Prázdný displej po odemknutí
Prázdný displej po odemknutí
Zdravím všechny. Poraďte mi prosím. Po odemknutí HTCčka se mi dost často stane, že se mi zobrazí nahoře horní lišta, dole vlevo anglicky napsáno "Contact" a vpravo "Internet". A víc nic. Vše se obnoví když zmáčknu tlačítko Home (baráček). Tohle bych ještě toleroval ale štve mě když si chci přečíst ztracenou zprávu a kliknu na odemčení aby se zobrazilo posuvné tlačítko nevyzvednuté zprávy a po zadání kódu pro odemčení se objeví tento prázdný displej. Po stisknutí Home sice naběhne ale nikde už se neobjeví upozornění na nepřečtenou zprávu. Totéž platí i pro ztracený hovor. Někdy ale funguje vše jak má. Co s tím??? Díky za pomoc. Aleš.
Prázdný displej po odemknutí
Zdravim,
přesně tohle se mi už taky několikrát stalo (např. při pokusu změnit wallpaper..)
Pak musim znovu "aktivovat" Sense (start - nastaveni - nabidka(nastaveni) - today - items - zaškrtnout HTC Sense)
Mám pocit že mi to způsobil jeden z posledních Updatu z HTC, ale nejsem si jistý
přesně tohle se mi už taky několikrát stalo (např. při pokusu změnit wallpaper..)
Pak musim znovu "aktivovat" Sense (start - nastaveni - nabidka(nastaveni) - today - items - zaškrtnout HTC Sense)
Mám pocit že mi to způsobil jeden z posledních Updatu z HTC, ale nejsem si jistý
Prázdný displej po odemknutí
Teď jsem to kontroloval a mám to zaškrtnuté. A když už jsme u toho, jaký význam zde mají tyto položky? A co to je "Časový limit Dnes"?
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest

