SAMSUNG Kies PC Sync

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

Caute,
uz sa tu sice o tom pisalo vo vseobecnej diskusii, a taktiez v inych vseobecnych vlaknach o synchronizacii, ale po vcerajsej zufalej snahe pripojit sa k programu Kies asi 10x si myslim ze si zasluzi vlastne vlakno.
Nakoniec sa to sice podarilo, ale toto mi strasne kazi radost z Galaxy S. Mam nove PC s Windows 7 Ultimate 64-bit SK. V PC nie su ziadne hry, ani bordel, a antivir tam mam ESET Smart Security. Tym chcem len povedat ze problem nebude v PC. Ako som cital v jednom vlakne, tak som odinstaloval aj Microsoft Mobile Device Center. Na 1x sa nepripoji ani nahodou. Dokonca ked zvolim moznost "Velkokapacitne zariadenie" tak sa tiez neukaze. Pomoze moznost v programe Kies "obnovit ovladac" alebo preinstalovanie programu.

Ako ste na to vy ?

Majte sa,
Matrix44
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od čiko »

Osobně mám Visty 32-bit a žádný problém, připojení hned napoprvé.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Jiří Hrma »

Mně Kies na Windows 7 64bit fungoval dobře, telefon mi nadetekoval a fungovalo mi vše, až na synchronizaci kalendáře s Outlookem, což bych dával za vinu velkému počtu položek, které v Outlook kalendáři mám uložené (ale nevím, jak novější verze Kies, třeba už to opravili). Zkus vypnout firewall v ESET Smart Security a pak připojit Galaxy, zda se chytne.
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

dakujem, to som skusil ako prve, dokonca som aj vyskusal uplne vypnut ESET Smart Security. No nic, ked pisete ze vam to ide, tak jedine preinstalovat Windows 7.

EDIT: tak ma napadlo, ze cez Active-Sync ho ale pripojilo pokazde, a aj pokazde ho zosynchronizovalo (k samotnej synchronizacii mam ale vyhrady, tak preto som sa vratil k app Kies). Asi ovladace od Kiesu su v konflikte s niecim co mam naistalovane :(

Dakujem
Matrix44
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od anawarr »

Zkus nejprve ručně spustit kies a pak teprve připojit telefon.

Mně na xp media centr funguje připojení normálně. Jen některé fce zlobily. Tak přes kies stahuji jen fotky a zjišťuji update fw.
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

aj to som uz skusal, po tvojej rade v inom prispevku, a aj naopak nechal som pripojit telefon, a potom som spustil Kies.
Ono Kies ho spozna a spusti inicializaciu pripojenia, v telefone sa objavi hlasky "inicializacia", lenze v telefone po chvilke sa zmeni na "pripojene", ale Kies len stale pripojuje.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od anawarr »

Snad hloupá poznámka. Telefon musí být na pohotovostním displeji, jinak se nepřipojí. Nemáš tam nějakou nadstavbu, která by se tvářila jako pohotovostní displej, ale nebyla?
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

nie, a telefon je uplne novy. Instaloval som do neho tieto app:
- Google Maps
- DGT Compass 2
- Pure Calendar
- Just Level
- Asphal5
- Flight Director

Teraz som si este vsimol ze widget od Samsungu AccuWeather Clock mi ukazuje o hodinu menej ako je v realy. Calendar Clock uz ale ukazuje realny cas. Nejaky napad ?
Luban S
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 23, 2010 11:17
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Luban S »

Na jednom kompu, kde mám W-XP se mi keis zatím vůbec nepodařilo nainstalovat. Na tomhle, kde mám Wisty 32 instalace Kiesu trvala sice dlouho, ale je tam. Chci z Outlooku přenést kontakty do mobilu. Po kliknutí v pravém horním rohu se synchronizace spustí, ale zastaví se na 40% s hláškou "Opravnění pro spouštění Vám brání v přístup k aplikaci Outlook. Zkuste to znovu s oprávněním správce." Podivný slovosled. Na mobilu je přes celý displej ikona USB - připojeno. Co to může blokovat?
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

tak tu ti poradim lebo som si presiel tym istym, musis zavriet program Outlook, a nechat nech si ho Kies otvori sam :)

Maj sa,
Matrix44
Luban S
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 23, 2010 11:17
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Luban S »

No fakt, že jo. Super. Dík.
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Havris »

Zdravím...chtěl bych se zeptat kde zjistím jaká je nejnovější verze FIRMWARU??? v telefonu mám momentálně PDA:JM2 a PHONE: JM1...
Děkuji za odpověd
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od anawarr »

to je oficiálně nejnovější fw
Thor
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob srp 28, 2010 9:35
Zařízení: iPhone 4s

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Thor »

Zdravím, Samsung Kies mi hlásí PDA:JM1 PHONE: JM1. Jaký je rozdíl mezi PDA:JM2 PHONE: JM1 a PDA:JM1 a PHONE: JM1.
Uživatelský avatar
shuda23
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 14, 2010 13:17
Zařízení: iPhone 5, iPad mini, iPod 5th gen
Bydliště: mesto piva

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od shuda23 »

Vista 32bit, taky pri kazdem pripojeni se mi telefon do Kies neprihlasi, odpojim a zapojim a vetsinou na podruhe se "chyti"
QxStyles
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon úno 09, 2009 19:42
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Švantlova 144 Písek
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od QxStyles »

Tak se mi podařilo až na 3. PC s Win XP nainstalovat Kies tak, aby fungovalo. Napojím telefon s módem Kies a na mobilu se mi nezobrazuje takový ten usb port a hodí mě to na základní obrazovku a v samotném Kies se do nekonečna ukazuje "Připojování zařízení".
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od Matrix44 »

tak to poznam "Pripojuje sa zariadenie" a mozem ist na dovolenku :) Skus preinstalovat ovladace, alebo aj cely program. Toto vacsinou na par pokusov zaberie.

Maj sa,
Matrix44
QxStyles
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon úno 09, 2009 19:42
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Švantlova 144 Písek
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od QxStyles »

OK, udělám tak. Já to chci hlavně kvůli updatování, páč se mi to nechce dělat přes ODIN. Docela mě i mrzí, že nejspíš i verze 2.2 Froyo půjde přes tenhle program. Z vlastních zkušeností vím, že jak si nějaká firma udělá vlastní software, tak je větší pravděpodobnost, že něco nebude v pořádku. Jinak supr telefon, jsem spokojen.
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od jivo »

Problem je nespise vetsinou v samotnem zarizeni. Dneska jsem ho ve 30denni lhute u Vodafonu vratil, ale pro microskopicke poskrabani zadniho krytu neuznano. Takze standartni reklamace.
Samsung v PC funguje se ve vsech modech, krom Kies. Hlasi to ze neni homescrean. Pouzivam LauncherPro a par widgetu. Takze jedina moznost jak zjistit, zda je jiz novy update je resetnutim do zakladniho modu. SKODA, to nehodlam.
honzanpi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 03, 2010 14:15
Zařízení: Samsung Galaxi

SAMSUNG Kies PC Sync

Příspěvek od honzanpi »

S připojením telefonu k programu Kies jsem měl také problém,zjistíl jsem že pod operačním systémem Windous7 Kies nefunguje.Na počitači kde jsou nainstalované Visty jedno jestli Home nebo Ultimate není žádný problém.Tak jsem si nainstaloval jako druhý OS na počitač Vista Home,protože také používám Win7 jako hlavní program a vše běží bez problémů.
Skuste to a uvidíte.Ahoj honzanpi
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů