Program S2U2

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Kasprik »

Dobry den panove, nainstaloval jsem program S2U2 verze 2.41 do Omnie a nejak me to zlobi. Kdyz prijimam hovor tak se foun sekne a pomuze jen softreset, pri poslouchani hudby se po zamknuti a vypnuti displeje vypne prehravac-pouzivam klasickej co je v omnii. Jinak zamek je to peknej, ale ty bugy me vadi. Mate nejake reseni ? Diky.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Program S2U2

Příspěvek od Iceman111 »

Reseni je jednoduche, ODINSTALOVAT. Mel jsem verzi 2.40 na Rom JE2 a pri hovoru se zobrazilo pozadi S2U2 a zaroven i vestavene s Windowsu a nesel prijimat hovor. Po odinstalaci vse ok,asi se to háda.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Kasprik »

Jo uz jsem to taky odinstaloval a mam tam starej dobrej zamek wm.
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 324
Registrován: pát dub 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Bydliště: Karviná

Program S2U2

Příspěvek od TomSoft »

No a zkoušeli jste třeba v S2U2 NEnastavovat, aby přebíral funkci Dialera? když se tato možnost zapne, tak na mnohých zařízeních se to pak chová podobně (hloupě).
To nastavení je v "Stav při hovoru" = OFF
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Program S2U2

Příspěvek od Iceman111 »

Tak abych rekl pravdu tak S2U2 jsem instaloval proto protoze verze Rom co byla nahrana po koupi,byla nejaka divna a pri odemykani mi to mrzlo. No a protoze mam JE2 a tak je zamek v poradku tak neni duvod instalovat neco jineho kdyz puvodni je celkem pekny navic hodne podobny a o poznani rychlejsi. Jinak jsem S2U2 pouzival aby pri hovoru zobrazil fotku pres cely display ,nebo spise pres jeho vetsi cast, ale to umi zakladni zamek taky kdyz dohrajes- poppuri big foto 2. Takze neni co resit.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Kasprik »

Tak sekání jsem doopravil, ale ještě jednu radu potřebuju, kde v nastaveních S2U2 nastavím to aby při přehrávání hudby z origopřehrávače Samsung nedošlo k jeho zastavení při zhasnutí displeje nebo zamknutí telefonu. Jedná se samozřejmě o zámek S2U2. Při zámku WM to fachá dobře, ale při zamknutí S2U2 se mi přehrávač vypne. Děkuji
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Folkmy »

v nastavení je seznam vyjímek*.exe to by mohlo být to co potřebuješ
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Kasprik »

Hurá to bylo ono, díky moc za radu. T.K.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon črc 26, 2010 14:45) --

Dobrý den, opět jdu otravovat s tímto programem. Vše jsem si doladil, ale mám ještě jeden problém a to, že mám v nastavení zaškrtnuto zobrazovat počasí z SPB Weather a toto počasí se mi na zámku nezobrazuje. Ve founu mám nainstalován program SPB Weather verzi 2.... Zkoušel jsem i Elecon Weather a též se mi nezobrazil na zámku. Nevíte prosím kde to nastavit nebo co překopírovat aby to chodilo ?. Děkuji Tomáš.
WoMec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: stř led 04, 2006 15:20
Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Program S2U2

Příspěvek od WoMec »

@Kasprik: pokud vim tak S2U umi implementovat jenom SPB Weather verze 1.x .. ja osobně jsem ted nainstaloval českou aplikaci MeteoServis. Je zcela zdarma a umí toho opravdu hodně :) .. včetne implementace do S2U, Titanium today, SPB MobileShell apod.

Všechny informace včetně odkazu na stažení najdeš na http://magazin.softimage.cz/meteoserviswm/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Program S2U2

Příspěvek od Kasprik »

Ahoj díky za odkaz, stáhl jsem to a v spb to nefunguje asi jsem blbej, ale mám tam jen ikonu a nevím jak to dostat do toho zobrazení SPB.Dále v zámku s2u2 jsem asi taky blbej a neumím to nastavit. Můžeš prosím poradit co mám zaškrtnout v nastavení zámku aby se mi to zobrazovalo ? Díky.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon črc 26, 2010 19:27) --

už to mám. nejsem zas tak blbej.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů