JAVA

Diskuze o programech pro Windows Mobile
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Na co je JAVA MIDlet Manager? Na zprovoznění všech aplikací běžících pod javou na mobilních telefonech. Aplikace, hra atd atd.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Verzi pro PocketPC je mozne stahnout napr. na JavaMania.cz, pro smartphone ale neni freeware :-(
Podhajsky.P
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 24, 2006 22:12

Příspěvek od Podhajsky.P »

Mohl by mi prosímvás někdo poslat tyn prográmek na [email protected] ? Předem děkuji .
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Podhajsky.P píše:Mohl by mi prosímvás někdo poslat tyn prográmek na [email protected] ? Předem děkuji .
Pane Podhajsky a co takhle napsat,jaky vlastnite pristroj? Pokud chci poradit s nejakym problemem, tak se snazim co nejvice specifikovat okolnosti :!:

A taky psat neco dvakrat je az nezdravy duraz :evil:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

alternativ píše:Pane Podhajsky a co takhle napsat,jaky vlastnite pristroj?
Presne tak, navic primo v Osobnim nastaveni je pro to extra polozka, kterou doporucuji vyplnit.
lundik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 11, 2006 21:22

Příspěvek od lundik »

Ahoj,prosim vas nekoho o radu mam mpx200 WM2002,potrebuji do nej dostat javu ale nevim jak na to prosim jestli by jste mi nekdo nepomohl a treba mi ten programek neposlali na [email protected] bych vam hrozne moc vdecny predem dekuji
amik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 08, 2007 11:00

delta midp 2.0

Příspěvek od amik »

Čaues.Mám motorolu mpx 200 wm 2003. Mám problém s Delta midp 2.0. Nevíte jak se tam dají spustit java hry pro nokie? mám nějakou složku "com" kde jsou soubory které to nejspíš chce, protože když chci spustit nějakou hru na nokie tak mi to napíše hlášku

"Unable to load class
com/nokia/mid/ui/FullCanvas

Current Java application will
be dosed."

A pak mám ještě problém jestli se tam dá někde nastavit ovládání hry pač takhle jsou ty hry skoro nehratelný...
A ještě jeden dotaz jestli nevíte jak se mám zbavit stavovýho řádku v Delta midp 2.0 protože když mám hry v rozlišení 176*220 tak nevidim kousek hry.díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uz sem to tady nedavno psal, nektere hry (vestinu) v emulatoru proste nespustis :( Delta MIDP si poradi s jednodussimi midlety (OperaMini, Gibo), ale ty slozitejsi proste nechodi spravne, a nebo se vubec nespusti.
pospa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 30, 2006 9:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pospa »

Jen drobnička. Nejedná se o emulátory, ale o runtime prostředí. A když se pošteluje loader, tak by mělo jít zpustit prakticky vše. Nicméně korektní chování je druhá věc.
Thomatys
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 10, 2007 16:12

Žádost

Příspěvek od Thomatys »

Měl bych dotaz skrz vkládání her do mobilu. Koupil sem si mobil SMASUNG X680 a skoušel sem tam datovým kabelem dostat nějakou tu JAVA hru, ale marně, nakonec sem zjistil, že musí být ve formátu JAD, ale to mi taky nešlo. Telefon nemá paměťovou kartu, je jen uživatelská. Hru sem přez SAMSUNG PC Studio II nakopčil do mobilu a to bylo vše, byli tam jen zazipovaný soubory se kterými nešlo nic dělat a při pokusu nějakou hru stáhnout přez mobil přez wap to taky nešlo, napsaloto nepřijatelné. Věděl by někdo jak bych to mohl do toho telefonu dostat??

Edit by Alternativ: Tohle forum je urcene vyhradne k diskuzi o Windows Mobile zarizenich, proto si myslim, ze by si svuj dotaz mel polozit na jinem webu, jelikoz predpokladam, ze tvuj stroj nema OS.
filaskate
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 31, 2007 16:57

odtam to stahnoujt nejde pac nevim kde to je

Příspěvek od filaskate »

gtom píše:Delta MIDP 2.0 muzes stahnout napr. z www.coolsmartphone.com (nutna free registrace)

Jedinou vyhodu Delty vidim v moznosti instalace primo z SD karty.
Rychlost je docela nizka, viz. ma MPx220: jbench1 = 5750b a jbench2 = 125b v Delte...oproti 13500/730b z Java Virtual Machine...otazkou je jak moc se da verit vysledkum benchmarku:-)

Javove programy temer nevyuzivam tak me nebijte za nazor...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů