Samsung OMNIA LITE B7300

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Taky jsem s tím měl problém, pak jsem ale kvůli jiné závadě odeslal telefon do servisu, kde mi aktualizovali software a od té doby se to neopakovalo, displej se otáší, jak má.
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

hm,ja som to vyriesil programom OrientationDetection1.0.V nom sa da nastavit cokolvek,aby sa ti otacalo.Ale mrzi ma,ze som to musel vyriesit inym programom.Ale ak by sa to dalo,tiez by som ho dal niekde aktualizovat,lebo som niekde cital,ze aktualizacia v telefone nefunguje.
Maxwell KKT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 05, 2008 18:28
Zařízení: MDA Compact II/HTC Charmer

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Maxwell KKT »

Aktualizací jsem myslel upgrade ROM, zda-li Samsung nevydává, podobně jako třeba HTC updaty ROMek. Windows Update ve Windows MObile není funkční, to je stará věc.
BOB905
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 09, 2010 17:41
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od BOB905 »

Zdravím, chěl bych se zeptat, zda někdo neví, jak upravit zobrazování přijatých SMS (aby se nezobrazovali jako Chat). Moc díky.
Maxwell KKT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 05, 2008 18:28
Zařízení: MDA Compact II/HTC Charmer

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Maxwell KKT »

Tak jsem si jej včera pořídil. Jsem nadšen. Takto odladěné Windows Mobile jsem ještě neviděl a rukama mi prošlo mnoha WM devices. Zatím spokojenost.
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

Zdravím,mám problém s nabíjením v autě. Mám různé nabíječky do auta a zkoušel jsem je v několika autech,ale telefon tvrdošijně nechce nabíjet. Pouze se rozsvítí display,ale nezačne. Zkoušel jsem nabíječky 5V 0,5A ; 0,7A i 1,5A.
včera se mi stalo,že na mém PC se mi pohroutili USB porty,bylo na nich napětí,ale netekla data. Telefon se choval pŕesné jako v auté ,pouze rozsvítil display. Po restartu PC se USB vrátili do normálu a telefon,začal nabíjet. K telefonu je přiložená nabúječka do 230V,ale ta nabijí OK. Máte někdo stejný problém a je tu nékdo kdo ho vyřešil? Díky za rady a pomoc.
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

mal som problem s auto nabijackou, bolo to koli tomu ze ten konektor USB bol hrubsi ako ten na tej nabijacke na 230V a nebol uplne dotisnuty, tak som ho jednoducho obrusil a uz to ide jak ma.
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

Kabel k auto nabijeckam jsem pouzival ten prilozeny original od telefonu a jednou i prechodku z maleho USB na nejmensi USB.
Maxwell KKT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 05, 2008 18:28
Zařízení: MDA Compact II/HTC Charmer

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Maxwell KKT »

Tak jsem sepsal kratší preview, založený na několikadenním používání. Následovat bude klasická, kapitolová recenze. Tedy: http://itocimauzivatele.webnode.cz/news ... -z-doteku/" onclick="window.open(this.href);return false; . Je to počtení spíš pro případné zájemce, než-li pro stávající vlastníky.
uku_lele
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 02, 2010 10:52
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od uku_lele »

tak po updatu fw na JB3 mi telefon po připojení k počítači schodí nejdříve přístup k netu a posléze mi dokonce zakáže síťový adaptér (používám usb-wifi) a při pokusu a zapnutí síťovky mi to jen nahlásí, že připojení selhalo... hrál jsem si s nastavením, jak v telefonu (zakázání rozšířených možností připojení...), tak i v PC s activesyncem (WM Device center). Nic nepomohlo. Navíc mi to zaseká celej komp a po odpojení tlf. musím počítač restartovat, jinak nejsem schopen znovu síťovku nahodit. Má někdo podobnej problém?
Petula21
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 9:55
Zařízení: Samsung B7300 OMNIA LITE

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Petula21 »

Zdravím.Mám tento telefon teprve dva dny a tak zatím studuji.Můžete poradit jak naformátovat kartu v telefonu?Potom mám uprostřed obrazovky Velký obrázek/momentálně žlutý květ/ a potom takový malý náhled toho samého a nevím jak se ho zbavit.Chci mít jen velký po celé obrazovce.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned kvě 30, 2010 22:17) --

Tak s tím obrázkem jsem to vyřešil.Stačilo to přesunout vlevo do panelu nástrojů.Ale jak zformátovat kartu nemohu přijít.poradíte?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon kvě 31, 2010 18:48) --

Tak i problém s kartou vyřešen.
Nastal ale jiný.Při psaní textu na QWERTY klávesnici na výšku mi to píše vždy písmeno vlevo od požadovaného.Í po kalibraci.Když je klávesnice na ležato tak je to v pořádku.Kde je problém?Poradíte?
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

k tej kalibracii....mal som to iste,ze sa mi stlacalo nieco ine ako malo: skalibroval som to presnejsie a hlavne perom a potom to uz fungovalo spravne.
Petula21
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 9:55
Zařízení: Samsung B7300 OMNIA LITE

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Petula21 »

Hezký večer.Tak jsem zase studoval a nastavoval nový fon až jsem to přehnal.Podařilo se mi dát na obrazovku dne takový úzký proužek se 3mi ikonkami -zprávy/hovory /maily. Vedle toho bylo okýnko ve kterém se objevovali čísla/počet buď sms a nebo hovorů(prostě takový protokol)Bylo to dobrý v tom že jsem hned pohledem na obrazovkuiděl mzda mám zprávu a nebo nějaký hovor.Stačilom na tu ikonku kliknout a otevřít buď zprávy a nebo hovory.
Ale teď jak jsem něco nastavoval tak mi to zmizlo a nevím jak to tam dostat znovu.Přitom v panelu nástrojů to není aby jsem to moéh na obrazovku dne přesunout.
Mám mnastavenu obrazovku Samsung Widget plus.Ta mi vyhovuje nejlépe k instalaci a přehledu ikon na ploše.
Nevíte jak dostat zpět ten proužek s ikonkama? :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (stř čer 02, 2010 16:33) --

Tak i tenhle problém jsem vyřešil.
mick8
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 04, 2010 10:27
Zařízení: SonyEricsson

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od mick8 »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat majitelů, četl jsem, že se tento mobil dost často seká a padá ? Uvažuji o něm, ale nechci aby mi spadnul při vícero spuštěných aplikací atd. Dík za info.
jakis11
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 06, 2010 15:32
Zařízení: samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od jakis11 »

mick8: mám telefon zhruba dva měsíce a ještě se mi nestalo, že by spadl a to sem měl otevřených plno aplikací zaráz. Jediné kdy musim chvilinku čekat je když otevírám menu smskek, ale jak se tam jednou dostanu, jede vše opět zase plynule. Já jsem s ním naprosto spokojený.

pro všechny co nemůžou najít redukci z micro usb na 3,5 jacka, tak já jsem ji koupil např. tady:
http://www.aaamobil.cz/samsung-aarm0u3b ... -micro-usb" onclick="window.open(this.href);return false;
Petula21
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 9:55
Zařízení: Samsung B7300 OMNIA LITE

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Petula21 »

Zdravím.Nastíním tady takový problém.Tento telefon mám týden a lecos jsem již nastudoval a pochytil z praxe.problém mám s přehráváním hudby.Když nějaké skladby nakopíruji do Hudba v mp3 tak se to dá přehrávat ale je to slabý a k ničemu nehledě že se tam toho moc nevejde.Nějak se mi mezi skladby které jsem měl na paměť.kartě dostala skladba ve formátu WMV.Koukal jsem jak bla... jak perfektně jasně a hlasitě se přehrávala.tak jsem si ty mp3 převed na WMV a nakopíroval na paměťovku.Do paměti mobilu to nejde protože ten formát je datově náročnej.Na kartě to nevadí ale je problém jak to spouštět z tý karty tak aby se to dalo přehrávat kontinualně.Prostě jak to nastavit tak aby to nezatěžovalo paměť mobilu.Dá se to nějak udělat? Nebo jak přehrávání řešíte Vy?
Orosena Desitka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 07, 2010 21:02
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Orosena Desitka »

Tak já mám tento telefon taky teprve týden a taky se učím za pochodu. Pro přehrávání čehokoliv používám TCPMP (verze 072RC1). Umí přehrávat video i hudbu ve všech běžně používaných formátech. Není problém si v něm vytvořit playlist a přehrát si jedno, nebo 10 CD za sebou. A hudbu jsem si převedl do formátu Ogg, protože zabírá při stejné kvalitě o něco míň místa. A problém s hlasitostí jsem naštěstí nezaznamenal.
Petula21
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 9:55
Zařízení: Samsung B7300 OMNIA LITE

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Petula21 »

Zdravím.Kam přesně se nahraje?Nakopíruje?
Orosena Desitka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 07, 2010 21:02
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Orosena Desitka »

Nainstalovat nebo nakopírovat ho můžeš kamkoliv. Já, pokud to jde, instaluju všechno na paměťovou kartu.
Petula21
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned kvě 30, 2010 9:55
Zařízení: Samsung B7300 OMNIA LITE

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Petula21 »

Tak jsem to TCPMP dal na kartu.Program se nainstaloval a mám ho na ploše ale když ho chci otevřít,tak mi to vyhodí hlášku...Selhání-Nečekané selhání programu.Prosím pošlete "crsh.txt" vývojářům.Program bude nyní ukončen.tak nevím co s tím.A do mobi se mi to nechce dávat aby jsem to nějak nepodělal a nemusel dělat restarty a nebo bůhví co.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů