HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

HTC sync máš nainstalovaný?
Mugvaj
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 16, 2010 15:28
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Mugvaj »

mam dotaz na google kalendar. v prohlizeci tam muzu zadat i poznamky, nicmene kdyz akualizuju pak kalendar v mobilu vidim normalni zaznamy udalosti ale poznamky to nejak ignoruje a neukazujou se. Jde to nejak udelat?
KaMila
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 26, 2010 8:36
Zařízení: HTC DESIRE

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od KaMila »

NeoPlex píše:HTC sync máš nainstalovaný?

Mám nainstalovaný, tedy doufám, že dobře.
Honza24
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 27, 2010 16:12
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Honza24 »

CSCicus píše:Skúšal niekto príjmať alebo odosielať MMS mne to napiše - Zprávu se nepodařilo stáhnout - Generická porucha sítě. Je to len môj problém alebo ešte niekto ? Mam T-mobile SK

Problém vyriešený aspoň pre mňa Bolo treba zmeniť číslo portu na 8080 z 9201
Zdar lidi mám problém s odesílání MMS, když si nastavím přístupový bod na Internet a MMS tak mi jde pouze internet a když chci odeslat MMS tam mi telefon vyhodí hlášku "Generická porucha sítě". Tak jsem zkusil odebrat přístupový bod na Internet a MMS fungují. Kdyby jste mi mohl poradit co s tím operátora mám O2. Díky
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim vedel mi mi tu niekto pomoct pripojit s s fonom na pc.Na HTC HD2 bol program remote desktop.Islo to skvele.Ale tuna na android neveim aky prgram by bol najlepsi.Mam Remote VNC Ad ale nejak sa cez neho nemozem pripojit ako host som dal ip adresu a k heslu spom napisal heslo.Port som nevyplnil neviem co tam mam dat ale nejde to pripojit:Neviem koli comu mozno davam zlu ip ale davam presne tu ako som daval do hd2 a tam to slapalo.Bol by som rad keby mi to niekto pomohol rozchodit je to super vecicka.Dik Moc
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

KaMila píše:Mám nainstalovaný, tedy doufám, že dobře.
tak nevim, zkousel si tel. pripojit k jinemu pc jestli se to chova stejne? ... proste zkouset ruzne moznosti a vylucovaci metodou na to prijit, samo se to nerozebehne :)
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Stano »

je nejaký rozdiel medzi obyčajným Desire a Desire od T-mobil či orange?
Gorr GrimWolf
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 27, 2010 20:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Lety, Czech Republic

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Já tu mám doma HD2 a Desire. Rád popíšu, ale nevylučuji, že bude trochu citově zabarvené - řekl bych, že jsem na Desire až moc přísný občas.

Design je podle mě senzační, HD2 je až moc velká, špatně se drží. V tomhle je Desire lepší, stejně tak displej, jeho AMOLED je prostě hezčí, ty barvy jsou kompletně jiné. Syté. Ovládání se Sense je příjemnější, protože je volitelné, občas jsou mírně pomalejší aplikace od HTC, zprávy, ale s novou ROM se to zlepšilo. Vůbec celý systém je moc příjemný na používání, notifikační lišta je něco úžasného. A Market na WM je oproti tomu na Androidu parodie s aplikacemi. Nádherné je propojení s Google účty. Zaostáva samozřejmě v MS věcech, ale třeba takové Exchange sem nastavoval na Androidu snad lépe než na WM. Občas zlobí pár věcí, výdrž není žádná sláva, optický trackball není kulička, ale lepší něco než nic. Ale nic podstatného asi nechybí. Já sem spokojený, myslím že největší problém mám s rychlostí některý HTC app, ale to časem zmizí.

// ikdyž já říkám pomalost, pořád jsou ty aplikace úplně normálně použitelné.
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

ja tu mám iphone 3G a htc touch diamond (wm 6.5.3). Ani jedno zariadenie sa nedá s desire porovnávať. Aj tam kde je desire najpomalší je rýchlejší ako ostatné vymenované zariadenia. Stačí si prečítať posledných pár strán a myslím že nepotrebuješ podobné otázky. Ako som už písal, jediné čo mi chýba je poriadna navigácia. Zatiaľ si vystačujem aj so Sygicom ale hlavne navrhované trasy sa mi často nepáčia. V tomto je Igo či TT ďaleko popredu.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

jak psal kolega.. v mistech, kde je Desire pomalejsi je to porad o dost rychlejsi nez v pripade jinych zarizeni. A to nemluvime o tom, ze ma na Desire prijit update Froyo (Android 2.2) a ten bude v systemu (podle zarizeni) 2x - 5x rychlejsi (to uz si ani nedovedu predstavit, protoze rychlejsi zarizeni jsem v ruce nedrzel) a az 3x rychlejsi webovy prohlizec (google se chlubi, ze to je nejrychlejsi mobilni prohlizec na svete) + dalsi spousta vylepseni. No tesim se na update :)
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Heblik »

S fólií je teď např u Sunnysoftu problém, myslím Brando. Už přes týden ji nemají a doba dodání se dnes změnila až na 21 dnů. Já jedu bez fólie a nejspíš možná koupím radši invisible shield na displej. A jinak vidím, že jsi nakonec neodolal vábení androidu. Chtěl jsem jít do Omnie II, ale nakonec jsem rád, že jsem zvolil Desire, protože je to super mašina.
Jinak fólie ani pouzdro součástí balení není. V balení je krom sluchátek ještě 4gb karta.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

taky jsem uvazoval na Omnii v jednu chvili, ale potom co jsem videl kam speje MS.. tak jsem se nejdriv zakoukal do Legendu, ale nakonec me to 1GHz CPU prekecalo a nelituju toho :)
kocacz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 26, 2009 14:46
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od kocacz »

to: Neoplex
Chtěl sem se zeptat ohledně toho updatu na 2.2 (Né že bych s tím spěchal, tato rychlost mě vyhovuje a je to drak :D, ale jen tak orientačně), jestli bude ofico a stáhnu si jednoduše nějakou ofico romku ? Díky .

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 28, 2010 21:23) --
JackalJackal píše:Kde se dá koupit nějaký software ? Nebo jak to chodí u Androidu ?
Market :) Suprová věc .. spousta potřebných aplikací zadarmo
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

Android Market. Časem by měl být i v Česku s placenýma aplikacema. Zatím jsou k dispozici jen ty zdarma, ale jde to i na Desire obejít tímhle fíglem. Ověřeno. Platba přes Google Checkout.
Podmínkou je rootlý telefon, jsem zapomněl dodat.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

ofiko ROM se pak da nahrat velice jednoduse pres PC.. zvladne kazdy amater
Uživatelský avatar
petvo
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 06, 2010 18:58
Zařízení: HTC One X
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od petvo »

Zdravím.
Prosím, můžete mi někdo poradit jak lze na emulátoru spouštět/instalovat programy (*.apk) uložené na PC?
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od elka »

Jednoduše. Nahraješ příslušné APK do podadresáře TOOLS a spustíš z příkazového řádku toto:

Kód: Vybrat vše

adb install nazev_apk.apk
Jinak když zadáš do Google "how to install apk on emulator", dostaneš třeba tenhle odkaz. A bez čekání na odpověď některého ze zdejších chytráků ;-)
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

tak na xda už udělali port froya z nexuse na Desire, akorát že zatím nefunguje BT a kamera, takže kdo se už nemůže dočkat může vyzkoušet, najdete ji v sekci s desire :) snad za pár dní bude plně funkční romka :-))
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

Poraďte prosím:

a) Hodiny - je normální, že velké hodiny na hlavní stránce mají při aktivaci mobilu či při přesunu z vedlejší stránky určitou odezvu od hodin na stavovém řádku (nahoře vidím 9.40, ve dvou čtvercích 8.55 a asi za půl vteřiny je i v nich 9.40). Pokud to normální není, dá se to nějak napravit?

b) Wallpapery - při telefonátech se mi objevují wallpapery s tématikou Androida (s rybou atd.). Nejsem si jist, zda jsem je tam měl od samého počátku, dost mě ruší. Možná jsem si je stáhl s nějakou aplikací, nevím. Dají se nějak odstranit či zablokovat?

Díky Zdeněk
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

ad a/ je to normální, nakonec proč vyčerpávat baterku aktualizací grafického zobrazení času na pozadí

ad/ pokud tam nemáš fotku kontaktu tak myslím že to normální je, nevím, nezkoumal jsem ale, jestli tam jde nastavit něco jiného mimo fotky. Jenom nechápu, co by jsi tam chtěl vidět, Prijmout/odmítnout hovor, číslo nebo jméno, fotka ale když není pak tam je hafo prázdného místa na obrazovce ....................
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů