Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?
- honefr
- častý přispěvatel

- Posts: 194
- Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Praha 8
Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?
Existuje ňáký způsob jak na HD2 s Outlok 2007 synchronizovat i odeslané emaily 
Odeslaná pošta
V e-mailovém klientovi v telefonu vyber Inbox/Outlook Email a potom Menu/Tools/Manage Folders (Nabídka/Nástroje/Správa složek...) a tam si vyber, které složky chceš synchronizovat. U HD2 ta nabídka asi bude přímo v e-mailovém klientovi od HTC (kvůli Sense to může být trochu přeskládané).
- honefr
- častý přispěvatel

- Posts: 194
- Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Praha 8
Synchronizace Odeslané pošty s Outlookem?
No to je neuvěřitelné
, mockrát děkuju, tohle už řeším asi už rok
, prolez jsem všechny nabídky, a nakonec se to udělá tak lehce...
Kouzlo WM
Mockrát děkuju!!!
Kouzlo WM
Mockrát děkuju!!!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
