Zablokování heslem zařízení

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
zidanka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 12, 2010 11:34
Zařízení: HTC TyTN Kaiser

Zablokování heslem zařízení

Příspěvek od zidanka »

kamarád si mi hrál s telefonem a zablokoval ho, neboť tam mám HESLO. Pořád ho zkoušel, až to tam teď píše:Bylo zadáno několik nesprávných hesel. Pro pokračování zadávání hesla, zadejte´s´. V případě stavu nouze, zadejte pohotovostní číslo.
Já vím, že už byl tento dotaz vznesen, ale já si vůbec nevím rady, co s tím. Mohli byste mi, prosím, někdo pomoci?
Díky.

\\ Úprava názvu vlákna. Nadpis "Prosím poraďte" nepopisuje problém a málokdo je ochoten taková vlákna vůbec otevírat! Farokh
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Prosím poraďte,

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pro pokračování zadávání hesla, zadejte´s´
A když zadáš 's' , tak tě to nenechá zadat znovu správné heslo? Tohle se mi naštěstí ještě nestalo, resp. kdysi se mi několikrát samovolně zamykalo PDA a nešlo odemknout nastaveným heslem, tak jsem ho pak úplně přestal používat (a taky kvůli tomu, že se vždycky zaručeně najde nějaký intelektuál, který si bude chtít hrát na hackera), ale co si pamatuju, tak při opakovaném nesprávném zadávání hesla zařízení se vždycky jen protahuje prodleva mezi jednotlivými pokusy, nemělo by to úplně zablokovat telefon. Případně zkus ještě provést softreset a pak jestli půjde zadat heslo. Jestli nic z toho nepomůže, tak budeš muset provést HardReset, který vymaže veškerá data v interní paměti (včetně kontaktů atd) a vrátí systém do původního stavu s vypnutým zámkem.
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Zablokování heslem zařízení

Příspěvek od PITT »

No u některých mob.tel. se muselo pár hodin počkat a potom stačilo zadat správný heslo. Asi to nebude tento případ ale kdyby náhodou.........
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti