hp 214

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

hp 214

Příspěvek od TMASKA »

prominte za pro vas blbou otazku ale nemam zadne zkusenosti z pda bez funkci telefonu jako je tento model. chci se zeptat jak funguje v takovych pristrojich internet. jestli jsem v dosahu tak mi je jasne ze prez wi-fi ale kdyz nejsem ? presto tam muzu strcit simku s internetovym pripojenim ( tarifem ) a pojede mi to i kdyz si nezavolam a nenapisu sms nebo je to jinak ? dik moc za info
http://www.megaobchod.cz/pocitace-pda/h ... =srovnavac" onclick="window.open(this.href);return false;
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

hp 214

Příspěvek od pavliicek »

At uz se jedna o 214ku nebo jiny libovolny zarizeni, ktery nema integrovanej GSM/3G modul, internet do neho dostanes jedine pres wifi nebo pomoci bluetooth vytacenyho spojeni, na coz muzes pouzit vicemene libovolnej telefon, kterej ma funkci hardwarovyho modemu a disponuje modrozubem.

Simku by jsi v tomhle zarizeni proste nemel do ceho strcit:-)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

hp 214

Příspěvek od TMASKA »

znate prosim vas , nejake podobne windows zarizeni s podobnyma parametrama ? me hlavni 2 pozadavky a to display nejmin vga 4 palcovy a cena kolem 7 tisic.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

hp 214

Příspěvek od Gwaihir »

Displej kolem 4" maji nove zarizeni od HTC, ale s cenou jses proste spis na 14k nez na 7k. Ja mam HP 214 uz asi rok a pul a jsem velmi spokojeny. Wifi je skoro vsude, pouzivam to zejmena jako diar (ukoly, schuzky), cteni e-knih a jako herni platformu ;-) Na internet pres to koukam malo, i kdyz mam doma pripojeni k wifi routeru (hp 214 umi WPA2, coz kazde zarizeni neumi/neumelo). Jinak jestli uvidis neco podle tvych parametru za tu cenu, co udavas a jeste to bude nove, urcite dej vedet ;-)
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

hp 214

Příspěvek od yxyxyx »

Jen jako napad Ti mohu doporucit toshibu TG01, ma svoje chyby, ale Tve pozadavky splnuje, jen se musi objednat pres ebay a koupit k ni balicek na odblokovani sim karty :-) tika v ni snapdragon, ma lepsi barvy nez napr. HD2, odporovy displej.. :-) Skoro to vypada jako reklama :-D takze jeste nevyhody - horsi konstrukce, nema dpad ani klavesnici, a ma celkem slaby akumulator. Dale ma USB host..
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů