Jaký používáte TodayScreen ?
-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
Jaký používáte TodayScreen ?
TouchWizz?
Samsung Today?
Titanium ?
SPB MobileShell?
Já mam zatim TouchWiz ale nemuzu do toho najit zadny widget se systémovým infem apod ... Byl jsem zvyklý na klasický today z WM6.1 kde jsem měl pluginy jako Resco Today, NetBox, iPaq Wireless, Today agenda apod ... tohle všechno mi ted trochu chybí ...
Samsung Today?
Titanium ?
SPB MobileShell?
Já mam zatim TouchWiz ale nemuzu do toho najit zadny widget se systémovým infem apod ... Byl jsem zvyklý na klasický today z WM6.1 kde jsem měl pluginy jako Resco Today, NetBox, iPaq Wireless, Today agenda apod ... tohle všechno mi ted trochu chybí ...
Jaký používáte TodayScreen ?
Ja tedy jednoznacne SPB Shell, jestli je TouchWiz nebo Samsung Witget je to fuk na spotrebe ram je to stejne. SPB mi prijde celkem hodne propracovane plynule a prehledne. (NEVNUCUJI) jen odpovidam.
- groovox
- častý přispěvatel

- Posts: 293
- Joined: Tue Apr 22, 2008 14:34
- Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
- Location: Praha
Jaký používáte TodayScreen ?
Zkus Throttle Launcher v poslední verzi 1.1.10
Jaký používáte TodayScreen ?
WoMec:
Uprav si první příspěvek. V možnostech najdeš vložit anketu. Myslím, že grafy ke každému typu Today budou přehlednější než pročítat diskuzi.
Uprav si první příspěvek. V možnostech najdeš vložit anketu. Myslím, že grafy ke každému typu Today budou přehlednější než pročítat diskuzi.
-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
Jaký používáte TodayScreen ?
KVARK: díky, nejak jsem na tuhle možnost zapoměl.
Jinak ted jsem přešel na Titanium akorát hledám nejaký prográmek na editaci prvků v today.
Jinak ted jsem přešel na Titanium akorát hledám nejaký prográmek na editaci prvků v today.
Jaký používáte TodayScreen ?
Tak ja nepouzivam nic.
Pred tym som pouzival kadeco od Homescreen++ , cez ilauncher, SPB Pocket plus, a more v sucastnosti mam na today len zbierku rychlych odkazov.
@Womec nechapem co ti chyba zo 6.1, vsak vsetko co si mal predtym funguje aj v 6.5
@Womec nechapem co ti chyba zo 6.1, vsak vsetko co si mal predtym funguje aj v 6.5
-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
Jaký používáte TodayScreen ?
@sh.a.rk: samozřejmě že to všechno funguje
.. ale chtěl jsem nějaký líbivější design
... jak to tak ale vypadá, zustanu u puvodního 6.1 vzhledu 
Jaký používáte TodayScreen ?
WoMec:
Taky už dlouho používám Titanium. Na to jak skvělý má design, bere max. 2MB RAM a je velmi svižné.
Samsung bohužel na oficiálních ROM domotal systémové soubory, které se k Titaniu vážou. Pokud tedy chceš, aby ti fungovaly i dodatečné panely, tak je nutné nainstalovat ještě tento cab a restartovat zařízení.
Nejlepší editor na Titanium vůbec...
Seznam přídavných panelů z XDA(ale existuje jich asi 2x tolik)
Taky už dlouho používám Titanium. Na to jak skvělý má design, bere max. 2MB RAM a je velmi svižné.
Samsung bohužel na oficiálních ROM domotal systémové soubory, které se k Titaniu vážou. Pokud tedy chceš, aby ti fungovaly i dodatečné panely, tak je nutné nainstalovat ještě tento cab a restartovat zařízení.
Code: Select all
http://www.megaupload.com/?d=N19NH5IYCode: Select all
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=506951Code: Select all
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=511052-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
Jaký používáte TodayScreen ?
ten první cab ... to je přesně zač ??
jinak s CHome editorem uz jsem si hrál, je opravdu hodně dobrý
jinak s CHome editorem uz jsem si hrál, je opravdu hodně dobrý
Jaký používáte TodayScreen ?
Ten první je prostě celé Titanium, ale upravené z Modaca, aby šlo doinstalovat i další panely. S normálním Titaniem od Samsungu to nejde(víc panelů než máš v základu se ti nezobrazí). Pokud ale žádné nové panely nedoinstaluješ, tak to není potřeba.
-
WoMec
- přispěvatel

- Posts: 79
- Joined: Wed Jan 04, 2006 15:20
- Zařízení: Samsung i8000 - Omnia 2
- Location: Vyškov
- Contact:
Jaký používáte TodayScreen ?
KVARK: nevim jak to, ale i bez instalace toho cabu jsme vpohodě rozchodil další panely v titaniu. Přes CHome Editor jsem si přidal např. Comm Manager a System info
Jaký používáte TodayScreen ?
V tom případě už je opravené Titanium u novějších verzí i součástí oficiálek.
To jsem netušil. Dříve tam ten problém byl.
Takže nic instalovat nemusíš
To jsem netušil. Dříve tam ten problém byl.
Takže nic instalovat nemusíš
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
