Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Dynavix a.s., výrobce navigačních systémů, oznámila vydání nového navigačního software Dynavix 9 pro PDA/mobily. Současně s tím spouští kampaň pro všechny zájemce, kteří si chtějí navigační software nejprve vyzkoušet, a umožňuje možnost stažení čtrnácti denní zkušební verze zcela zdarma na těchto stránkách.

Mezi největší novinky patří funkce Chytrá trasa a rozšíření databáze čísel popisných v ČR oproti původním 450 tis. na více jak 2,3 mil. Dále vás čeká nové grafické a uživatelsky přehledné ovládání a celkové zrychlení a optimalizace softwaru znatelné především při startu aplikace a při práci s mapou. Navigační software Dynavix 9 je dostupný na internetovém obchodě společnosti Dynavix stejně tak jako u dalších prodejců IT a elektroniky. Upgrade softwaru je zdarma ke stažení prostřednictvím bezplatné aplikace Dynavix Manager na webových stránkách společnosti.

obrázek

Chytrá trasa
Funkce, která umožňuje zvolit optimální trasu v závislosti na průjezdnosti silniční sítě v různých denních dobách a dnech v týdnu. Dynavix využil dostupná statistická data a zapracoval je do nového formátu map, který umožňuje nalézt optimální trasu a vyhnout se tak ranním nebo odpoledním dopravním zácpám.

obrázek

99% čísel popisných v ČR
Novinkou, kterou na našem trhu nabízí pouze Dynavix, jsou kompletní mapy Evropy s více než 99% pokrytím čísly popisnými v ČR. Standardní databáze od společnosti TeleAtlas, která obsahuje 450 tisíc čísel popisných, byla rozšířena na 2,3 milionu adres. Díky této rozšířené databázi navigace Dynavix zajistí pohodlné a rychlé vyhledávání cíle a zamezí zbytečnému bloudění v dlouhých ulicích nebo malých vískách. Pro více informací si můžete stáhnout seznam přidaných čísel popisných v navigacích Dynavix ve formátu PDF. Kromě nových výše zmíněných funkcí navigační software Dynavix 9 obsahuje standardní funkce společné všem navigacím kromě vlastních hlasových povelů Pavla Lišky a účetně uznatelné knihy jízd.

obrázek

Navigační software Dynavix 9 je dostupný na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců. Pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 9 je zpřístupněn upgrade zdarma prostřednictvím aplikace Dynavix Manager. Funkce Chytrá trasa bude pro tyto uživatele starších verzí dostupná pouze s nově zakoupenými mapovými podklady, jelikož její data jsou součástí mapových podkladů a ne samotného navigačního softwaru.

K dispozici budou tři mapové varianty navigačního software
• software Dynavix 9 s mapou Holiday
• software Dynavix 9 s mapou kompletní Evropy
• software Dynavix 9 s mapou Evropy a 3 roky upgrade map zdarma

obrázek

Navigační software Dynavix 9 je podporován na mobilních zařízeních s operačním systémem Windows Mobile 5.0 a vyšším. V průběhu léta vyjde také verze Dynavix 9 pro iPhone a chystá se rovněž verze pro operační systém Android, máme se tedy na co těšit.

Zdroj: Tisková zpráva
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od barberry.pha »

no tak opet dalsi navigace ... jsem zvedavy hlavne na tu u iphonu a za kolik bude ...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od barberry.pha »

Pokud se nepletu tak by to mela byt ceska navigace? (od ceske filmy mysleno) tak to pro cz trch mohli udelat i nejakou zajimavou price :)
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Docent »

Mají slevu 20% do 31.8.2010.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od niky79 »

Vam to jde stahnout?
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Jiří Hanč »

http://telematix.cust.aspone.cz/dynavix ... pplication" onclick="window.open(this.href);return false;
Postup instalace:

1) Nainstalujte si aplikaci Dynavix Manager >>

2) Vytvořte si uživatelský účet v Dynavix Manageru

3) Stáhněte a nainstalujte software Dynavix 9 pro PDA/MDA
unite
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pát bře 06, 2009 8:05
Zařízení: HTC TD2

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od unite »

niky79 píše:Vam to jde stahnout?
me to taky nejde, pod win 7 mi to napise , ze manager prestal pracovat
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Docent »

niky79 píše:Vam to jde stahnout?
Čistě teoreticky ano, jenom to na 3G ukazuje, že to bude stahovat přes 18 hodin... Server Dynavixu asi jede přes GPRS... :twisted: .
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Milan Pištělka »

Mě to stáhnout šlo (extrémě pomalu), šlo to i nainstalovat, ale po krátkém zkoušení to šlo ze stroje pryč, protože to po spuštění navigování nefungovalo korektně, stroj se neuvěřitelně zpomalil a byl zpomalený i po vypnutí Dynavixu tak, že se musel resetovat. Zlaté iGo.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od niky79 »

To jsem nemyslel, ja myslel tu stranku: http://www.dynavix.cz/dynavix9" onclick="window.open(this.href);return false;

kde ikonka Stahnout zde nic nedela :lol:
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od mlndsk »

3190,- se slevou za evropu a 3 roky aktualizaci map? no ja nevim, me to prijde dost penez.

Kdyz navigace Garmin s mapama stau kolem stoji 2000s DPH a to je prosim solo pristroj, nebo Navigon za 2200, nebo Tomtom za 2300, nebo MIo za 2400, tak proc safra stoji jenom SW a mapy po sleve 3200?

Ve svetle techto cen bych videl realnou cenu nekde kolem 1500 a mene.

Proste fail.
Uživatelský avatar
b4sket4k
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 06, 2010 14:54
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od b4sket4k »

Milan Pištělka píše:Mě to stáhnout šlo (extrémě pomalu), šlo to i nainstalovat, ale po krátkém zkoušení to šlo ze stroje pryč, protože to po spuštění navigování nefungovalo korektně, stroj se neuvěřitelně zpomalil a byl zpomalený i po vypnutí Dynavixu tak, že se musel resetovat. Zlaté iGo.
Všechno strašně pomalý od stahování až po spouštění :???: Kvůli Dynavixu jsem sformátoval kartu a stejně bez výsledku(asi něco dělám špatně nebo jinak nevim) Telefon je zpomalenej a když naskočí menu Dynavixu tak se to kousne a pak musim resetovat. Zkoušel jsem to instalovat a spouštět několikrát, ale vždycky to skončilo resetem... :evil: Jinak menu vypadá hezky :)
SGCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 07, 2008 18:59

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od SGCZ »

Ahoj všem komu se to seká a musí udělat restart doporučuju po zapnutí kliknout na ukončit, a čekat...dlouho čekat. Pak restart PDA zapnout dynavix kliknout třeba na nastavení a počkat..dlouho počkat ale pak se už navigace jeví v pořádku(alespoň u mě na Diamond2) ale i tak je to oproti igo docela zabržděný
dj.paratko
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát črc 27, 2007 15:23
Zařízení: SG II, HTC Diamond 2

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od dj.paratko »

hmm presne jak se tu pise je to fakt nehorazne moc penez, navic ta navigace je takova monstrozni rekl bych az pro PDA nevhodna, za me asi osobne palec dolu....
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Docent »

JackalJackal píše:Pánové, máte ukuchtené ROM, třeba si to rozumí pouze s originálními ROM. Možná se pletu. :wink:
Hele, Jackale, já jsem tuhle "navigaci" zkoušel na originální ROM před nějakými 4 léty, tenkrát bylo to demo ještě placené, tuším 190,- Kč... Děs, bída a utrpení, vydržel jsem podle toho jet asi 20 km...
Dnes jsem to zkoušel nainstalovat 2x - poprvé mně to hlásilo čas stahování přes 3G přes 18 hodin, podruhé mně to na 2 roky starém NTB HP vůbec nenašlo PDAčko ani na jenom ze 4 USBček, ačkoliv ActiveSync ho našel v pohodě... Takže ze zkoušení této panavigace jsem zase na nějakou dobu vyléčen.
A ještě bych doporučil konkurenční ce4you.cz, na kterém mne patrně jakýsi managor z Dynavixu pěkně sepsul... Inu, neni nad to, vážit si potencionálních zákazníků... Tak nějak po bolševicku...
Čtvrtek
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 30, 2007 7:04

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Čtvrtek »

Zdarec všem, v současnosti používám iGo na HTC HD2 a bez problémů, ale není to úplně "správná" verse tak jsem chtěl vyzkoušet ofiko versi tj.tohle, s tím, že bych přezbrojil. Jediná výtka je ohledně stahování potřebných souborů což bylo peklo na několik hodin, ale jinak bezproblémové nainstalování Dynavix managera (W.Vista Bussines, 32 bit), to samé platí u navi, zpomalení jsem na HD 2 nepozoroval žádný. Tak že za mě SUPER. :tlem:
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Docent »

Jasně, s tím, že to přes 3G hodlá stahovat přes 18 hodin a že to ani na jednom ze 4 USBček nenajde PDAčko, ačkoliv podle ActiveSync je normálně připojené, je zcela jistě chyba u mne :twisted: .
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Docent »

Mno, pokud považuješ zařízení v mém podpisu za telefon, tak je asi dost zbytečný ti cokoliv vysvětlovat :twisted: ... HOWGH.
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od FOXXX »

Já stahoval a instaloval v práci na Vistách 32bit, trvalo to, ale stáhlo se to. Instalace probíhala pofiderně a po "úspěšném nainstalování" to neudělalo ani zástupce v programech. Udělal jsem ho sám, zapl a telefon se kousl, pak ještě 2x v různých fázích spouštění a používání programu. Už jsem to chtěl z HD2 vypreparovat, ale pak se to nějak umoudřilo a od té doby nezlobí. Běhá to hezky plynule. Mám rád navigaci Lišounem a u dynavixu je snad nejvypečenější, co jsem zkoušel. Už jen proto si ji nechám minimálně do vypršení trialu. Pak se uvidí, ale levný soft to opravdu není...
Pandora
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 05, 2010 10:57
Zařízení: HTC

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Pandora »

mlndsk píše:3190,- se slevou za evropu a 3 roky aktualizaci map? no ja nevim, me to prijde dost penez.

Kdyz navigace Garmin s mapama stau kolem stoji 2000s DPH a to je prosim solo pristroj, nebo Navigon za 2200, nebo Tomtom za 2300, nebo MIo za 2400, tak proc safra stoji jenom SW a mapy po sleve 3200?

Ve svetle techto cen bych videl realnou cenu nekde kolem 1500 a mene.

Proste fail.
3 190 po slevě není málo, ale je v tom to předplatné map na 3 roky...asi trochu srovnáváš jabka s hruškama, tj. low-end navigace a samotny software, třeba SW Navigon nebo Tomtom stojí pro IPhone cca100 EUR na Appstore a to Appstore neřeší DPH 20% a není v tom to předplatné. No, ani nevím, kolik stojí Navgon nebo Tomtom pro WM, ale asi to o moc levnější nebude.
Já bych spíš napsal, že mít legální software na mobilním telefonu je drahý špás. Cena 1 500 by se mi taky líbila :) , ale nevím o žádném softu, který by se za takové peníze dal koupit.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon črc 05, 2010 12:22) --
Docent píše: A ještě bych doporučil konkurenční ce4you.cz, na kterém mne patrně jakýsi managor z Dynavixu pěkně sepsul... Inu, neni nad to, vážit si potencionálních zákazníků... Tak nějak po bolševicku...
[/quote]

Docente,

ani se nedivím, že tě někdo sepsul, až to moderátor na CE4you musel vymazat...sice nevím, o co šlo, ale tvoje průpovídky tady taky nejsou úplně v souladu s pravidly diskuzního fóra, nebo si snad myslíš, že poznámka "Tak nějak po bolševicku" je ok?
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů