XDA_UC

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

XDA_UC

Příspěvek od Jikoun »

1) Vytvořte si na paměťové kartě složku XDA_UC.
2) Nakopírujte do ní všechny CABy a soubory typu XML (například z programu PIM Backup), které chcete, aby se při příštím flashování samy nainstalovaly.

Na nastavení emailových účtů si stáhněte tento soubor:

Kód: Vybrat vše

http://www.energyroms.com/Addons/XDA_UC%20Related/Example%20XML%20Filles/ProvXMLCreator%20(use%20to%20generate%20your%20own%20email%20XML%20file).zip

Pomocí něho vytvořte soubory typu provXML. Ty přejmenujte na XML (ale myslím, že už i provXML je funkční) a nahrajte je na paměťovou kartu do složky XDA_UC.

Více o XDA_UC zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503060" onclick="window.open(this.href);return false;

Na vytvoření reg souboru na uložení konfigurace quicklinků jsem ještě nepřišel, mortscript mi nefungoval, tak kdyby někdo věděl, dejte vědět.
Uživatelský avatar
adamis
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv kvě 27, 2010 9:05
Zařízení: HTC HD2 Leo

XDA_UC

Příspěvek od adamis »

Ahoj Jikoune - dost se zajímám o problematiku XDA_UC, ale nenašel jsem nikoho (v českém jazyce), s kým bych mohl na toto téma nahodit řeč... Škoda, XDA_UC je šikovný nástroj, ale u nás jako by ho nikdo nepoužíval - anebo se každý stydí si o tom pokecat! Mě se zatím podařilo při mojich častých HR (flashuju Energy ROM tak 2x týdně...) automaticky natahat cab soubory, PIM Backup a nastavení Settings Export. Chtěl bych ještě automaticky změnit po HR hodnoty některých registrů, ale to už je nad moje síly... Budu rád, jestliže se ozve někdo, kdo má stejného "koníčka" a společnými silami se nám podaří snad vymačkat z XDA_UC víc!!
unite
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát bře 06, 2009 8:05
Zařízení: HTC TD2

XDA_UC

Příspěvek od unite »

na toto tema tu opravdu nic neni. Pripravuji se , ze si prehraju TD2 , tak jsem se o to zacal taky zajimat. Zatim jsem si jen natahal soubory cab do slozky XDA_UC, nekde jsem vycetl , ze ty instalace , ktere v prubehu instalovani vyzaduji jeste upresnujici nastaveni , se maji dat do slozky MANUAL. Ale potreboval bych vedet , co se dava do slozky Copy2Root , kdyz chci zastupce ve slozce Windows\start menu \programs , svoje Dokumenty do slozky Dokumenty a vyzvaneni do slozky Rings ve Win...
Mate s tim uz nekdo zkusenosti ???

Diky
Edit: jeste jsem nasel tohle :

Kód: Vybrat vše

What it basically does is install the beneath on the user side


•My.tsk file from "\Storage Card\XDA_UC"
and if not present Cook.tsk from Windows Folder.
•Copy Over User Files.
Check for "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root" if present, Disable Manila from Homescreen then Copy files from "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root" to the root of the device, Then checking for existence of wallpaper_TF3D.png or wallpaper_TF3D.jpg in "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root\Windows" and adding that to 
[HKCU\Software\HTC\Manila]
"HomeBackgroundPath"="\\Windows\\wallpaper_TF3D.jp g"
Import registry files from "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root\Windows\manila.reg" If present
Re-enable Manila on Homescreen and redraw it. Now also works for the Sense 2.1 and up versions.
•.xdas files in "\Storage Card\XDA_UC"
•Silently run Legacy SDConfig.txt from Storage Card
(If your using RunCC.exe or Autorun you do not need to point to or use SDAutorun.exe or SDConfig.txt) Thanks to RoryB
Commands for SDConfig.txt can be found here....
•.cab files in "\Storage Card\XDA_UC"
•.cab files in "\Storage Card\XDA_UC\Storage", These cab files will be tempted to install to Storage Location.
•.cab files in "\Storage Card\XDA_UC\Manual",These cab files will start with Full User interaction capabilities to choose where to install to.
•.reg files in "\Storage Card\XDA_UC"
•.xml files in "\Storage Card\XDA_UC"
•.mscr files in "\Storage Card\XDA_UC"
•.cer files in "\Storage Card\XDA_UC"
•Create Shortcuts and more from Registry Keys
More information here....
•Copy over welcomehead.192.01.png & welcomehead.192.02.png present in "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root\Windows" to the Windows folder.
•Copy over welcomehead.96.01.png & welcomehead.96.02.png present in "\Storage Card\XDA_UC\Copy2Root\Windows" to the Windows folder. 
Actually everything is copied over from Copy2Root folder to root, but the above Splashcreens get their file atributes removed before this happens.
•Add native support for .mscr, .mortrun, .xda, xdai, xdas & .xdaz files
virus
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon čer 08, 2009 22:03
Zařízení: Samsung Galaxy S (root Froyo 2.2)

XDA_UC

Příspěvek od virus »

Tak jelikož istaluji vždy nové auktualizace Energy ROMek od uživatele NRGZ28 z XDA .. tak sem se snažil přijít na to jak ten prográmek XDA_UC pracuje a zjistil sem tohle :

Možnost která se mi nejvíce líbila byla , nakopírovaní zástupců automaticky do start menu (zastupce sem si musel předem zalohovat) a ta se provede nasledovně : chceteli nakopírovat třeba odkaz na hru kterou chcete umístit do nabítky start do složky games . Není nic jednodušího :) vytvoříte si ve složce XDA_UC podadresáře : start menu \games a nakopírujete tam zástupce co chcete aby se automaticky nakopírovaly ;)

Pokud vložíte do složky XDA_UC .cab soubor tak se automaticky istaluje do paměti tel.
Pokud chcete umístění zvolit vlastní vytvořte ve složce XDA_UC podsložku SD a překopíruj te caby do ní poté budete moci zvolit umístění ručně.

Snad sem pomohl. ;)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů