HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
blackman_82
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 01, 2008 16:31
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od blackman_82 »

za chvilku budou folie i v sunnysoftu http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... esire.html
eltoroloco
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 27, 2010 10:35
Zařízení: sony ericson

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od eltoroloco »

ja jsem misto folie a jakyhokoliv obalu (viz. Kruell i kdyz ten vipada slibne) nasel tohle :
http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... o/d-71038/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... i/d-71039/" onclick="window.open(this.href);return false;
co si o tom myslite ? Je to sice drazsi ale pokud to ochrani tel proti vsem poskrabani tak proc ne !
sidik
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 19, 2010 10:41
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sidik »

Otázka zní: kdy to bude dostupné...
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od fido_cz »

Invisibleshield je dobry na telo telefonu, ale na displej nic moc. Ta folie temer neklouze tak se pak spatne posouva po displeji.
eltoroloco
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 27, 2010 10:35
Zařízení: sony ericson

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od eltoroloco »

na tom neco bude ! Chtelo by to ten obal na telefon od Invisibleshield a na displey si dat jinou treba tu ze sunnysoftu

sidik: co kdy bude dostupne ? Ty obaly Invisibleshield ? UZ jsou dostupny ale musis si ji obejdnat !
sidik
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon dub 19, 2010 10:41
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sidik »

Aha, ja to pochopil, že se jedná o předobjednávku a že zboží teprve někdy v blízké budoucnosti dorazí...
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

Pouzdro na Desire používám zn. Krusell ze Sunnyshopu. Je tenké, zasouvací, materiál působí velmi kvalitně (může to být i pravá kůže). Přesný název pouzdra si nepamatuji, ale je pro Desire. Vřele jej doporučuji Zdeněk
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Jaka je lepsi folie,antireflexni nebo ta uplne cista?Jakou pouzivate?Dik
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

jestli se nepletu je to pouzdro Krusell LUNA LARGE. A kůže to pravá je, Krusell platí za luxusní značku :-) Mě se nelíbí ten kovový štítek v předu. A jak je to zdenku1959 se slyšitelností přes pouzdro? Díky

Ta antireflexní odráží méně odlesků - nevim o kolik moc, ale má být zvrchu trošku drsnější, to právě zabraňuje těm odleskům, ale zase je méně průhledné... ÚDAJNĚ! bavíme se ale o něčem, co asi okem ani nepostřehneme.. Přesto asi půjdu do toho klasického ne-antireflexního, stejně na displej nekoukám z takového úhlu, aby mě při tom dokázal oslnit. A pokud mě bude oslňovat tak si stoupnu třeba zády k sluníčku ;-) Těžko říct, třeba je anti lepší... nevím, chtělo by to vyzkoušet, asi na to bude mít každej jinej názor...
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

driv jsem pouzival dve folie jak matnou tak lesklou.... leskla je lepsi prusvitnost, takze barvy vypadaji lepe nez na matne, ale zase na matne nejsou tolik videt otisky prstu! a min se v ni odrazi leskle predmety a slunicko, coz je treba dobre pri navigaci v aute. A okem to je opravdu hodne postrehnutelne :)
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

Ty otisky prstů to je zajímavý postřeh. Pokud je to fakt je to dost důležité.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Asi vezmu antireflexni to patlani bez folie je dost videt,mel jsem nejakou obyc ale ta se rychle poskrabala ale nepatlal se displej vubec.
eltoroloco
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 27, 2010 10:35
Zařízení: sony ericson

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od eltoroloco »

je hezky vedet ktery typ si mas koupit ale co takhle konkrtni produkt, ktery nekdo z vas tady uz ozkousel ? Diky
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

zkousel jsem folie znacky Brando, podle me dobra kvalita za rozumne penize. Samozrejme, ze sem tam nejaky ten otisk je i na matne, ale rozhodne to neni v takovem mnozstvi jako u leskle a hlave se to da lip setrit. Na minulem zarizeni jsem jiz pouzival jen matnou, zarizeni vypadalo celkove vic ciste nez s leskou (mel jsem k poravnani dve zarizeni kazde s jinou folii vedle sebe). Jednoduse receno s leskou je to porad takovy upatlany :) i kdyz ty barvicky jsou o neco horsi na matne. Jinak z dneska mam zajimavy postreh. Jel jsem sluzebne do Plzne a mel jsem pustenou navigaci na Desire a na Kaiserovi (matna folie) a musim rict, ze u Desire sem mel obcas problem, protoze na displeji byl porad nejaky odlesk neceho, na Kaiserovi ani tuk :)
jakub.prouza
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Galaxy S6

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jakub.prouza »

A když už tu je řeč o foliich, pozoroval někdo z vás s folii Brando nějaké zhoršení citlivosti nebo celkově jestli použitelnost zůstala stejná jako bez folie
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Ja mel na starem telefonu screenprotector nevim presne typ ale byli tam 2 folie a prisla mi taky dobra drzela ale byla jakoby prilepena jak jste ji dali jednou dolu tak uz se nedala pouzit a pri lepeni byli bubliny ale za 2 dny byli pryc.Videtelnost byla dobra a byla jakoby ne uplne cira ale ne zas matna neco mezi a citelnost se na slunci jakoby jeste zlepsila protoze se neleskla a dvrda byla dost ze ani s klicema se neposkrabala.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Zdravim chlapci potreboval by som poradit od niekoho kto mal htc hd2 a teraz ma alebo mal moznost vyskusat htc desire.Ak sa niekto najde prosim napiste mi na meil [email protected] alebo icq 597-432-124 ak by sa niekto nasiel bol by som vdacny velmi sa zaujimam o tento telefon ale mam nejake otazky koli ktorym sa rozhodujem pretoze hd2 je taktiez super fon.Dakujem.
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mKabel »

Nevíte někdo jak si změnit jméno, které se vám zobrazí u právě vloženého hodnocení a komentáře u aplikace na marketu? Hledal jsem hledal a nenašel :-(
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

To by mě taky zajímalo. Nikde jsem na to nenašel odpověď.
Zdenek1959
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř dub 21, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Zdenek1959 »

Slyšitelnost vyzvánění přes pouzdro je vyhovující. Bohužel slyšitelnost mého vyzvánění MP3 (?anowar) se mi zdá o něco nižší než slyšitelnost default vyzvánění. To ale není pouzdrem (a ovládáním hlasitosti také ne :-). Zdeněk

mKabel píše:jestli se nepletu je to pouzdro Krusell LUNA LARGE. A kůže to pravá je, Krusell platí za luxusní značku :-) Mě se nelíbí ten kovový štítek v předu. A jak je to zdenku1959 se slyšitelností přes pouzdro? Díky

Ta antireflexní odráží méně odlesků - nevim o kolik moc, ale má být zvrchu trošku drsnější, to právě zabraňuje těm odleskům, ale zase je méně průhledné... ÚDAJNĚ! bavíme se ale o něčem, co asi okem ani nepostřehneme.. Přesto asi půjdu do toho klasického ne-antireflexního, stejně na displej nekoukám z takového úhlu, aby mě při tom dokázal oslnit. A pokud mě bude oslňovat tak si stoupnu třeba zády k sluníčku ;-) Těžko říct, třeba je anti lepší... nevím, chtělo by to vyzkoušet, asi na to bude mít každej jinej názor...
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů