Podpora SE

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

Podpora SE

Příspěvek od Radek33 »

Mám dotaz.
Zkoušel někdo podporu SE? Mně ještě nikdy neodpověděli na mail. A na telefon, to se taky moc nedá říct. Mluvil jsem s nějakou blbkou, která očividně woknům nerozumí.
A co fórum na SE Mania? Tam se mi nepodařilo přihlásit. Asi jsem blb i já, ale stále mi to píše, že se do tohoto fóra nemohu přihlásit.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Podpora SE

Příspěvek od Kolda.o »

emailova podpora reaguje pomalu ale reaguje. Rozhodne na ale nelze spolehat. Opravdu je lepsi zeptat se tady nebo na SEmanii.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Podpora SE

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Na oficiální podporu bych se asi moc nespoléhal, to je mnohem lepší, jak píše Kolda, se obrátit na některé z českých fór. Co se týče SEmanie, tak kdysi jsem se tam registroval když jsem měl ještě obyčejný SE a teď jsem se zkusil přihlásit a šlo mi to bez problémů. Pokud ti blbne registrace, tak napiš adminovi. Případně se vždycky můžeš zeptat tady. Na SEmanii bych řekl, že jsou víc zaměřený na ten sonyercsson firmware, než na Windows Mobile, protože jediný sonyericssony s WM jsou Xperia X1 a X2, takže tam určitě nebude tak velká WinMo komunita jako tady. A to říkám zcela objektivně, ne že bych je chtěl nějak diskriminovat jako konkurenci, to vůbec ne.
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů