Výběr ROM WM 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Že bych zkusil? Ty ROM z Lea mi připadali pomalejší než ta original kterou požívám teď.
Yaris
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 29, 2010 10:43
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Yaris »

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o napsání linku na stažení ROMek

EnergyROM Phoenix 2 Titanium WM6.5 v 24Nov2009

a nebo

EnergyROM Photon Titanium WM6.5 v 08Nov2009

žádná z těchto dvou již není na http://www.hotfile.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky moc.
Yaris
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

http://thewingster.com/NRGZ28.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Nolf »

tak si klikni na download - a ejhle - kde nic, tu nic
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Tak potom hledej na xda-developers
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Bartyx »

Takhle starou už asi neseženeš. On to z Hotfile vždycky vymaže, když dá novou. Jedině napsat přímo jemu, jestli ji nemá někde zazálohovanou.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Tak to jsem přehlédl že hledáš z roku 2009. Kuchtí rychle. Tipuji že mezitím už uploadoval tak dalších deset. V době kdy jsem Energy ROM používal, tak jsem nahrával novou ROM každých 14 dní.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

Ano a právě proto heldá starší verzi ROMky zde, každopádně mám jich doma spoustu ale tyhle požadované zrovna ne, nakonec jsme to vyřešily přechodm na EVO CELL PRO ROMku :o)

Úžasný je halvně poměr volné ROM paměti oproti ROMkách ENERGY (byl jsem s nima velice spokojený), při ROMce od ENEGRY jsem měl po zapnutí cca 60 MB nyní s ROMkou EVO CELL PRO mám i přes 90 MB= jasnej palec nahoru :-)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Bartyx »

Já si nechávám jen tak 2-3 dozadu. Stejně to většinou je tak, že každá novější, je trochu lepší než ta stará a pokud se v ní objeví nějakej bug, tak vydá novou ještě dřív, takže se to dá vydržet.
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

Tak vcera nahodil NRGZ novou verzi ROMky a to Energy.RHODIUM.23569.Sense2.5.MaxSense.UI.May.30 vypada vcelku zajimave MaxSenseUI , ihned stahuji a doufam ze bude vse ok :)
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Ta vypadá slušně. Připomíná mi SPB Mobile Shell. Zkuste někdo a dejte vědět.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Bartyx »

MaxSense je MaxManilla, ne? S tím mám špatný zkušenosti. Hrozně to zpomaluje systém. Je to vpodstatě hodně podobný jako Cookie Home Tab. Ale třeba už je to lepší. Určitě napiš nějaký postřehy a zkušenosti.

Jinak díky za tip MAO. Určitě zítra zkusím flashnout EVO CELL PRO. Líbí se mi, jak slibuje u tý nový verze. Pokud by ji udělal fakt tak kvalitní, jak píše, tak by to bylo super.
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

tak pozor maxmanila a maxsense jsou naprosto odlisny veci postaveny na stejnym zakladu :) po dvou hodinach urputneho prani se se systemem vzdavam a flashuju na GTX... strasne nelogicky ovladatelne a zmatecne, ale nekomu komu sedi SPB by si mohl zvyknout
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

Tak já jí mám: EnergyROM_21864_RHODIUM_08.Nov.2009_Titanium Chceš jí někam nahrát? Kam?
Yaris píše:Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o napsání linku na stažení ROMek

EnergyROM Phoenix 2 Titanium WM6.5 v 24Nov2009

a nebo

EnergyROM Photon Titanium WM6.5 v 08Nov2009

žádná z těchto dvou již není na http://www.hotfile.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky moc.
Yaris
mihajek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 07, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od mihajek »

Tak jsem po dlouhé době nahradil systém od Energyho, protože ta výdrž baterie je fakt tragická. Nabíjet telefon dvakrát denně mě už omrzelo, takže jsem se poohlížel jinde. Vzhledem k tomu, že jsem si zvykl na verzi 6.5.x, volil jsem tedy z posledních 23569. Firestorm od Valkyrie funguje dobře, ale s výdrží na tom není zase o moc lépe než Energy, takže šel taky pryč. Teď už 14 dní jedu s DeepShining X7 a jsem maximálně spokojen. Nezaznamenal jsem žádné chyby a baterie drží excelentně i při stálém zapnutí 3G. Zkusil jsem i novější X8 23123 ze 14.6., ale u ní jsem měl pocit, že je víc energeticky náročná. Takže jsem se vrátil k té X7. Pokud tedy řešíte výdrž, doporučuji.
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od romčo »

Mohol by si poslať nejaký link na tú ROM? A aj nejaké screeny?
mihajek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 07, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od mihajek »

Popis a diskuzi najdeš na xda-developers.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=571892" onclick="window.open(this.href);return false;
Screeny neposílám, protože Sense 2.5 je v zásadě všude stejné. A co se ti nelíbí nebo schází si doupravíš instalací různých cab souborů.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Bartyx »

Včera jsem flashnul Energy Cookie Dinik styled (glassy theme) a musím důrazně nedoporučit. To theme šíleně zpomaluje systém a po chvíli používání klesne volná RAM až klidně na 15mb, že nespustím ani foťák.
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

já tam dnes hodil Energy Jun 26 sestavu 21907 Cookie Hometab based ROMs a zatím vše ready :-) pohodička,od včera jsem testoval dtto ale sestavu Cookie GTX Themed (white theme) 21907|23569 obě, ale špatně se překresloval phone dailer...tkaž na pikaču :-( po grafické stránce velmi pěkné...no škoda, počkám až to zpraví....

nevíte někdo, kde upravit, aby se mi do počasi načítala pozice dle google maps? vůbec to nefunguje, dřív to makalo, ale to už je asi tak 4 měsíce, u těhle nových rom...prostě ani ránu....venku když jsem byl v Itálii, tak v pohodě, napsalo to město, kde jsem zrovna byl, dokonce i po republice, když jsem jezdil v ČR, Liberec, Hradec Králové, vždy to napsalo město, ale tady to prostě píše jen South Bohemia a nic víc z toho prostě nedostanu!!!!
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Mě to dříve fungovalo i na buňky. Teď se mi ukazuje Krajské město. Někde jsem našel návod na počasí z AccuWeather, ale nepodařilo se mi to rozchodit. To by bylo super kdyby to fungovalo.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů