Využití CPU

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

Využití CPU

Post by WoMec »

Dneska jsem nainstaloval battClock indikátor využití CPU mi pořád ukazuje okolo 80% ... i kdyz mám vypnuté všechny aplikace. Nevíte čím to muže být ? zdá se mi to dost divný :/
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Tue Dec 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Contact:

Využití CPU

Post by ACEMajky »

Home screen plus plus mi ukazuje tako 80-100% po zapnuti mobilu (probuzeni), takze je ot asi normalni
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Mon Apr 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Contact:

Využití CPU

Post by sh.a.rk »

Omnia ma iny hardware vsetky ukazuju zle hodnoty :-(
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Location: Vyškov
Contact:

Využití CPU

Post by WoMec »

takže chyba bude na straně omnie která podává jiné hodnoty než programy očekávají ... škoda :(
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Jul 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Využití CPU

Post by KVARK »

Chyba je v lenosti vývojáře optimalizovat Home Screen++ i na jiná HW než od HTC.
Vývoj toho programu už dávno skončil.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Mon Apr 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Contact:

Využití CPU

Post by sh.a.rk »

Mozno hej ,ale skor nie. Podla mojich skusenosti 99% aplikacii nevie korektne vycitat z omnie2 udaje o zatazeni procesora a to nepisem o odbere prudu a napatia tam je to 100%. Samsung so svojimi drivermi znacne zaostava.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Jul 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Využití CPU

Post by KVARK »

No právě těch úprav tam udělali až příliš mnoho. Ale nedá se říct že by s něčím po technické stránce zaostávali. Například nekompatibilita aplikací s Open GL byla způsobená tím, že vývojáři se zaměřovali jenom na HTCéčka která mají verzi 1.0. Kdežto Omnia 2 měla už 2.0. Mnoho věcí je mnohem lepších než na HTC, ale prostě jsou dělané jinak. A vývojáři, když se řekne WM, tak znají akorát HTC a to je taky chyba.

-- doplnění předchozího příspěvku (17 srp 2010, 10:43) --

Podařilo se mi najít 100% funkční ukazatel vytížení procesoru na Omnii 2 :!:
Je to velmi efektní freeware který se zobrazí jako plugin na klasické Today. Má i několik nastavení. Funguje perfektně, člověk si může v reálném čase zjistit jak který program zatěžuje procesor.
ImageImage

Code: Select all

http://www.ppccabfiles.ru/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=rhinostats-cpu-monitor_v21.rar
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest