Reklamacia a vymena iPAQ.

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od jkubovic »

Ahojte,
ake mate skusenosti s vymenou iPAQ 614 v zaruke?
IPAQ som totiz reklamoval pre vypinanie sa pri poklese kapacity baterie pod 30%.
Support HP mi oznamil, ze mi ho vymenia cez UPS - ale dodaju len samotny IPAQ bez prislusenstva na vymenu za moj iPAQ. Na otazku, ci dostanem nove alebo uz pouzivane zariadenie mi odpovedali ze nevedia, garantuju len dodanie funkcneho kusu.
Kto z vas uz menil iPAQ v zaruke?
Bol dodany novy kus, alebo pouzivany?
Velmi by ma mrzelo, keby som dostal nejaky osuchany alebo inak pouzivanim poznamenany kus - o moj iPAQ sa staram velmi dobre, aj po 7 mesiacoch vyzera ako novy.
jakubsk
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 02, 2008 19:35
Zařízení: iPAQ 614c, iPAQ hx4700, Jornada 520, iPAQ 314
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od jakubsk »

Ahoj,
podle mě je to nový kus. Vyděl jsem několik vyměněných, a všechny byli netknuté.
Sten
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 21, 2009 16:16
Zařízení: HTC tytn II

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Sten »

Ahoj,
Je možné, že dostaneš "repasovanej" kus, ovšem nerozeznáš ho od nového.
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od zapalkam »

Dával jsem do reklamace Ipaq 2x - vždy prasklé kryty - vždy jsem dostal nový kus. Nutno si ponechat zadní kryt, baterku, stylus - a otázkou je i sundání folie na displej, já ji nikdy nesundal, tak jsem kupoval novou...služba je to rychlá přes UPS, jen pozor na to, aby jste byli doma nebo v práci, UPS negarantuje opakované dodání nebo převzetí...
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od jkubovic »

Dakujem za odpovede, zatial nejdem iPAQ vymienat, problem sa asi vyriesil - diskusia o vypinani pri nizkej kapacite baterie.
Mozete to tu zakmnut.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 07, 2009 10:32) --

Radoval som sa predcasne, zase sa iPAQ vypol, idem ho reklamovat :-(
pebro
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:43
Zařízení: MIO A701,Hp ipaq614c

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od pebro »

Ja som reklamoval 614-ku uz 4x kvoli prasknutemu krytu.Vzdy mi prisiel iba funkcny kus ako to oni volaju.Ale nikdy to nebol novy kus.Chcel som uz aj aby mi vratili peniaze ale odbili ma tym ze zariadenie je aj napriek tejto chybe funkcne tak to nieje mozne riesit komercne. :x :???:
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od zapalkam »

Docela se divím, mně uznalo české zastoupení HP reklamaci 3x prasklého krytu - a při poslední reklamaci jsem předem upozorňoval, že už chci peníze zpět - po schválení Customer Service HP vše bylo do 10 dnů vyřešeno - k mé naprosté spokojenosti - opravdu v současné době klobouk dolů před servisem HP. Jinak to, že prasklý kryt nemá vliv na funkčnost, je určitě pravda, ale dovnitř pronikají všechny nečistoty a především více vlhkosti než standardně - je pak jen otázkou času, kdy dojde k jiné závadě. Mně ty kryty praskly vždy od středního šedého až k hornímu - a dále se prasklina rozšiřovala, bohužel, až do vel. skoro 5-6 mm (délkově) - s rozšířením dole až na 0,5 - 0,7 mm odhadem - což je celkem velká díra...
Je jen škoda, že HP nemá již odpovídající zařízení tohoto typu - zatím jsem bez PDA a řeším, co si koupím...už 2 měsíce.
Billy Bob Bean
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: HP iPAQ 614

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Ahoj, jak to je přesně s reklamací, ipaq jsem koupil od jiné firmy, ne přímo od HP, můžu se s reklamací obrátit přímo na HP?
V případě dodání nového kusu mi zase záruka poběží 2 roky?
Původní firmu mám teď díky stěhování poněkud z ruky.
pebro
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:43
Zařízení: MIO A701,Hp ipaq614c

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od pebro »

Jasne ze to mozes reklamovat priamo u HP.Teda aspon na slovensku je to tak ze iba u HP. Najdi si na Hp stranke kontakt na support a zavolaj tam.Oni ti uz povedia co a ako. Teda pokial ho mas zakupene oficialne a je este v zaruke.
Billy Bob Bean
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: HP iPAQ 614

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Blbě jsem to napsal, mám to z druhé ruky a ten dotyčný to bral z jiné firmy, mám od toho doklad, takže by to mělo být v tom případě OK.
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od zapalkam »

Nutno opravdu zavolat na servisní linku HP - určitě budou chtit číslo výrobní (je na krytu pod baterkou nebo na krabici - ode mně požadovali až doklad o koupi v rámci vrácení výrobku (3 x opakovaná reklamace)- do té doby jim to bylo co se týče původu jedno.
Billy Bob Bean
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: HP iPAQ 614

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Tak jsem se tam dneska dovolal a vymění mi kus za kus, tak snad bude fungovat líp než to co mám dotěď a doufám, že se neobjeví jiná závada pro toto zařízení typická.
Mírně mě překvapilo, že technik chtěl poslat "unit" = telefon + baterka + dekl, ne jen telefon jak jsem se tady dočetl.
cubak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 03, 2010 16:05
Zařízení: HP iPAQ 614c

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od cubak »

Ahoj Billy,
mohol by si mi prosim ta povedat ako prebieha reklamacia? Najprv ti poslu cez UPS nove zariadenie a ty si po zalohe a obnove dohodnes telefonicky vyzdvihnutie stareho zariadenia? Pretoze na mojom iPAQu 614c sa mi zacali praskat kryty. Volal som na HP linku a tam mi povedali ze si najprv pride kurier vyzdvihnut vadny kus a nasledne poslu novy.

Zaujimave ale je, ze ked som telefon reklamoval koli vadnej wifine cca pred rokom tak to slo tak ze najprv poslali novy mobil a potom som vratil stary.

Dik za odpoved.
cubak
Billy Bob Bean
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: HP iPAQ 614

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Billy Bob Bean »

Cubak: Ahoj, já jsem tam zavolal, přijela UPS, vyzvedla si starý a za týden mi dovezla nový kousek. Předtím mi plasty krásně pasovaly, ale teď mi to všude vrže a starý kryt baterky na nový iPAQ moc nepasuje, už ve vyviklanej.
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od jkubovic »

Mne poslali kryt na bateriu cez UPS zadarmo v ramci relamacie.
Volal som im, ze mi praskol a do tyzdna som mal doma novy kryt, akurat bez loga HP, ale to som si nalepil zo stareho krytu.
cubak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 03, 2010 16:05
Zařízení: HP iPAQ 614c

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od cubak »

Dakujem za info, uz som dostal aj ja novy kus. Zaujimave je, ze ked som volal na cesku zakaznicku linku (ono je to aj tak jedna centrala v prahe), tak povedali ze najprv si vyzdvihnu vadny kus a potom poslu novy. Ale ked som volal na slovensku linku, s tym, ze novy mobil chcem dodat na slovensku adresu, tak najprv poslali novy a vadny som im poslal spat, ked som si obnovil zalohu zo stareho do noveho.
Tak snad tato informacia niekomu pomoze.
Uživatelský avatar
DonJuanKarlos
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon úno 11, 2008 20:22
Zařízení: HP 614c
Kontaktovat uživatele:

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od DonJuanKarlos »

Dneska sem po 4. reklamoval a moc se jim nechce vracet peníze :lol: dám tomu ještě jednu šanci a pak prostě peníze zpět. 5. reklamaci fakt už ne:D Co vy? Podařilo se někomu z vás dostat peníze z HP?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Reklamacia a vymena iPAQ.

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Vůbec vracení peněz neřeš s HP, to ti musí vrátit prodejce a máš na ně 100%ní právo.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů