Omnia 2 a prach pod displejem

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
samitro
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 02, 2009 15:11
Zařízení: Touch HD

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od samitro »

Mate nekdo podobny problem jako ten popsany na modaco?
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od djrachot »

Bohuzial ano. Akonahle sa to viac zviditelni reklamacia a nasledne predaj
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Mám ten samý problém a proto dne 22.2.2010 odesláno na reklamaci, tak uvidíme co s tím udělají.
Fitik
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 07, 2009 12:39
Zařízení: Samsung i8000 Omnia 2

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Fitik »

Jsem zvědavý, taky to tam mám...
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Takže jak jsem psal 22.2. v 13:00 hod. odesláno na reklamaci a to poštou. Balík šel napřed do sunnysoftu (prodejce) a potom do britexu, potom zase do sunnysoftu, kde na mou žádost přibalili novou folii Brando za 210 Kč (musel jsem uhradit) a alou ke mě. Doručeno dne 2.3.2010 ve 12:00 hod., takže reklamace trvala přesně 7 dní. Prach vyfoukali a vyměnili dotykovou vrstvu, která již sedí lépe (poprvé byla levá spodní část vystouplá a mírně se prohýbala). Doufám že to bylo naposledy, jelikož jsem z Nokie 6131 byl úplně :roll:
desperadosx
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 15, 2009 21:01
Zařízení: Samsung Jet

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od desperadosx »

U mě ten samý problém. Spodní levá strana je mírně vyhlá ven. Když při zhasnutém displeji posvítím baterkou na displej, je vidět prach. A to mám mobil 14 dní. Na Modacu psali , že v tom rohu je asi 3mm díra kde chybí lepidlo , mezi dotykovkou a displejem.To je teda šunt u tak drahýho mobilu. Podělanej samsung. Že by reklamace?
djrachot
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 28, 2009 12:20
Zařízení: Samsung

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od djrachot »

Ja som to zreklamoval, reklamacia trvala tyzden. Precisteny displej. Myslim ze reklamovat sa oplati, ako by to malo stale zrat nervy.
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od pirda »

No ja jsem si vsimnul, ze tam ten prach mam taky, hlavne, kdyz na nej sviti slunko.
Myslite si, ze kdyz bych reklamoval, tak by meli problem s tim, ze tam mam krici folii Invisible shield?

Mirek
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Problém budš mít akorát ty jelikož mě měnili celou dotykovou vrstvu takže jsem o folii přišel, takže než to pošleš, tak si jí sundej.
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od pirda »

No tak uz to tam budu muset poslat. Levej spodni roh se viditelne promackava a je uvolnenej :-(
Jen nevim, na co mam ten ivisible shield nalepit, aby se dal zase pouzit :-o

Za 14 dni mobil potrebuju zpet kvuli sluzebce a GPS, pak jsem tejden v Brne a pak to zase potrebuju do Madarska. Myslite, ze to stihnou?

Mozna to poslu az po tech dvou sluzebkach. To na to budou mit 3 tydny pred dovolenou :-o
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Kasprik »

Tak mám asi peška na špatnej kus. Po 14 dnech od koupě jsem ho reklamoval ohledně prachu pod displejem. Zaslán byl do Britexu nebo tak nějak. Přišel za týden s vyměněným displejem a nahrátým novým softem. Vše v pohodě. Dnes po měsíci jsem opět zjistil prach pod displejem ve stejném místě. Opět bude reklamace. Já se z toho picnu. Jaké máte zkušenosti s opravnou Britex ?
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

já mám také opravenou omnii v britexu a po prachu zatím žádné stopy, opraveno před cca 2 měsíci. Nic si z toho nedělej a doufej, že to bude i po třetí to samé, potom ho budeš chvíli využívat a až vyjde nějaké dělo, tak to vyreklamuješ po 3 a necháš si vrátit prachy a budeš mít na to nové dělo :-)
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Kasprik »

Davide prosím tě nevíš jak to je s reklamací po třetí. Musím ho reklamovat 3 krát a když se vyskytne 4 stejná závada tak potom mám nárok na peníze nebo to je tak že když to tam mám po 3 tak mám nárok na peníze. Nikdy se mi to nestalo tak nevím.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Je to 3x stejná závada, nebo 4x různé závady. Potom musíš reklamovat přímo u prodejc s tím, že chceš vrátit prachy.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Kasprik »

Tak se telefon vrátil po druhé reklamaci z Britexu, vyměněn displej, po prachu ani památky, ale opět jsem zjistil že mi nedoléhá levý spodní roh displeje. Tak počítám za měsíc znovu s prachem na reklamaci. O firmě Britex si začínám myslet své- amatéři. Už jsem se bavil z prodejcem a řekl mi, že potřetí stejná závada tak mě nechá vybrat nějakej novej telefon v cenové relaci Omnie II. Dal jsem za ní 10.100,-Kč. Silně ještě přemejšíl jestli to bude Samsung, protože v nich ztrácím důvěru. Prachy zpátky nechci, chci telefon.
Folkmy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte úno 09, 2010 15:58
Zařízení: omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Folkmy »

taky mám omnii s vyměněným displejem z britexu asi 2 týdny a taky se mi zdá že roh nad "zeleným" sluchátkem nedoléhá. tak etě dvakrát to zkusím a omnii vrátím. mám ji od vodafonu. ještě jedna věc, když mi vyměnili displej, tak mi tam dali displej z 8Gb, ale mám 2GB.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Kasprik »

Jo taky roh na zeleným tlačítkem. Perlička na závěr, když jsem zkoumal foun co mi tam smazali za soubory tak jsem objevil fotku stolu toho opraváře co to opravoval/asi zkoušel foťák/ a musím říct, že takovej mrdník nemám ani v garáži.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

Mito taky po výměně nedoléhá přesně, ale je to o hoodně lepší než poprvé, dotykovka má být mírně pod hranou, ale na levé spodní straně je zároveň s hranou. Mám to vyměněné 2-3 měs. a zatím po prachu ani stopy, takže si myslím, že těsnit to těsní dobře.
Mario5X67
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 26, 2010 13:48
Zařízení: Smasung SGH-I8000 Omnia II

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od Mario5X67 »

Já už mám po druhé problém s prachem pod displejem a trhá mi to nervy :x . Chci se zeptat, jestli bych mohl vrátit omnii 2 s tím že mi vrátí všechny peníze, když se mi to stane po 3x? Je to otřes při slunci koukat na displej plný prachu. Děkuji.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Omnia 2 a prach pod displejem

Příspěvek od David Barborka »

3x stejná reklamace, nebo 4x různá reklamace = vrácení peněz, ale musíš o to požádat s tím že odstupuješ a chceš vrátit prachy, jinak ti ho zase opraví. Někteří solidnější prodejci ti to sami nabídnou, ale jiné k tomu musíš dokopat.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů