Stahujte upgrade na Android 2.2 pro HTC Desire (oživeno)

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Stahujte upgrade na Android 2.2 pro HTC Desire (oživeno)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak to vypadá, že tentokrát nebudou muset majitelé HTC Desire na novou verzi systému čekat zas tak dlouho. Podle oficiálního vyjádření společnosti HTC bude aktualizace na Android 2.2 "Froyo" k dispozici už v průběhu tohoto víkendu. Aktualizace vedle kompletní sady funkcí systému Android nabízí i několik vylepšení poslední generace uživatelského rozhraní HTC Sense. Aktualizace nabídne podporu nahrávání videa v HD rozlišení (720p), widget HTC App Share nebo HTC Caller ID a inovovanou vícejazyčnou klávesnici. Android ve verzi 2.2 přináší uživatelům také možnost synchronizace hudby s iTunes pomocí aplikace HTC Sync.

obrázek

Majitelé HTC Desire budou o dostupnosti nového systému automaticky informováni v rámci pravidelné kontroly nových OTA (over-the-air) aktualizací. Instalace neodstraní z telefonu žádná data, uživatelé se tak nemusí obávat, že by přišli o své kontakty, zprávy nebo fotografie. Společnost HTC však doporučuje vzhledem k velikosti aktualizace, upřednostnit k instalaci Wi-Fi síť před mobilním internetem z důvodu možných poplatků za přenesení velkého množství dat.

Aktualizováno 1. 8.: Update pro HTC Desire byl dnes v odpoledních hodinách uvolněn, takže můžete stahovat :) . Zároveň budeme rádi, když se v této nové diskuzi podělíte o své první dojmy.

Zdroj: Tisková zpráva
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od Martin Prokop »

Konečně, dobrá zpráva :)
E1X
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 13, 2009 0:56
Zařízení: SE Xperia mini pro

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od E1X »

No sem na to teda zvedavej :)
IcemanX8
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 30, 2010 15:04
Zařízení: HTC Desire

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od IcemanX8 »

Vypadá to, že tentokrát to HTC myslí vážně, ne jako s Hero a 2.1. Jen doufám, že opravili ty chybky, co byly v 1.21.405.2. :)
Groove
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 08, 2010 22:21
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha 12
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od Groove »

Konečně :)
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od hithx »

Už aby to bylo. Nicméně nějaké nové ovladače na Snapdragona by neuškodily.. :)
IcemanX8
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 30, 2010 15:04
Zařízení: HTC Desire

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od IcemanX8 »

Hlavně ať zrychlí Sense v některých místech, např. SMS nebo skupiny u kontaktů, na to se vážně nedá koukat, to pak člověk ani neví, na co tam má Snapdragon :P
amper
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon dub 12, 2010 7:52
Zařízení: Htc Desire

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od amper »

sprava roka... uz sa tesim :tlem:
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od patrikvogl »

Zajímalo by mě, zdali někdo neví, jak je to se synchronizací s iTunes pro MAC. HTC Sync je (tradičně) jen pro Windows, nicméně iTunes se používá, pokuď vím, především na MACích :-) Na Windows mi to moc smysl nedává...
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od OVCA »

Super, ešte by to chcelo motorolu droid X s týmto, alebo android 3 ;-)
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od yxyxyx »

Zdravím, chtěl bych zde vznést dotaz, zda již někdo řešil problém brandované T-mobile verze... Nejspíš bude potřeba čekat na update přímo od T-mobile, což se mi samozřejmě příliš nechce.... Je možné nějakým způsobem a bez ztráty záruky obejít T-mobile ROM? flashnutí by bylo asi nejlepší, ale nevím, zda je možné vrátit zpět původní ROMku a tím i záruku, jak se to dá dělat u jiných Android zařízení.... Narazil jsem v některých diskuzích na podobný problém, ale nikdo ho nevyřešil, proto jej vznáším i sem... :-)

Jinak HTC jsou celkem rychlíci :-) Čekal jsem, že to potrvá déle... :-)
h00ked
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv črc 29, 2010 14:16
Zařízení: Samsung nexus S
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od h00ked »

No těch termínů už sem slyšel hodně, takže dokud nestáhnu - neuvěřím

yxyxyx: co se týká brandovaných, asi si budeš muset ještě počkat (podle HTC pár týdnů) jinak bys musel telefon rootnout abys mohl flashnout novou rom, s navrácením zpět by imho problém být neměl, jen flashneš zpátky origo romku, ale je to jen můj dojem ;)
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od yxyxyx »

Vlastním ještě Acer Liquid a u něj není žádný probém s rootem ani ostatními úpravami, ale u tohoto Desire mám strach, četl jsem něco o odemykání BOOTLOADERu, a že je to nenávratná operace, kterou při reklamaci poznají a nemusí ji uznat... :-( Ale protože mám Desire jen chvíli, tak ještě stále studuji, jak je to s rootem a flashem u tohoto přístroje...
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od patrikvogl »

yxyxyx: Tohle jsem řešil a došel k závěru, že na to "seru". Root přináší hromadu věcí, na iPhone jsem dělal také jailbreak, takže si tam hodím root, jinou ROMku a nebudu to řešit :-)
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od yxyxyx »

Přesně to si taky myslím a tímto i děkuji za odpovědi.... Počkám nějakou dobu, zatím s 2.1 krásně vystačím... Snad tato diskuze není až moc OT :-)
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od patrikvogl »

JackalJackal: Opravdu? Já jen, že taková kombinace horního buttonu a tlačítka MENU dokáže potrápit, protože se odemkne telefon sám v kapse. Zkoušel jsem externí aplikace, ale jsou pomalé a nespolehlivé, nicméně přes ROOT jde onu funkci MENU smazat a naopak přiřadit probuzení displeje na jiné tlačítko.

Jakožto bývalému iPhone uživateli by zrovna to odemknutí více tlačítky, než jen horním, přišlo vhod :-)
Mozi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 30, 2010 19:13
Zařízení: HTC Desire

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od Mozi »

patrikvogl píše:Zajímalo by mě, zdali někdo neví, jak je to se synchronizací s iTunes pro MAC. HTC Sync je (tradičně) jen pro Windows, nicméně iTunes se používá, pokuď vím, především na MACích :-) Na Windows mi to moc smysl nedává...
tak pokud užíváš iPod popřípadě iPhone a klasické pc s Windows tak tam taky máš iTunes
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od patrikvogl »

JackalJackal: Souhlas, někdy od roku 2005 jsem na Windows Mobile neustále nahrával vykuchané ROMky, neustále něco nahazoval a odnaučil mě to až iPhone, a to na dva roky - bohužel až moc :-)

Mozi: Nejsem IT nevzdělaný, naopak :-) Pouze tvrdím, že drtivá většina lidí má na Windows iTunes nerada a já se nedivím, hrozná aplikace. Pod MACEM k nezaplacení. Jasně, pokud má někdo iPhone, tak... ale pak je otázka, k čemu je mu HTC Sync s iTunes na Windows, když má iPhone. To nedává sebemenší logiku. Dává mi to logiku na MAC, kde člověk tedy iPhone nemá a iTunes "musí" používat, protože tam je a funguje božsky.

Na Windows naopak člověk iTunes používá s odporem a pokud nemá iPhone / iPod, pak je vážně divné, že si jej nainstaluje. Buďto bude tedy HTC Syns i pro MAC (pochybuji), nebo je to výhradně pro uživatele, kteří mají rádi iTunes na Windows (kolik jich asi tak je?!) a nebo ty, kteří chtějí mít iPod hudbu i v telefonu, o čemž tak trošku pochybuji :-)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od roxtedy »

Bohuže znám HTC a je to poslední update na desire!!!!
Uživatelský avatar
Dany0
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: ned čer 20, 2010 13:34
Zařízení: HTC Desire

Oficiálně: Android 2.2 pro HTC Desire už tento víkend

Příspěvek od Dany0 »

OMP další všeználek -.-'

Google ofic. oznámilo že pro N1 bude dostupný Android 3.0, a desire se veze.
Zamčeno

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů