Výběr ROM WM 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Bartyx »

Na tohle by to mozna chtelo zalozit novej topic, at nespamujeme tady v Romkach. Taky by me zajimalo, jestli to jde podle bunek. Jelikoz nemam internet neomezenej, tak pres google mapy to neni pro me.Sorry za diakritiku, psano z mobilu.
mihajek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 07, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od mihajek »

Jumper píše:já tam dnes hodil Energy Jun 26 sestavu 21907 Cookie Hometab based ROMs a zatím vše ready :-) pohodička,od včera jsem testoval dtto ale sestavu Cookie GTX Themed (white theme) 21907|23569 obě, ale špatně se překresloval phone dailer...tkaž na pikaču :-( po grafické stránce velmi pěkné...no škoda, počkám až to zpraví....

nevíte někdo, kde upravit, aby se mi do počasi načítala pozice dle google maps? vůbec to nefunguje, dřív to makalo, ale to už je asi tak 4 měsíce, u těhle nových rom...prostě ani ránu....venku když jsem byl v Itálii, tak v pohodě, napsalo to město, kde jsem zrovna byl, dokonce i po republice, když jsem jezdil v ČR, Liberec, Hradec Králové, vždy to napsalo město, ale tady to prostě píše jen South Bohemia a nic víc z toho prostě nedostanu!!!!
Jak jsi na tom s výdrží baterie u verze 21907? Vždy jsem používal verze 235xx a tam to stálo za houby.
DeepShinig X7.23569 je zatím z mého hlediska nejlepší volba co do výdrže. Začala mě ale štvát pomalost manily, takže jsem tam zkusmo šoupnul X9.23123, která je rychlejší, ale zase ta výdrž je na tom bídně. Včera se probudil ze spánku b16b, tak jsem nainstaloval jeho AthineOS S2 XTRM 23569. První dojem - ideální. Ráno 100% energie, po 10ti hodinách minimálního používání jsem na 40%, což je děs. Už nevím, co bych tam flashnul, aby to bylo zároveň svižný a nemusel jsem být furt na nabíječce.
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

výdrž baterie neřeším.....používám ho defakto pořád a jakmile dosednu do auta, zasouvám ho do držáku s nabíječkou...takže to fakt nesleduji.
jińak zatím to šlape o.k. drobnosti jako ztlumení mikrofonu a uprava v registrech, to neřeším, vše má své mouch a na XDA se vždy najde někdo , kdo má stejný problém a obratem odpověd jak to vyřešit...pokud to jde

-- doplnění předchozího příspěvku (pát črc 02, 2010 22:12) --

ještě jeden dotaz...řešil jste někdo toto? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=649191" onclick="window.open(this.href);return false;

Task 29 (format internal Memory) without drivers, without mtty
Yaris
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:43
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Yaris »

Díky moc, ale jak psal MAO vyřešili jsme to ROMkou EVO CELL PRO, a ta je parádní, zatím nezklamala, a nejsem ten, který by je měnil každou chvíli. Mám ji asi 2 měsíce a naprostá spokojenost. :wink:
MINICOOPER píše:Tak já jí mám: EnergyROM_21864_RHODIUM_08.Nov.2009_Titanium Chceš jí někam nahrát? Kam?
Yaris píše:Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o napsání linku na stažení ROMek

EnergyROM Phoenix 2 Titanium WM6.5 v 24Nov2009

a nebo

EnergyROM Photon Titanium WM6.5 v 08Nov2009

žádná z těchto dvou již není na http://www.hotfile.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky moc.
Yaris
Kejml2
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Kejml2 »

Mohli by jste nováčkovi doporučit nějakou jednoduchou, spolehlivou a hlavně svižnou Romku? Po nainstalovaní ofiko WM 6.5 je telefon o mnoho pomalejší hlavně v smskách. a chtěl jsem se zeptat jestli není nějaká možnost neofic Romku nějakým způsobem počeštit? díky moc za rady předem
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Používám Cookie Energy a je v pohodě. Zatím jsem nenarazil na žádný problém.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562773" onclick="window.open(this.href);return false;
Kejml2
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Kejml2 »

A obsahuje i standartně task manager jako byl v WM 6.1?
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Obsahuje. Taky jsem si nej zvyk.
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

a co tohle

Task 29 (format internal Memory) without drivers, without mtty

zkoušel jste někdo? řešil to někdo?
Kejml2
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Kejml2 »

Ještě jeden malý dotaz jde nastavit v tom Energy aby mi chodili doručenky smsesek? Já to nemohu najít.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Na WM 6,5 mi to fungovalo a na Energyho jsem to jeste nehledal. Momentalne nejsem doma a telefon je uplne vybity a nemam kabel tak se nemuzu ani podivat. Kdyby si to nasel tak dej vedet kde to je.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Nolf »

ENERGY to má vypnuté v registrech:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings
DisableSMSDeliveryReceipt = dword: 0

jinak jsem teď zkusil Evo Cell Rom pro V13.5 a vypadá taky dobře. Doufám že bude lepší než Energy. Škoda jen že je tam pořád to sense co pak zbytečně zabírá místo. Jo, je tam romka lite ale ve verzi 10 - tak ji zatím nebudu zkoušet.

Evo Cell Pro
http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?t=101486
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od sssugi »

zdravim
dlho som pouzival energy rom gtx ale prestala mi vyhovovat a tak som skusal ine romky. Ked som sa vsak naspat vratil na gtx rom tak mi tam ostali pozostatky z tej romky (bootscreen, niektore ikonky atd) Ako sa toho zbavim?

A este otazka k romkam :) Zvykol som si pouzivat WM 6.5.x buildy tak by som poprosil o odporucenie k nejakej dobre romke s tymto buildom )
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od koumes »

Za sebe mohu doporucit Valkyrie ROM,jsou rychle,vyladene a ruzne verze.
N!cholai
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 24, 2008 10:06
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od N!cholai »

Zdravim,
po upgradu oficialni romky od HTC, jsem nucen co 2 den vytahovat zadni kryt a stylusem zamacknout Reset tlacitko. Ta romka je hruza, pada mi Manila...

Potreboval bych pomoct s vyberem romky, chci hlavne stabilni a rychlou romku. At je podobna te oficialni, nijak ochuzena.

Dekuji mockrat.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Pouzivam original. Sundat kryt musim tak jednou do mesice. Resetuji softwarove. Nejcasteji kvuli Cookie Home tab. Od doby co jsem na original ROM tak si konecne pripadam jako uzivatel a ne jako betatester.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Je nějaká ROM se vzhledem WP7 ? Dík moc rád bych jí testnul. :)

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 19, 2011 14:11) --

Pánové chtěl bych poradit sháním ROM ,ale takovou která je bez sense a má hodně volného místa (paměti ROM) také aby byla rychlá a měla dostatek paměti RAM. Kdysi jsem testoval ROM Energi byli spolehlivé ,ale všechny jsem testoval s rozhraním Sense. Na XDA jich je několik. Dík moc za pomoc a váš tip... :)
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

NRGZ dělá Titanium. Hledej na XDA.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

A jsou kvalitní - spolehlivé... :) Nerad ,aby se mi to po čase nějak zasekalo. dík
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Já jsem jeden čas otestoval spoustu ROM a nakonec jsem skonči u originální ROM a Cookie HomeTab. Na všech ostatních jsem vždy našel nějakou chybu. Nedělal jsem nic jiného než že jsem flashoval a pak několik hodin nastavoval. Teď už jsem několik měsíců na WWE ROM a jsem spokojený. Konečně mi TP2 zase slouží a neotročím mu.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti