problem - z niceho nic prestal volat

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
Fugess
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 18, 2009 16:32
Zařízení: SGH-I900

problem - z niceho nic prestal volat

Příspěvek od Fugess »

Zdravím, chci se poradit jestli už někdo z vás zažil, že vám omnie přestala z ničeho nic volat i příjmat hovory .. když mi někdo volá tak se ozve tón obsazený, když začnu volat tak se ukáže, že vytáčí než začne zvonit tak se hovor sám ukončí ... zkoušel jsem vypínat, zapínat i restartovat (kromě hard resetu)

Doporučily by jste někdo něco než to strčím do servisu ?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

problem - z niceho nic prestal volat

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je docela velký problém... ale než ho pošleš do servisu, tak zkus udělat Hard reset (zazálohuj si data). Není to sice moc "echt" rada, ale mohlo by to vyřešit tvůj problém. A pokud by se ty potíže s hovory objevovaly i po hard resetu, tak bych to poslal do servisu, ať si tam s tím poradí, ale myslím, že HR pomůže a bude to jen nějaká softwarová záležitost. Dej pak vědět, jak si dopadl.
Fugess
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 18, 2009 16:32
Zařízení: SGH-I900

problem - z niceho nic prestal volat

Příspěvek od Fugess »

včera jsem to ještě řešil, vyměňoval simky a zkoušel na jiných telefonech a ukázalo se, že to opravdu dělal mobil, ale jestli to jsou špatné kontakty nebo si sw dělá ze mě srandu to opravdu nevím. Pak to začalo zase volat tak jsem to nechal být a dneska to zas udělal jednou, pak to zase šlo, tak nevím - ta omnia je kupovaná nová přímo ze shopu a pád na beton z metrové výšky to už zažilo, ale to bylo pře půl rokem a po tu dobu stále fungovala, uvidím ještě co bude dělat, zatím se tváří že "funguje".
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů