia by mala byt no dufam koncom oktobra tak si pockam .. ako mne by stacilo aj to co mam ale ak ma byt nieco lepsie ako verzia 2.2 tak preco nie...
jiristern
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 06, 2010 10:25
Zařízení: samsung galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od jiristern »

zdravím,
nepodařilo se mi dostat do Kies. Mám Visty a vůbec se nepřipojí (galaxyS). Nevíte někdo co s tím?
p.s.: předem se omlouvám každému, který umí pc aspoň zapnout...
Uživatelský avatar
ondraraz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát srp 13, 2010 15:16
Zařízení: Samsung I9000 Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od ondraraz »

hm, tak po měsíci kdy sem zapnul kies, tak se mobil nehce připojit. Předtím mi to šlo na kompu i noťasu (obojí Win 7 x64 ultimate) a teď nic. "Probíhá připojování zařízení..." a nic. Ladění usb mám vypnuté. Už sem zkusil tři reinstaly kies a nic.
edit: na xpéčkách šlape...
hmyzak
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř úno 10, 2010 20:28
Zařízení: Samsung Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od hmyzak »

Problémům s připojováním (nepřipojováním) jsem se věnoval v článku na svém webu, http://bit.ly/9mO6AP" onclick="window.open(this.href);return false; ač s podobnými problémy mé eSko do styku nepřišlo, posbíral jsem různá řešení z internetu, protože to vypadá, že každému zabírá jiná "oprava" :-)
Uživatelský avatar
ondraraz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát srp 13, 2010 15:16
Zařízení: Samsung I9000 Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od ondraraz »

já to nechápu. :D odistaloval sem kies i s ovladači a znovu naistaloval. připojil sem mobil win stáhnul ovladače a kies nic. Přes správce zařízení sem ty ovladače odstaloval (neaktualizoval, odstaloval) a kies mobil načetl. :D
P1azer
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 02, 2010 15:16
Zařízení: Newman N1, Jiayu G2H, Nexus 7

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od P1azer »

Já to nechápu, když na mobilu zvolím "mass storage" nebo "přehrávač médií" ,tak mi ho KIES najde, ale když dám jen spojení "KIES", tak to furt vyhledává a nic nenajde. Telefon přitom píše připojeno. Žádné návody ani rady mi nepomáhají. Naformátoval jsem interní i externí SD a udělal kompet WIPE a tovární nastavení a stějně nic. MTP loop jsem vyřešil, ovladače nastavil. Mám ( naštěstí jen sekundárně) WINdblows 7 ultimate 32b, stáhl jsem i KIES v 1.5.3.10103.100. Má ještě někdo typy, triky? Asi s ním zajdu do T-Mobilu až bude ofic. update a řeknu, ať mi ho zaktualizují tam, nebo nevím.
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od silvie_s »

Ahoj všem,
mám S od včerejška, na PC W-XP, instalace v poho (stažená z webu), dneska se i udělala nějaká aktualizace, ale když chci stáhnout kontakty z Outlooku, tak mi tel. po připojení nabídne způsob, dám Kies v PC to napíše, že je připojen v režimu aplikace Media player a pak taky, že "Byl připojen neregistrovaný model, synchronizace nemůže pokračovat"
Co s tím???
Díky moc

edit: zatím Kies nutně nepotřebuju (min. dokud nevyběhne Froyo), jen potřebuju nějakým (rychlým, jednoduchým?) způsobem dostat kontakty z Diamonda 2 do S. O nic jinýho mi aktuálně nejde.

edit2: aspoň kontakty jsem vyřešila díky tomuto vláknu http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=108&t=19415 a co se Kies týče, stále neběhá, ale dokud nebude Froyo, tak to tolik nebolí :)
Stanley_51
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob lis 06, 2010 14:26
Zařízení: Samsung Galaxy S4 mini, Huawei P8
Bydliště: Tachov

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Stanley_51 »

Po aktualizaci na nový Kies nejsem schopen připojit telefon. Několik minut stále připojuje, poté zahlásí zařízení nepřipojeno a konec. Přitom ve staré verzi připojení fungovalo během pár vteřin. Vyzkoušel jsem přeinstalaci Kiesu, ale žádný výsledek.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od mahon »

Ten Kies jsi jenom přeintaloval nebo jsi starý odinstaloval a pak nainstaloval nový ? Vyzkoušej to odinstalovat a restartovat PC a pak naistaluj nový a znovu restart PC.Doufám že máš v Samsungu v nastavení - aplikace - rozvoj odškrtlé Ladění USB.Pokud ani to nepomůže tak si stáhni ovladače USB pro samsung http://www.google.cz/search?q=Usb+drive ... 2ZOtnaxfkO" onclick="window.open(this.href);return false; podle toho co máš za operační systém v PC a zase restartuj.Pak napiš jak to dopadlo.Ono je to složitější poradit když ani nenapíšeš verzi firmware v samsungu,verzi v PC ( XP z jakým SP nebo 7 ? )
matfyz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 09, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od matfyz »

Ahojky, mám problém s Kies...

Dostala jsem od rodiču SG k narozeninám. Byla jsem totální lama, co netušila jak se telefon ovláda, ale postupně jsem se po přečtení mraky článku a návodu dopracovala k tomu, že už docela dost tuším o fungování SG a ráda bych aktualizovala Froyo na Gingerbread. A v tom je kámen úrazu...

Už týden se pokouším připojit SG k PC přes Kies a nic. Pročetla jsem plno článků. Několikrát instalovala a odinstalovala Kies z PC. Vyčistila registry, všechno a pořád to stejné...

Jako velkokapacitni disk se mi SG připojí, není problém nahrát a oddělat cokoliv v něm, ale při nastavení telefenu na režim Kies mi daný program hlásí, že se připojuje..a at už je tam telefon minutu nebo 5hodin...nic..stále jen "připojuje se"..zkoušela jsem ovladače odistalovat, naistalovat, aktualizovat.Všechno a bez výsledku:((

Mám nejnovější Kies z ofiko stránek. Telefon jsem dokonce uvedla do továrního nastaveni, zformátovala interní SD kartu, aby byl telefon naprosto čistý a stále se mi nechce připojit:(( Chci provést aktualizaci na Gingerbread. Zatím je tam Froyo.

Začínám uvažovat o tom, že hlavní a zásadní problém bude v tom, že mi rodiče koupili asi šedivku, nebo jak se ten telefon určená prioritne pro jinou zemi nazývá.

Firmware : 2.2
Verze pasma: i9000BVJP3
Verze jádra: 2.6.32.9. root@SE-S611#1
číslo sestavení: FROYO.BVJP8

doma mám Win XP SP3

Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Ev.
Stanley_51
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob lis 06, 2010 14:26
Zařízení: Samsung Galaxy S4 mini, Huawei P8
Bydliště: Tachov

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Stanley_51 »

mahon píše:Ten Kies jsi jenom přeintaloval nebo jsi starý odinstaloval a pak nainstaloval nový ? Vyzkoušej to odinstalovat a restartovat PC a pak naistaluj nový a znovu restart PC.Doufám že máš v Samsungu v nastavení - aplikace - rozvoj odškrtlé Ladění USB.Pokud ani to nepomůže tak si stáhni ovladače USB pro samsung http://www.google.cz/search?q=Usb+drive ... 2ZOtnaxfkO" onclick="window.open(this.href);return false; podle toho co máš za operační systém v PC a zase restartuj.Pak napiš jak to dopadlo.Ono je to složitější poradit když ani nenapíšeš verzi firmware v samsungu,verzi v PC ( XP z jakým SP nebo 7 ? )
No samozřejmě jsem Kies odinstaloval a znovu nainstaloval s restarty NTB. Ladění USB mám také odškrtlé. Vyzkoušel jsem i nainstalovat ovladač dle tvého doporučení, ovšem stále nespolupracuje. Udivuje mě pouze fakt, že spojení fungovalo až do přechodu na novou verzi Kies, ač jsem ani s počítačem, resp. NTB, ani s telefonem nic nedělal. V NTB mám Visty, v telefonu firmware 2.2.1
zákl.pásmo i9000XXJPY
č.sestavení FroyoXXJQ3
verze jádra 2.6.32.9 root@sep-57#
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů