iPhone 4: Všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od weth »

Tak podle nejnovějších zpráv má tato novinka 512 MiB RAM. To je dvojnásobek oproti iP 3GS a čtyřnásobek oproti 3G...
Zdroj: SuperIphone.cz

EDIT: Navíc se objevili fotografie + video pořízené z nového iPhonu na Jablíčkáři.

Obrázek Obrázek Obrázek
Tip na článek: iPhone 4 představen: Jemný displej, výkon a kvalitní fotoaparát s HD videem
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

těch 512 MB RAM je parádních a kvalita fotek se mi také líbí. Mně se nový iPhone 4 hodně líbí a až se v ČR objeví na trhu, tak přemýšlím, že si ho pořídím. V září mi stejně končí smlouva s T-Mobile a budu prodlužovat, tak snad bude za lepší cenu. Co vy?
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od groovox »

jsem na tom uplně stejně.
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Jenze T-Mobko bude mit podle me jen cernou variantu a ta se mi nelibi. Hlavne proto, ze na ni jde videt sebemensi dotyk, kdyz je ted cely ze skla ci tvrzeneho plastu.. na ty opatlaniny a otisky jsem "cita" :-) . A jelikoz mam o novou iHracku taky zajem, budu ji muset koupit za plnou od vodafonu v bile. Ten ma podle me nejlepsi ceny, zatim.

Jinak o jake barve uvazujete Vy?
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Já do něj půjdu 100%. Tohle je pro mě konečně důstojný nástupce mé první generace 8-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Tak ja uvazuji presne jako Jirka ale az za rok :) tedka si vystacim s 3gs a os4 ;) a jsem zvedavy jakou verzi t-mobile nabidne, jestli zase jenom 32gs a nebo i 16gb
Mi se zase libi vice tam cerna nez ta cela bila, byt cerny predek a vzadu bily tak ok ale ten bili predek me nejak nenadchnul, jinak prvni tel v prodeji budou jenom cerne, na bile si budeme muset pockat chvili, holt zase velky zajem :)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od weth »

Já plánuju nahradit svůj 3G a čtyřka pro mě byla dlouhou dobu jasná volba. Nicméně mě odrazují prozatímní dohady o ceně a jak znám naše operátory, tak ceny budou opět o něco vyšší než vloni. Ale třeba se ho v koncem roku někdo zbaví za levnější peníz na aukru...

ad kamera: Na mobil jsou fotky slušné, nicméně docela dost šumu je tam.. Každopádně to video nemá chybu:).
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Na ty ceny u nasich operatoru jsem taky zvedavy, fotky mi prijdou v pohode, vzdy zalezi i na svetelnych podminkach, s fotkami jsem spokojeny i u3gs a video taky neni nejhorsi ale tady to bude o tridu jinde takze supr :)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od weth »

To víš, 720p je 720p:)...
Co se týče té ceny, dokonce jsem uvažoval o tom, koupit si ho ze zahraničí, jenže ve finále to nevyjde nejlépe kvůli horší záruce, poštovnému (příp. dojezdnému) atd..
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 - všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

No pokud bude stat v nemecku jako ve francii nebo uk tak ten rozdil asi nebude zase takovy s prihlednutim k zaruce atd ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

mně ta černá varianta nevadí, i když iMacu by se víc hodila ta bílá, ale barvu u telefonu skoro nikdy neřeším (pokud to není růžová nebo nějakej jinej úlet). Ale koukám, že až se tady začne prodávat, tak přibude spousta nových majitelů :)
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od elcrys »

Tak na webu http://www.glbenchmark.com/result.jsp" onclick="window.open(this.href);return false; se po aktualizaci objevily výsledky iPhone 4. Co mě osobně překvapilo, je to, že tento telefon používá stejný grafický čip jako verze 3GS (oba PowerVR SGX 535) a má v této oblasti identický výkon. Vedení se ujal Samsung i9000 Galaxy S (PowerVR SGX 540).
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Promazáno od OT, DRŽTE SE PROSÍM TÉMATU !
zune85
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon zář 06, 2010 1:50
Zařízení: Lumia 735
Bydliště: Praha - Holešovice

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zune85 »

elcrys
a čítal si niekde o kolko je ten grafický chip výkonnejší?
no škaredo povedane o nula cela prd
a pozri si ak maš možnosť app z iTunes - EPIC CITADEL na iP4
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hrosikjiri »

zdravicko,
jsem na tom stejne jako vetsina... v prosinci prodluzuju "uvazek" u vodafone a tak taky vezmu nejspis iphone:) Ta 4rka je vazne mooc pekna:) akorat bych se rad zeptal, coz je pro me velice dulezite a bohuzel jsem na to nikde nenasel odpoved... dost vyuzivam na mobilu (HTC HD2) navigaci (tomtom) a na hdcku jede skvele. Starsi iphony mely problem s GPS. Nicmene sem nekde cetl, ze ta 4rka ma cip od BROADCOMU, takze bych se rad zeptal, jak jede Tomtom a dalsi? Je to pro me rozhodujici a nikdo mi nechce nic rict :-( diky za kazdou radu...

Jeste bych rad rek, ze nemam datovej tarif, tudiz navigaci pres internet pouzivat vazne nechci :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

TomTom na iPhone 4 nepoužívám, ale mám Navigon, který mě zatím vždy spolehlivě dovedl do cíle a na rychlost fixace si nemohu stěžovat (a ani na žádné výpadky). Jinými slovy - spokojenost.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

No u 3gs jsem zezacatku mival problem s gps, po nahrani ios4 problem prestal, pouzival jsem navigaci Ndrive, byla asi za 20euro takze jenom tak na zkousku a nedoporucoval bych ji,stejne uz zmizela i z appstoru, takze jsem si poridil Navigon, vyplati se pockat na akce kdy jsou navigace i o pulku zlevnene,me vysla na 45uro standarni cena 90euro.
No a spoluprace iphone 4 a Navigon, nemuzu si vubec stezovat, ani jednou se mi zatim naztratil signal, fixovani polohy,i s vypnutymi mobilnimi daty, do 10 sekund, nepozoroval jsem skoro zadne zpozdeni kurzoru od realne polohy, takze iphone 4 uz je s gps naprosto kamarad a muzu jenom doporucit, urcite to chce i nejakou kvalitni navigaci, ja doporucuji Navigon
jinak tady mas takovou srovnavaci tabulku, sice tam nejsou posledni upgrady navigaci ale pro zacatek na zorientovani myslim dostacujici : http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=119&t=19771" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak je to 100 lidi 100 chuti takze bude zalezet na tobe jakou si vyberes :) pripadne se podivat na appstoru do sekce navigace a pak k hodnoceni jednotlivach navigaci, co jsem tak cetl tak si na kazdem jinem OS kazdy chvali jinou navigaci ...
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hrosikjiri »

jsem potesen...:-) opravdu moc a moc dekuji :-) jeste otazecku, kolik vydrzi baterie v ty 4ce? je to srovnatelny s HD2? dik
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od cicolably »

no je to rozne ukážem ti grafy nabíjania,čo som skušal za 10 dní
tak niekedy to zmizne za den ale ked s ním neblbnem,len volam ,tak vydrží aj 3-4 dni
Obrázek
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

HD2 jsem nemel tak neporadim v tomto srovnani ale vydrz je vetsi nez u 3GS a podle pouziti s iphonem 4 mam na jedno nabiti v prumeru 8 hodin pouziti, u 3GS to bylo 6 hodin, hlavne net pres edge, wifi, 1 hodina hudba, 30 minut hovor, 10-15 sms, hry,s vydrzi jsem spokojeny a nebyt hrani a chozeni casto na net tak vydrz tak 3-4 dny, pri mem pouzivani 1,5 - 2 dny a to si myslim ze ho opravdu nesetrim. Pokud se ale pustim do intenzivniho hrani, ze hraji v kuse tak jsem schopen nabijet po 4 hodinach hrani :)
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů