K.O. Kaiser

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

K.O. Kaiser

Příspěvek od xetron »

Zdravím. Tak nějak mi kleknul Kaiser. Nešel zapnout. Nabíjel se, ale nenajel obrazovka nereagovala. Takže jsem z hecu, jelikož už byl na odchodu po tom co vše zažil, do něho vlezl, jestli to není třebas nějaký konektor po pádech a podobně. No složil jsem a nic. Takže jsem ho hodil na okno a už ho nepoužíval.

Co je otázkou mého problému nebo spíš údivu? Dneska jsem do něj strčil nabíječku a jednou blikla levá kontrolka červenou barvou. Ví někdo, co tohle znamená?

P.S: Darovat nehodlám, těžítko je to dobré :lol:
asanace
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 01, 2010 10:34
Zařízení: HTC TyTn II

K.O. Kaiser

Příspěvek od asanace »

----------
vosa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát bře 06, 2009 17:01
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

K.O. Kaiser

Příspěvek od vosa »

Poněkud zvláštní že klekl jen tak sám od sebe, jinak zkoušel jsi všechno (nahodit to do trikolory atd.)? Jednou se mi tohle stalo se starým E.tenem x500+ ale to bylo chybou při flashování, tak nějak jsem si z něj udělal těžítko, no ale asi po roce, jsem na něj vzpomenul a koukl jsem na něj, vzpomínal jsem na svůj první komunikátor (velmi dojemné :D) jak jsem s ním fotil, volal, navigoval a ZAPÍNAL - v tu chvíli jsem ho jentak ani né zkusil (zapnout) prostě jsem máčkl a světe div se, rozjel se! :D
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

K.O. Kaiser

Příspěvek od xetron »

nemožné ihned zázraky do roku? :-D nevím no, už nějakou dobu doma leží a pořád nic neříká, jen se stalo asi 3x že blikla ta levá kontrolka červeně, ale jen jednou vždy. Pořád vzpomínám, jestli tomu kleknutí něco předcházelo, ale nejsem si vědom, že by se něco událo. Napadá mně třebas baterka, kterou nemám jak odzkoušet, že by šla pod nějaké to své minimum, ale nevím jestli je to možné.


Edit: Asanace- to má být nějaký druh hádanky ty čárky? :-D hrajeme oběšence?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv črc 01, 2010 12:59) --

tak dneska jsem do něj vložil znova baterku, cvaknu zapnout a rozsvítila se levá dioda zeleně, kaiser zavibroval, ukázal se na displeji nápis kaiser a nějaké věci, ale vybledle takže buď kabel displeje nebo displej nebo něco je špatne a pak zase chcipnul a nic :-/
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů