Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost HTC dnes v centru Prahy otevírá první značkovou prodejnu v Evropě, ve které svým zákazníkům nabídne kompletní produktové portfolio telefonů a příslušenství. Nová prodejna je umístěna v ulici Na Poříčí, naproti obchodnímu domu Bílá labuť. Zájemcům zde bude k dispozici odborně vyškolený personál, který jim všechny modely telefonů detailně představí, důraz přitom bude kladen především na osobní zkušenost a přístup. Komunikátory značky HTC si tak bude moci vyzkoušet každý, kdo do nově otevřené prodejny zavítá. Kromě prodejního centra zde společnost plánuje vybudovat také odpovídající servisní zázemí.

Zájem o telefony značky HTC neustále roste, od jejich příchodu na trh se prakticky jedná o strmě stoupající křivku” říká Kamil Vacek, zástupce společnosti HTC v České republice. „Prodejní výsledky jsou v ČR naprosto fantastické. I z tohoto důvodu se první značková prodejna v Evropě otevírá právě u nás. Pokud budeme v tomto trendu nadále pokračovat, dá se navíc očekávat další expanze.

obrázek
Použité obrázky jsou pouze Ilustrační

Interiér nové prodejny je proveden v moderním designu, laděn do odstínů zelené, šedé a bílé. K vyzkoušení zde budou všechny modely telefonů, včetně novinek Wildfire, Desire a Legend. Všechny komunikátory HTC je dokonce možné si zdarma zapůjčit domů k důkladnému vyzkoušení až na jeden týden. Samotné otevření je přímou reakcí na strmě rostoucí poptávku po telefonech HTC na českém trhu. Z hlediska obratu je trh chytrých telefonů jedním z nejzajímavějších, každoročně roste o více než 30 %. V České republice se ale společnosti HTC daří každoročně zvyšovat svůj podíl na trhu a růst o více než 100 %, tento trend by měl podle prognóz a zatím dostupných dat zůstat zachován nejméně do roku 2011.

obrázek

Tchajwanská společnost HTC se zaměřuje na high-end přístroje založené na platformách Windows Mobile a Google Android, obohacených o specifické uživatelské prostředí HTC Sense. Od svého založení v roce 1997 je její hlavní filozofií dělat věci odlišně – úspěch jejich produktů vychází z toho, že je dělá tak, jak je chtějí zákazníci. Díky tomuto přístupu jsou v jejím portfoliu přístroje s obrovským výpočetním výkonem a širokou nabídkou funkcí, které ale uživatele neobtěžují přílišnou složitostí a naopak se jej snaží zaujmout jednoduchým ovládáním. Zákazník tak v každém novém přístroji často získá více, než od výrobku očekával.

Zdroj: Tisková zpráva
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od olda »

No 3 x hurá to je paráda. Jak budu mít cestu do Prahy se tam zastavím. To je parádní zpráva. Ahoj Olda ;-)
KatkaB
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 22, 2010 18:20
Zařízení: HTC EVO 3D

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od KatkaB »

Je to skoro naproti Bílé labuti, vedle Starbucku. Otevírací doba od 9 (nevím jestli celý týden). Prodejnu jsem dnes navštívila. Jedná se o vkusně bílo-zeleně zařízenou místnost, které vévodí nástěnný obraz HTC Desire a TV uzavřená v Legendu, Dále je zde kruhový podstavec, na kterém jsou vystavena všechna novější zařízení - Desire, Ledend, HD2, HDmini, Smart, Wildfire, Snap, myslím že tam bylo i TP2 - ale nevím jestli maketa nebo živé zařízení. (je to mix maket a funkčních telefonů - možná okolo 20 až 30, s tím, že některé jsou zde i vícekrát) Myslím, že tam nebyl Touch2 a Tattoo, ale zaobírala jsem se jinými kusy. K návštěvě byl přiložen i katalog... Obchod je moc pěkný, ale nejsem si jistá, zda se nebude jednat o podobný pokus jako u Sony Ericssonu v Palladiu... Snad přispěje i fakt, jak jeden z prodejců poznamenal, že se jedná o jedinou prodejnu ve Střední Evropě a nejbližší další je až v Moskvě :D...
Ing.Blackman
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob lis 29, 2008 15:57
Zařízení: Motorola Milestone (Cyanogen Mod 7)
Bydliště: Brno

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Ing.Blackman »

to je paráda :) .. škoda že je to v Praze .. a ne třeba v Brně ;)
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Martin Prokop »

Skvělá zpráva! Hned jak budu mít čas, pojedu se na ní podívat! :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Jiří Hrma »

tak tak, jakmile dorazím z dovolené, vydám se tam a připravím nějakou reportáž :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Daidalos »

I když ;-) ale přece by neoznamovali otevření, když to HTC tam má otevřeno už aspoň tejden.
KatkaB
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 22, 2010 18:20
Zařízení: HTC EVO 3D

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od KatkaB »

Ne, otvíralo se dnes, náhodou jsem tam asi před 14 dny šla a vidím nápis HTC... Výloha byla sice polepená reklamou na Legend (Vyroben z jednoho kusu hliníku), ale nedalo mi to a nakoukla jsem dovnitř... První dotaz: Kdy budete otvírat? 1.7.2010... No a dneska jsem tam zašla... Když jsem okolo šla v úterý, bylo vše jako před 14 dny...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Daidalos »

Zajímavé já tam jel někdy v pondělí nebo úterý a už to bylo otevřený, včera jsem tam šel a to bylo otevřeno na 100%.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Jiří Hrma »

Daidalos: To si asi pleteš prodejny :) tahle byla opravdu otevřena až dnes, 1.7. - k začátku nového měsíce, takže bůhví kam si to včera šel.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Daidalos »

:-D jel jsem tam tramvají z Bílé labuti, na Masaryčkou a ještě jsem koukal jak tam chodí lidi dovnitř, a taky sem si říkal že tam skočím ;-)
Možná nějaká zkušební otvíračka.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od NeoPlex »

no super :) mam to co by kamenem dohodil, tak to pujdu omrknout :)
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od groovox »

Vedle divadla Archa - na Poříčí 24, maj tam všechny poslední hity 2x od HD2 přes Hero, Legend, Touch2, HDmini, Wildfire až po Desire. I příslušenství se bude rozrůstat. Skvělá je opravdu možnost vyzkoušení na týden po složení zálohy v plné výši. Tleskám a říkám KoNečNě !!
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od prcek15 »

Jen mě zaráží, že na oficiální stránce HTC o tom není ani zmínka. :roll:
RedRose
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř kvě 20, 2009 7:10
Zařízení: MPx220; Nexus S; Xperia Z Ultra
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od RedRose »

Me naopak tesi ze je ta nase republika (v tomto pripade asi hlavne svou polohou) pro nekoho takoveho jako je HTC komercne zajimava ;-)

Ale treba Brno by mi bylo mnohem sympatictejsi :-D
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Jiří Hanč »

Diskuse promazána od flame, držte se prosím tématu.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od AtoM. »

I co kdyby některejch z místních pražáků radši sednul na kolo a podělil se s náma o exkluzivní fotky přímo z místa? :grin:
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od RejPal »

Někteří z místních pražáků se s vámi o první zkušenosti podělili.
Bohužel diskuze byla o podstatné informace promazána. Tento web mne opět překvapil v mazání kritických příspěvků. Ale tentokrát to bylo rychleji než jsem čekal. Velký imperialistický bratr skutečně nikdy nespí a je třeba každou kritiku okamžitě umlčet. Super.
Nevím, jak je to u Vás, ale jeti v Praze na kole tam, kde je zmíněná prodejna není blbost, ale naprostý nesmysl.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od jacek »

Velmi milé překvapení - 4x hurá :smt041 HTC , jen co zavítám do Práglu, tak do prodejny juknu :tlem:
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Překvapení: HTC otevírá v Praze první evropský obchod

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Sláva to se tam zajdu podívat. Sice asi až v srpnu ,ale přece. Já už si HTC koupím jen s Androidem ten WM je strašná brzda mám HTC TP2 a na WM brzda největší skusil jsem tam dát Android a ten letí tak 2x možná i 3x rychleji. :)
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů