Samsung B7610 Omnia Pro zkušenosti

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
KAffee
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 14:44
Zařízení: b7610

Samsung B7610 Omnia Pro zkušenosti

Příspěvek od KAffee »

zdravim,

vim že se to tu řešilo a vim, že mě zabijete smažete vykopnete ale prosím adminy o trochu shovívavosti
četl sem si dost for ale řeší se tam už konkretní problemy kterym často nerozumim..tak proto tenhle post jako sumarizace

chci si koupit výše uvedený telefon ale stále váhám. čtu si problemy s rom a verzí win mobile, ram apod

můžete mi někdo shrnout klady zápory popřípadě doporučení jestli ho mám koupit. hodně problému se dá odstranit ale chci telefon nějakej pátek mít..tak i z hlediska perspektivy doporučení.

děkuji za komenty a trpělivost
Ioda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 21, 2010 23:45
Zařízení: OmniaPro

Samsung B7610 Omnia Pro zkušenosti

Příspěvek od Ioda »

No asi takhle Ti to řeknu... Pokud chceš telefon používat tak jak je v základu, bez nějakých dalších zvláštních extra úprav, tak se bát nemusíš a klidně ho kup (můj případ). Pokud ho chceš na "vrtání" tak spíše ne. Vrtáním myslím viz. další příspěvky - "narval jsem tam tunu apikací a ono to nejednou tak nějak blbne", nebo "dal jsem tam ROM takovej a makovej z MODAKA, co je lepší a rychlejší - jé ten telefon mi nějak začal tuhnout". Snad jsi pochopil co jsem chtěl tímto říct. Jinak v telefonu mám stále WM 6,1 a nemám potřebu tam cpát ještě neodladěný a nedodělaný skoro stejný 6,5. Bez problémů a stabilních bez záseku 6 měsíců provozu a užívání (kancl, foto, filmy v DivX,MP3,4 přehrávání,Connected home z PC a Tv) :P
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů