Htc desire - komunikace z PC

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
ricomcz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 04, 2010 17:10
Zařízení: HTC Desire

Htc desire - komunikace z PC

Příspěvek od ricomcz »

Zdravím ve spolek,

jsem nováček s HTC a vůbec v systému Android. Musím konstatovat jen klobouk dolů. Ale měl bych dotázek ohledně nějakého rozumného SW který mi spojí můj počítač s HTC.. Přeci jenom co si budeme povídat, je rychlejší a pohodlnější upravovat kontakty, nebo psát SMS na velké klávesnici nežli na přístroji..

Osobně jsem nic nenašel a myslím že pokud nic není je to velká škoda.. I WM má určité komunikační programy.. Taky by nebylo špatné aby případný SW uměl zazálohovat případně obnovit ze zálohy přístroj..

tak velice děkuji za Vaše rady, názory :-) :-)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Htc desire - komunikace z PC

Příspěvek od foreveryone »

Jak psát sms na pc s připojeným telefonem to opravdu netuším jestli je vůbec možné, každopádně kontakty můžeš synchronizovat přes htc sync např. s outlookem a editovat je tam.
Zálohu si jinak umí android udělat i obnovit sám ...
Ante
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2009 21:38
Zařízení: Samsung Galaxy Mega 6,3+NOTE3+Yoga tablet 2-1051L
Bydliště: Hradec Kralove

Htc desire - komunikace z PC

Příspěvek od Ante »

ricomcz píše:... Ale měl bych dotázek ohledně nějakého rozumného SW který mi spojí můj počítač s HTC...
I ja se pridavam - nejde mi o synchronizaci, ale o to - kdyz prijde SMS aby mi vyskocila na obrazovku stolniho pocitace, ja na ni odpovim a odeslu. Zrovna tak chci ulozit treba novy kontakt - vse bych rad pres PC pri Bluetooth spojeni...

Umi neco takoveho Androidi zarizeni ?

Diky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů