Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?

Post by honefr »

Existuje ňáký způsob jak na HD2 s Outlok 2007 synchronizovat i odeslané emaily :?:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Odeslaná pošta

Post by Jiří Hrma »

V e-mailovém klientovi v telefonu vyber Inbox/Outlook Email a potom Menu/Tools/Manage Folders (Nabídka/Nástroje/Správa složek...) a tam si vyber, které složky chceš synchronizovat. U HD2 ta nabídka asi bude přímo v e-mailovém klientovi od HTC (kvůli Sense to může být trochu přeskládané).
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?

Post by honefr »

No to je neuvěřitelné ;oI , mockrát děkuju, tohle už řeším asi už rok :oops: , prolez jsem všechny nabídky, a nakonec se to udělá tak lehce...
Kouzlo WM :tlem:

Mockrát děkuju!!!
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest