SS ofiko 1.66

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Pistolník »

Protože obnovovat zálohu na novou ROMku není úplně chytré. Ale proti gustu. Se zálohou tam narvete veškerý, předtím pěkně uložený bordel. Je to Windows. Toho bordelu je za nějakej čas používání hodně.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

SS ofiko 1.66

Příspěvek od jarsou »

Jojo, souhlasím. Ale když si představím tu fachu vše znovu instalovat, tak budu raději zatím zkoušet to, co mi po obnovení zálohy vzniklo. Zatím jsem nenarazil na větší problém, chování stejné jako s 1.48. Tak uvažuji tam ještě fouknout rádio 2.08 a uvidím. Již jsem se ptal testerů, v čem je vlastně rozdíl mezi 1.48 se všemi dostupnými úpravami a 1.66. Zatím nikdo neodpověděl. Změna je v rádiu, ale jinak jsem fakt nic nezpozoroval....
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Majesty »

Já zatím rozdíl taky nepoznal... Funkčně je to úplně stejné jako 1.48, dokonce mám stále na fotkách růžový flek, stejně jako na 1.48. Ještě jsem zvědav na výdrž baterky, ale asi to žádný zásadní rozdíl nebude.
roman69
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte říj 27, 2009 19:01
Zařízení: HTC HD2,TITAN,Galaxy S. S3, Note, NOTE 2,Note 10.1

SS ofiko 1.66

Příspěvek od roman69 »

To je jasné,ale na 1.48 se to zeptalo jestli je obnova zálohy na novou ROM,kdežto teď se to obnovilo automaticky.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Pistolník »

Když budete flashovat radio, zkuste spíš 2.09. Zdá se mi, že oproti 2.08 má lepší zvuk.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SS ofiko 1.66

Příspěvek od YAMATO »

Tak oproti 1.48 mi 1.66 přijde lepší, opraveny jsou různé detaily, není potřeba instalovat hotfixy, celkově mi přijde svižnější. Teď jaká bude výdrž a hudba přes BT...
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

SS ofiko 1.66

Příspěvek od datinko »

Stiahol som ROM 1.66, nainštaloval, potiaľ všetko v pohode.
Pri inštalácii InterWrite mi vyhodilo chybu:

"Package version is not larger than the one in your device"

Kde robím chybu?

EDIT: Tak vyriešené, problém bol vo WIN 7 64-bit. Zaujímavé ale je, že to nešlo ani vo virtualizovanom XP mode, a XP-čka sú tam virtualizované 32-bit. Pri druhom počítači s XP to ale prešlo v pohode.
x.plus
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 09, 2009 11:14
Zařízení: HTC HD2

SS ofiko 1.66

Příspěvek od x.plus »

Je součástí SS ofiko 1.66 CoPilot?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Mezek »

Ano, je tam 15 denní zkušební verze. Nejde odinstalovat je v ROM. :-(
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Pistolník »

To Yamato.Jaké detaily? Přemýšlím o flešnutí, ale 1.48 mi fachčí bez problémů, tak se nechci unáhlit.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

SS ofiko 1.66

Příspěvek od YAMATO »

Spíš blbiny, jako že maily v Sense už správně ukazují diakritiku (stejně jsem pak tu kartu ale zrušil) a podobně. V zásadě žádné větší změny nejsou. Vlastně jsem ten upgrade dělal hlavně kvůli dvěma problémům co řeším - výdrž, hudba přes BT - a minimálně na první to vůbec nepomohlo...
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Majesty »

Tak já to mám přesně naopak. Na 1.48 mě emaily ukazovaly diakritiku správně jak v náhledu, tak i po otevření. Na 1.66 mě v náhledu ukazují místo diakritiky ptákoviny, po otevření je to v pořádku. Pak mám rozdíl v paměti, i přes instalaci mnohem více úprav, mám pořád více místa než na 1.48. Výdrž je stejná, stejně tak růžové fotky. Zásadní rozdíl je u mě v tom, že při použití vestavěného budíku se po spuštění ukazuje podstatně delší dobu a mám čas ho odložit. Na 1.48 jsem ani nestačil natáhnout ruku. Jinak jsem žádné další rozdíly nenašel.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

SS ofiko 1.66

Příspěvek od J. Mlejnek »

Ty Emaily v Sense jsou stejně spíš na ozdobu.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Majesty »

Taky to nijak zásadně neřeším, nemám to pracovní. V náhledu vidím kdo píše, v případě potřeby otevřu a přečtu.
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

SS ofiko 1.66

Příspěvek od datinko »

Chcem sa spýtať, je potrebné na ROM 1.66.479.2 /76641/ ofiko inštalovať SMS fix?
Sms mi fungujú, len na HTC stránkach píšu, že ten fix je pre ROM 1.66.XXX.X a nižšie.

Ale aj tak ten súbor nejde nainštalovať, vraj nepodporované device.

Ide mi o to, či mám niečo zle alebo neviem? A dúfam že keď sms chodia, tak to nie je bez toho fixu len momentálna náhoda...

Máte niekto ten fix

http://www.htc.com/cz/SupportDownload.a ... &dl_id=812" onclick="window.open(this.href);return false;

nainštalovaný? A je vôbec treba?
Belial
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv pro 31, 2009 17:11
Zařízení: HTC HD2

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Belial »

Chalani prosim, pouziva niekto twitter na 1.66 + Interwrite? Nemozem rozchodit notifikacie... sprava pride, ale neprehra sa zvuk...Ak ma niekto skusenost, prosim, dajte vediet. Dakujem.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

SS ofiko 1.66

Příspěvek od matodrummer »

Zdravim, uz som tuto Romku mal a chcem sa spytat: vam idu SMS tak ako maju? Resp. nestava sa ze ich zariadenie neodosle?
Mne sa to totiz stavalo. Uz netusim aku si mam dat ROM, mal som aj neoficialne a SMS neodchadzali (nie vsetky, len sem tam, ale dost ma to vytacalo). Taktiez mi s 1.66 neskutocne mrzlo HD2, asi 3 krat denne. S ruzovou skvrnou na fotaku som ako tak zmiereny, ale aby mi zariadenie za 500e nedokazalo poslat SMS, to je moc!
Mozete mi prosim napisat ci vam funguje tayo ROM (1.66) lepsie ako mne? Konkretne SMS, mrznutie. Dakujem.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Majesty »

S tímhle byly problémy i na 1.48, ale jen u někoho. Přesně jak píšeš, někdy zpráva odeslaná, někdy ne a mrznutí už je folklór. Já osobně jak na 1.48, tak i momentálně na 1.66 mám chod bezproblémový. Všechno jde jak má a jen jednou mi zamrznul telefon asi na 5 vteřin, pak normálně zase šel bez resetu. Měl jsem možná moc věcí puštěných najednou. Každopádně nemám ani jeden problém, kromě slabounkého růžového nádechu na fotkách.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

SS ofiko 1.66

Příspěvek od matodrummer »

No tak sa asi zda, nech budem robit cokolvek tak mi SMS asi nepojdu ako maju. Ved na 1.66 je to uz zevraj "vyriesene". Ja som ju a mal prave pre obcasnu nefunkcnost som si dal neoficialnu romku. Skusim ju este raz (1.66) a uvidim.
A este ma napadlo, nemoze to by aj problem Radio ROM? Ked naistalujem 1.66 budem mat k tomu aj novu Radio rom?
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

SS ofiko 1.66

Příspěvek od Majesty »

K ofiko 1.66 je radio 2.07, tak to mám a nemám problém.... zatím. Neznamená ale, že čím vyšší číslo radia, tím lepší...
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů