HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by robsol »

Mám problém s HD2 a využitím Bluetooth připojení na HF zařízení. Konkrétně využívám Parrot HF6100 v autě a Plantronics 925 na ucho. Obě zařízení se vcelku bez problému spojí, ale co se týče zvuku tak je to katastrofa. U Parrotu je naprosto nepoužitelné a má navíc problém i se synchronizací kontaktů. Druhá strana téměř neslyší co říkám a pokud ano zní to jako bych volal z tunelu. Spojení také dost často svévolně padá. Přitom pokud použiji svůj druhý telefon Nokia E75 je vše naprosto v pořádku.

Bohužel nepomohl ani flash nového (již několik měsíců neupdatovaného výrobcem :-( )firmware do Parrotu a ani změna ROM nebo Radia u HD2.

Máte s tím prosím nějaké zkušenosti popř. radu co s tím? Využívám HD2 hlavně pracovně a tento jev je velmi u zařízení za 15K dosti frustrující.
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Sat Jan 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by Meggy »

docela jsi mě postrašil, mám objednanýho parotta tak se začínám bát
ladis
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:26
Zařízení: HTC HD2

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by ladis »

Mám Parrota CK3100 od ledna a funguje naprosto v pohodě. Akorát ze začátku byl problém v tom, že po každém vypnutí zapalovaná v autě se zdlouhavě připojoval. Pak jsem na stránkách škodovky našel, že v připojení se mají dva kabely přehodit oproti barvám a nyní funguje v pohodě. Po zapnutí zapalování se tak do 15 vteřin spojí a zesynchronizuje seznam, podotýkám, že tam skoro 400 kontaktů.
Jo ještě doplnění: jediné co mne vadí, ze HD2 neumí hlasové vytáčení. Uvítám každou radu, děkuji
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Sat Jan 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by Meggy »

koukal jsem na podporu Parrotu a CK3100 je pořád aktualizován a má podporu pro HD2

ladis: ten parrot by měl umět hlasové vytáčení i bez podpory telefonu (kdysi jsem ho měl a fungovalo to na každém telefonu), musíš mít samo staženej adresář

co je zajímavé tak ve Fabii mám Parotta v Pioneer rádiu, spojí se v pohodě, ale hovor lze přijmout jen na rádiu, jak ho přijmu na telefonu tak se nespojí do repráků auta, také mě při příchozím hovoru vyzváně jen telefon a ne auto

u Audi mám zase jiný problém, je tam HF Nokia a HF vyzvání jinak než telefon :)
ladis
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Wed Feb 24, 2010 10:26
Zařízení: HTC HD2

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by ladis »

Meggy: děkuji za dobrý typ.Dneska jsem se konečně dostal k tomu, abych to vyzkoušel s tím Parrotem a ono to opravdu funguje, myslím to hlasové vytáčení, stačilo se trochu zahloubat v nastavení.
Ještě jednou dík.
Jarekh
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:16
Zařízení: HTC HD2

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by Jarekh »

Mám vestavěné "multirádio" Zenec 3810, jehož součástí je modul Parrot CK5050+. Mohu potvrdit informaci z 1.příspěvku. Navázaní spojení ještě jakž takž funguje, ale o synchronizaci kontaktů si mohu nechat jen zdát. Ale co je nejhorší, tak kvalita přenášeného hovoru je natolik katastrofální, že je prakticky nepoužitelná /echo, tunelový efekt, digitální deformace/. V momentě, když použiji jakoukoliv Nokii, tak je vše OK. Jak říká "robsol" je to velmi frustrující a dokonce uvažuji, že ač nerad, tak HTC "půjde do světa", protože telefon mám jako pracovní nástroj a v autě trávím poměrně hodně času.
janofe
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Tue Apr 27, 2010 19:14
Zařízení: htc nd2

HD2 a spojení s HF přes bluetooth

Post by janofe »

Mám originál HF sadu v Octavii II a vo Volve XC 60, po pripojeni HTC HD2 vypadne zvuk v aute, keď sa na telefone spustí dat komunikacia. Čo s tím?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests