HTC Touch Cruise

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Hackovsky
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 17, 2010 21:09
Zařízení: HTC Touch Cruise

HTC Touch Cruise

Příspěvek od Hackovsky »

Zdravím, dneska se mi do rukou dostal HTC Touch Cruise a jsem z toho celkem na rozpacích. Pokoušel jsem se jednoduše připojit Cruise k PC. Nainstaloval jsem ActiveSync do PC, ale Cruise se ne a ne objevit jako hardware. Pouze si z USB vezme energii a nabiji se, ale pripojeni nefunguje. Zkusil jsem i hard reset po puvodnim majiteli. Pro jistotu se nelze pripojit ani pres Bluetooth. Premyslim o preinstalovani WM6, ale nevim si s tim ted rady. Mam ho poslat do servisu, nebo je nejaka jina moznost? Diky moc
IFunko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:45
Zařízení: HTC touch cruise 09

HTC Touch Cruise

Příspěvek od IFunko »

no musis ist do nastaveni, tam na pripojenia, tam mas take nieco ako USB storage, to si otvoris a zafajknes tam tu moznost, ktoru tam mas..

funguje to tak, ze ked to mas zafajknute, tak pouzivas mda ako usb kluc a vtedy ti mda nenajde pametovku. ked to nemas zafajknte, tak ti pametovu kartu pc nenajde.

dufam, ze som ti pomohol, :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 14, 2010 11:27) --

a ohladom toho bluetothu, tiez v tych nastaveniach a v tych pripojeniach mas take nieco, ako BEAM, tiez tam mas nejaku moznost. ked ju zafajknes, tak mozes prijimat subory cez bluetoth, ked to nemas zafajknute, tak ta len niekto moze najst, ale nemoze ti nist poslat. tak pre prijimanie suborou si to musis zafajknut.

neviem, pre mna to posoby ako nejaka ochrana pred nepovolenym vstupom do zariadenia...
aliencz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 24, 2010 11:40
Zařízení: HTC Touch Cruise

HTC Touch Cruise

Příspěvek od aliencz »

Zdravím, prosím jaká je situace s WM6.1 pro HTC Touch Cruise v češtině? Oficiálně stažená ROM verze jak Europe1 tak Europe2 se mi zobrazuje pouze v anglickém jazyce. Jde-li nějak češtinu dohrát, tak prosím jak?

Předem děkuji za radu. Jsem v této oblasti neznalý.

Varianta 2: lze získat WM6.0 CZ? Pokud ano, ví někdo kde je ke stažení?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch Cruise

Příspěvek od htcjirka »

Rom stazena ze stranek HTC je vzdy jen anglicky realese WWE,cestina je pak v podobe doinstalace lokalizace od sunnysoft.
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

HTC Touch Cruise

Příspěvek od baron »

Oficiální češtinu pro HTC Cruise s jakýmkoliv WM asi neseženeš.

Vloni zde psali o možnosti nechat nahrát WM6.1 s oficiální čestinou přímo v servisu VPS Data, ale jestli to ještě pořád lze, nevím.

Další možností je přístroj počeštit "neoficiální" češtinou, např. zde pro jakékoliv WM6.1, nebo ještě tady je čestina pro oficiální WM6.1.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů