Google ucet

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Google ucet

Příspěvek od onderfaus »

Dobý den,

Rád bych si pořídil nový komunikátor, a uvažuju že přejdu z Windows mobile na Android. Mám ale dotaz. Často čtu, že bez google učtu nefungujou často nějaké aplikace atd. a chci se zeptat, jestli stačí mít jen učet na google a nebo musím mít i Gmail? a jesště jeden dotaz, jde synchronizovat Hotmal s Androidem aby mi emaily "chodily jako smsky"?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Google ucet

Příspěvek od IkE Blaster »

Google všechny služby sdružuje, tudíž bych řekl, že Google účet => Gmail účet. Respektive ani nevím o jiném samostatném google účtu. A teoreticky by měl být stejný i na youtube
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Google ucet

Příspěvek od Kolda.o »

hotmail jedine jako pravidelne stahovani. PUSH email jde jen u Gmailu. Osobne resim tak ze mi Gmail stahuje sam z hotmailu. A do mobilu se dostane pomoci PUSH emailu nastaveneho u Gmail aplikace
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Google ucet

Příspěvek od onderfaus »

No já jsem se registroval na google pomocí emailu na seznamu ( mam ho na registrace a pripadne spamy at se mi to neplete se soukromými).

to Kolda.o: No a teda kdyz si zalozim gmail tak tam akorad nastavim at mi stahuje emaily z hotmailu a nemusím teda měnit adresu jo? bo já nerad dělám velké změny.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Google ucet

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Ježiš, vždyť tohle je tu omývané v každém pátém příspěvku. Založ Gmail, importuj tvoje stávající maily, používej je v gmailu i v Androidu. Co kdo ještě vidí za problémy?
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů