ActiveSync zapíná WiFi

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

ActiveSync zapíná WiFi

Post by honefr »

Dobrý den, už dva dny jsem začal používat Google Sync pro synchronizaci emailu: takže jsem začal používat ActiveSync ovšem od té doby se mi samo jen tak od sebe zapíná WiFi a to se mi vůbec nelíbí, slyšel jsem že WiFi po GPS žere nejvíce baterku, takže pokud nejsem v dosahu WIFi tak aď zůstane vyplá.
Nevíte prosím někdo jak tomu zapínání zabránit? Děkuju

-- doplnění předchozího příspěvku (ned srp 15, 2010 1:22) --

Furt mi to zapína wifi, každou chvíly, opravdu nikdo nevíte co s tím :?: :cry:
Prosím :smt100
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest