TD2 Problém s dobíjením

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
ferasusa
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 16, 2010 4:28
Zařízení: HTC Touch Diamond2, WM 6,5
Bydliště: Uh.Brod

TD2 Problém s dobíjením

Příspěvek od ferasusa »

Ahoj. Mám problém, který se pokusím popsat. Mám TD2, při slabém stavu baterie dám na nabíječku v autě. Pokud nemám žádný hovor dobíjí normálně. Pokud mi někdo zavolá přestane nabíjet a bliká oranžově. V autě používám bluetooth handsfree Parrot. Už v celku nevím co s tím. Nemá někdo radu? Děkuju.
CCartman
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: čtv srp 20, 2009 4:06
Zařízení: HTC Touch Diamond2 (topaz)

TD2 Problém s dobíjením

Příspěvek od CCartman »

řekl bych že problém je v tom že autonabíječka nenabíjí tak silně jako normalní nabíječka, možná se to při hovoru jeví jako když nenabíjí,bere si víc šťávy než autonabíječka dodá.Za další autonabíječka nikdy nenabije telefon uplně
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

TD2 Problém s dobíjením

Příspěvek od rampage »

Asi záleží jakým proudem ti autonabíjěčka baterku krmí, já mám v autě stejně silnou jako ta co byla u telefonu a nabije ho v pohodě.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

TD2 Problém s dobíjením

Příspěvek od htcjirka »

ferasusa píše:Ahoj. Mám problém, který se pokusím popsat. Mám TD2, při slabém stavu baterie dám na nabíječku v autě. Pokud nemám žádný hovor dobíjí normálně. Pokud mi někdo zavolá přestane nabíjet a bliká oranžově. V autě používám bluetooth handsfree Parrot. Už v celku nevím co s tím. Nemá někdo radu? Děkuju.
Pouzivas jiste neoriginalni nabijecku,ktera dodava nedostatecny proud.Nejhure jsou na tom 500mA.
unite
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát bře 06, 2009 8:05
Zařízení: HTC TD2

TD2 Problém s dobíjením

Příspěvek od unite »

ja jsem mel podobny problem , za jizdy a spustene navigaci , mi to vybilo , nebo pri pripojeni usb na notes.
Zacal jsem monitorovat pres Battlog jaky je stav pri nabijeni a pri pripojeni k notesu a ono to davalo jen 3,65-3,72 V.
Coz je napeti baterii. Odstraneno v servisu vymenou desky. Byl to HW problem.

Ty lacine nabijecky do auta maji opravdu jen 500mA na vystupu , ale od vymeny desky telefonu ji bezne pouzivam a vse je O.K.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů