První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO _iNTERFACE:
Tvoje urazky me celkem nebavi, ale beru to, je to tvuj osobity zpusob vyjadrovani, slusne diskutovat s ostatnimi proste nedokazes (videl bych to na chybu v tve vychove aneb rodina je zaklad). Ted zase k tematu... Tlacitko HOME je u v podstate ciste vec protlacovana MS pro WP7 (3 tlacitka) a jelikoz WP7 jeste nevyslo, tak logicky (v tvem pripade se ale o logice neda mluvit) nemuzes cekat zarizeni s timto tlacitkem uprostred, ale tak jen tlacitka nedelaji zasadni cast celeho vzhledu. Jinak Motorola Milestone je slide pravda, ale v zavrenem stavu vypada hodne podobne, ale chapu snazis se mermomoci vydolovat argumenty vsude, protoze ty smysluplne ti dosli uz na zacatku. Mimo jine LG GD880 Mini neni MP3 prehravac. Secteno a podtrzeno, opet jsi mimo a navic mas uroven diskuznika z mobil.cz jak argumentacne tak projevem.

TO JackalJackal:
Ja bych to rad uzavrel a hlavne se bavil konstruktivne, problem je, ze muj oponent toho neni schopen.
PS: zkusil jsem udelat velmi jednoduchy 45-minutovy koncept designu, co vy na to? Libi/nelibi?
Obrázek
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Mno ja myslim, ze kulata jsou lepsi na stisk -> otisk prstu je taky kulaty (presneji ovalny). Ale asi nejlepe stisknutelna jsou podle me tlacitka tenka podlouhla vystoupla jak ma jedna prastara Nokia (nepamatuji si jmeno, ale tlacitka to melo kovova ve tvaru jak maji na zvoncich u beznych panelaku :) )
EDIT: uz jsem ji nasel... Nokia 8910(i):
Obrázek
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od YAMATO »

No vidíš, zas krásná ukázka jak je každý jiný...pro mě je tento typ tlačítek přímo noční můrou. Zato jsem si nemohl vynachválit kolébkovou klávesnici na SE P1i.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO JackalJackal:
Mno to vidim, ze se skoro ani nevlezes do avataru (to muselo byt foceno celkem z dalky) :lol: Pravda pro tyhle lidi to musi byt celkem peklo, protoze velka tlacitka jsou snad jen na telefonech pro duchodce :o) Mno s WP7 se to zmeni - aspon nejaka vyhoda ;o) Ted chapu, ze se na WP celkem i tesis ;o)

TO Yamato:
A vyzkousel sis takovy typ tlacitek? Ja kdyz zapatram v pameti, tak ani nevim, ktery jiny telefon takova tlacitka pouzival... Podle me jsou nejlepsi, protoze jsou nejjednoduseji nahmatatelna a maji kolem sebe nejvice prostoru, ze vsech klavesnic, ktere jsem asi kdy videl ;o)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od YAMATO »

Samozřejmě vyzkoušel, na zmíněné Nokii a podobná byla na SE K550, SE P900, P990 (jo jo, to byly časy). Při delším psaní mě pěkně bolely prsty :roll:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od Standa »

_iNTERFACE píše:> praveze tento dizajn nie je az tak okukany, kedze malo je modelov, ktore maju stredove home tlacidlo...
To jo, tlačítko nebo rozmístění tlačítek může být jedinečné, ale to je detail. Telefon jako celek se táhne více méně v průměru. Je to stejné jako hudba na popových rozhlasových stanicích - prvních pár vteřin vypadá nadějně, dobrá melodie, originální zvuk, ale po pěti sekundách, až se "to rozjede", spadne dočasná originalita do průměrného popu, zaměnitelného s jakýmkoli jiným. Nejde o umění, ale o prostou výrobu.
bkf1 píše:Obrázek
Tohle je čoveče dobré. Záleželo by ještě na designu bočních a zadních stran, a být tělo ze škrábaného hliníku (jako Xperia X1), nestyděl bych se s tím ven :-).
T52
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 15, 2009 12:06
Zařízení: Galaxy S

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od T52 »

bkf: mám ho na ploše, moc se mi ten koncept líbí. :lol:Obrázek
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od All.Os »

Připomíná mi moje MDA, které se mi líbí :-)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Jo facelifty Diamondu 1,2 a Touch Pro od T-Mobile se fakt povedly :wink:
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů