Dotaz HTC Touch Pro 2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Post Reply
IkaSGC
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sun Apr 25, 2010 18:24
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Dotaz HTC Touch Pro 2

Post by IkaSGC »

Caute, mám pár otázek na které sem nenašel ani na goglu ani jinde odpovědi pls poraďte :(

1) co je ten ROM všude se o tom píše ale co to je neni nikde napsané a paměť to asi nebude dyž se na to stahujou update a podobne blbosti

2) existuje něco na úpravu základního vzhledu na HTC touch pro 2 ? protože v základní verzi je tento mobil respektive WM šíleně očesaný skoro nic se tam nedá dělat po vzhledové strance atd pořád je to na jedno brdo

3) čím to je že když kliknu na nabídku start tak mi nevyjede nabídka ale hned mě to hodí na obrazovku programy a někdy když zablokuju klávesy tak mi to hodí bug a nabýdka mi vyjede což se stane tak 2x do roka ?

Díky :) a pls hned mě neodrovnejte v mobilech tedy WM se téměř vůbec nevyznám a ani nevím kde začít díky :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon dub 26, 2010 11:09) --

Aha takže ROM má asi něco společného s pamětí ale aktualizace na ROM 1.19.401.0 se nedá sehnat nebo netuším kde ale GOOGLE je v tomto neschopný a našel sem jakýsi program Manila na asi úpravu vzhledu jenže ikdyž to nainstaluju tak to nereaguje a ani v mobilu se to nedá nikde nainstalované najít ..... :(
User avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Posts: 1156
Joined: Thu Apr 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Dotaz HTC Touch Pro 2

Post by GreenArrow »

Manila je to samé co v touch pro 2 máte,ta nadstavba HTC sense
Jako úprava by mohlo posloužit SPB mobile shell,ale google v tomhle ohledu rozhodně není bezmocný
User avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 130
Joined: Wed Dec 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Contact:

Dotaz HTC Touch Pro 2

Post by locomachine »

ad1) ROM - Read Only Memory, ta část paměti přístroje v níž je nahrán operační systém, když se mluví o přehrání ROM myslí se změna (aktualizace) operačního systému.
ad2) Nadstaveb nad "today" je řada výšše zmíněný SPB Mobile Shell, YRGO, Manila...
ad3) Pokud jsem tě pochopil tak popisuješ běžnou vlastnost Manili.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Dotaz HTC Touch Pro 2

Post by IkE Blaster »

ad 1) on systém je opravdu v paměti založené na ROM (Read Only Memory), akorát to je nějaká odvozenina z EPROM (EEPROM, nebo tak něco). Obecně tady ale ROMka = balík, který obsahuje (i) systém a lze jej nahrát do konkrétního PDA.

ad 3) řekl bych, že popisuje systém. Nevím, zda-li máš 6.5 nebo 6.1. Pokud 6.1, tak nabídka má vyjíždět vždy, pokud 6.5, tak nikdy... Proč to funguje jinak těžko říct.
Post Reply

Return to “HTC Touch Pro2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest