HTC Desire - výdrž baterie

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od K_O »

hej je. Ja som použil len 1113Mhz a celé to beží so zníženou voltážou o 50mA. Je to plne stabilné a ako hovorím životnosť baterky mi zatiaľ príde lepšia. Predtým som skúšal aj tých 1267MHz a tam sa mi zdalo najmä keď som niečo robil že baterka ubúdala výraznejšie, ale to som tuším používal ešte Pays rom. Na druhú stranu pri frekvencii 1267MHz ide krásne plynule aj Asphalt 5, ktorý sa pri základnej frekvencii sem tam zakúsne.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

UV-OC funguje jako update? tzn. doflashnes ho uz k ROM, ktera je v telefonu (samozrejme ROOT) ? Das jsem odkaz na soubory co jsi pouzil? A predpokladam, ze to funguje na vsech ROOted romkach?
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od K_O »

v niektorých custom rom je to priamo pridané. V modaco to nebolo. Stačí použiť http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=682419" onclick="window.open(this.href);return false; . Normálne cez recovery flashnúť zip ako je to pri flashovaní romky.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

jasne a je zapotrebi pres GC? a co vlastne dela ten setcpu.txt? setcpu program bude nastavovat frekvenci, ale vyznam txt nechapu

btw kdyz mam Modaco rom, tak muzu pouzit CM verzi nebo MCR? ja myslim, ze CM
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

Re: HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od K_O »

ja som skusal obidve a v pohode. akurat tam je ze pokial nemas root tak aby si pouzil tu mcr, ale opacne tam nie je nic. GC nepotrebujes.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

NeoPlex píše:jasne a je zapotrebi pres GC? a co vlastne dela ten setcpu.txt? setcpu program bude nastavovat frekvenci, ale vyznam txt nechapu

btw kdyz mam Modaco rom, tak muzu pouzit CM verzi nebo MCR? ja myslim, ze CM
co to pořád máte s tou GC, sem ji nikdy ani pri rootu nepotreboval :-) setcup.txt z tohohle souboru si bere překvapivě program SetCPU frekvence, na jaký to má šlapat ;) v programu SetCPU si musíš zvolit ostatní frekvence než pro růj mobil, ono si to samo vyhledá ten TXT soubor na kartě a vezme si z něho frekvence, musíš povolit root práva k tomu.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

Tak prece jen vic verim GC a radsi jsem to udelal pres ni... jj uz mi to doslo co ty cisla znamenaji:) pouzivate profily? Myslim k uspore baterky... ja mam nastaveno sleep mode akorat a to s max frekvenci 400mhz, jinak jedu na podtaktovane frekvenci 800mhz... v pripade nejaky hry delam OC a zatim mi prijde vydrz o neco lepsi

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od xcookx »

Tak ja mam stale vydrz tak 1 a pul dne stim ze pisu sms tak 4 dene,fotak tak 10 foto,navigace tak 30min,net tak 2h,10 min hovoru nijak se zasadne neomezuji ale bylo by dobre kdyby vydrzel cele 2 dny minimalne. :-(
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

sleep a standby mam 245/245 jinak natvrdo 245/1272.. výdrž no já nevím, já sem pořád napíchlej na wifi takže výdrž moc nic, ale ten den mě to občas vydrží.. hlavně na netu čumím na videa a prohlížím stránky s flash obsahem.. a kolik vám to bere baterky za hodinu, když máte wifi připojenou ale nic neděláte s telefonem?
reborn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 22, 2010 10:22
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od reborn »

má výdrž Desire je plně dostačujíc. S občasným wi-fi, takřka nulovým GPS, ale zaplými daty (edge), které aktualizují každé 4 hodiny, tak mi vydrží v pohodě 2 dny. To zahrnuje průměrně 5 sms a 5 minut volání a když nejsem na wi-fi, tak brouzdam přes operu mini 5.
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Mugvaj »

no skousel jsem ted pouzivat desire jen tak ze sem nezapl nic jineho po restartu nez telefon a sms, neni problem vydrzet na 1 nabiti tyden... a to i castym sms a volanim. pak jsem zkousel +- stejnou zatez telefonu jen sem hned po restartu zapl par programu, prohilzec, kompas, FB client etc proste vsechno mozne, a nasledne pouzival stejne jako predtim jen na volani a sms, vysledek byl tak 4x rychleji vybiti telefonu...

je sice pekne ze si desire umi ridit aplikace na pozadi a udeajne je vypinat ale moc se mu to nedari... rozdil je primo neskutecnej, vyzkousim asi stahnou nejakyho killer a aplikace natvrdo killovat
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od NeoPlex »

tyden je blbost.. promin, ale je to tak, nesmel by jsi zapnout vubec displej natoz poslat smsku nebo zavolat.

klidne si stahni taskman. ja jsem tu tenhle problem uz rozepisoval vic nez dost, ale pocitej s tim, ze ti muzou prestat fungovat nejake zakladni veci v tel. (jako budik atd), a vydrz se ti nezlepsi, protoze nasilne ukoncena apliakce ma tendenci se na pozadi znova spoustet, tim padem si vyzada vetsi pozornost CPU... a dal uz snad nemusim psat :) Musis byt velmi znaly aplikaci na androidu a vedet, jak se ktera app spousti a vypina a kterou si muzes dovolit killnout a kterou ne.. pak se ti killer vyplati, ale ja osobne bych si na to treba netroufl
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Mugvaj »

neni to blbost... nebijel sem v patek a doted funguje. a mam furt baterku pod pulkou, telefonuju i pisu sms, displej s tim nema co delat. resp presneji vyzkousel sem nabit mobil z patku na sobotu zapl nahode ruzny programy a pak nechal mobil lezet a o vikendu na nej vubec nesahl. v nedeli odpoledne koukam ze baterka je v cervene a to sem displej zapl jen 1x na 30s. jak rikam displej s tim vubec nema co dleat. vyzkousej si restet telefonu po nabiti a pak nezapni jnic jinyho jak sms a phone a budes dost prekvapenej

killerem bych kiloval jen aplikace mnou zapnuty, ty kery sam neukonci desire.
foboss
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:49
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od foboss »

no ja musím hodnotiť baterku a pomerne veľké mínus. Z predošlej N82 je to brutálny skok (v tom zlom slova zmysle). Ak ten telefón využívam na plno (wi-fi,video,hry) tak každodenné nabíjanie to istí. :roll:
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Crashdown »

někdy i 2x denně když sem pár hodin na wifi
reborn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 22, 2010 10:22
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od reborn »

Je možné, že přes USB v Pc se Desire nabíjí déle? Respektive možné to je, jsou to 4 hodiny, co ho tam mam a stále se nabíjí. Už je téměř u 100 %, ale i tak, je to zvláštní. Nabíjím ho teprve po 4.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od janiss »

Podla mna sa cez pc urcite nabija dlhsie nabijacka don tlaci viac prudu ale zase ked sa nabija pomalsie tak moze dlhsie vydrzat neviem ale nieco v tom zmysle som uz niekde pocul.
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od elka »

OT: lidi proboha, to vás vážně neučili ve škole používat ve větě čárky a tečky? Kdo má po vás luštit, kde je konec jedné a začátek druhé věty :-/
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od jozinzbazin »

Jj. ono takové slovo NABÝJET telefon, je taky lahůdka :roll:
JZB
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - výdrž baterie

Příspěvek od Pavel Vlasák »

USB port na PC dokaze dat max. 500mA, proto to delsi nabijeni.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů