Přerušování hovoru

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
silhec
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte srp 24, 2010 9:30
Zařízení: Nokia 925

Přerušování hovoru

Příspěvek od silhec »

Při telefonování se mi někdy stane, že se hovor přeruší (telefon jakoby zatuhne). Pokud se mi někdo zkouší dovolat během následující cca 1 min. opakovaně nebo já jemu, tak to nejde (já ho slyším on mě ne). Pokud se dovolá po cca 1 min. tak přístoroj běží normálně. Telefon mám cca 5 týdnů, instaloval jsem do něj jen TotalComandera a Roboform nic víc. Ale toto dělal i před instalací. Koupen je přes O2, ale používám jej u Vodafonu. Čím se můžou přerušovat občas hovory netušíte (senzor pohybu při přiložení k uchu zdá se, že funguje dobře)? Volné paměti je dost, žádné velké množství programů na pozadí. Jinak telefon šlape výborně.
Předem děkuji za případnou reakci.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Přerušování hovoru

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je docela zajímavý problém. Je možné, že bude chyba v Radio ROM a podíval bych se na Xda-developers, zda není k dispozici nějaká novější. Případně bych ještě zkusil provést hard reset, ale pokud říkáš, že to telefon dělá od začátku ještě před instalací jakýchkoliv aplikací, tak to asi moc nepomůže, leda že by to byla nějaká systémová chybka a HR by to vyřešil. A kdyby ani to nepomohlo, tak bych telefon odeslal na reklamaci, ale myslím, že to nebude HW problém, ale spíše nějaká "blbůstka" v OS :(
silhec
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte srp 24, 2010 9:30
Zařízení: Nokia 925

Přerušování hovoru

Příspěvek od silhec »

Protože jsme novic s WM, můžeš mi, prosím, napsat něco víc k "chyba v Radio ROM a podíval bych se na Xda-developers, zda není k dispozici nějaká novější", na jaké adrese to najdu a jak to vše provést, abych to zvládl.
Předem děkuju.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Přerušování hovoru

Příspěvek od Jiří Hrma »

Další verze Radio ROM najdeš na http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=591" onclick="window.open(this.href);return false; , ale pokud si nováček, tak se tím flashováním raději nezdržuj a spíše nejprve zkus ten Hard reset (obnova továrního nastavení), ale předtím si zálohuj svá data z telefonu. Hard reset můžeš udělat z nabídky nastavení v systému.
silhec
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte srp 24, 2010 9:30
Zařízení: Nokia 925

Přerušování hovoru

Příspěvek od silhec »

určitě zkusím hard reset, ale mám tušení, že to nebude řešení... a z toho odkazu (vše v EN) bohužel moc chytrej nejsu:-(

-- doplnění předchozího příspěvku (sob zář 04, 2010 20:52) --

Tak hard reset nepomohl (nic nového jsem po něm do telefonu neistaloval). Hovory se cca po 2:30 min. přeruší. Dokonce pokud se pokouším dovalat bezprostředně zpátky, tak dojde ke spojení, slyším volaného ale on mě ne!

Jak to řešit dál? Požádal bych o postup ohledně Rom, jestli se domníváte, že to může pomoci?! Přetížen telefon z pohledu paměti nemůže být, jediné podezření mám na "datové připojení" jestli to nějak nezůsobuje, ale na to by měl být telefon stavěný, že je prmanentně připojen...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů