HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od kupco »

usm123 píše: ....
a) to, ze gmail nelze pouzit jako standardni htc mail, je pitome (bohuzel to je asi feature uz z dob hera)
....
Tomuto celkom nerozumiem. Neda sa Gmail nastavit ako htc mail manualnym nastavenim incoming a outgoing imap serverov? Ako je to mozne? Som myslel, ze tak je mozne nastavit v htc maili vlastne kazdy mail...
Tak to funguje aj vo Win Mobile.
Mozes to vyskusat?
Dik!
ondrejandroid
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 18, 2010 22:01
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od ondrejandroid »

Tak 2,5 dne vydrz baterie? s tim bych vubec nepocital byt vama... telefon ma problem ze i kdyz je v kapse tak se vybije jako kdyz telefonujete. Jestli se s nim neco dela nebo ne, je finalni rozdil jen par hodin, rozhodne ne dnu. Vydrz je stezi od rana do vecera. Nepocitam teda uzivatele ktery udela za den 5x 2 min telefonatu, 3 SMS a 2 min na wifi. To ale asi nikdo z nas nedela, ne?

S nastavenim POP 3 mailu jsem nemel zadne problemy, myslim ze je to problem verejnych serveru jako je email a seznam. Nase soukrome chodily v pohode, nastaveni jednodussi nez v priblblym MS outlooku a vsechno jelo jak ma napoprvy. I vice uctu...

Priznam se ze jsem ale nevydrzel a vratil jsem ho nez mi nekde upadne a pak mi zbyde doma neco co mne nebavi.
Respekt za design - ten je super, provedeni Android s HTC mne velmi mile prekvapilo. Nejake male bugy co s etu popisuji ve vztahu k FAcebooku, ty m i jsou vcelku jedno, nejaky dulezity jsem nepozoroval krome obcasne mensi citlivosti "klavesy" backspace, ale ty se snad odstrani. Baterka se da take nosit druha nabita kdyz je potreba, i kdyz mi to uz prijde divne...

Ale s bidnym mikrofonem, spatnou wifi, nizkou hlasitosti, odstavajicim krytem baterky, s tim nikdo nic neudela.

Ja si pockam na Desire nebo Nexus, nejspis ale na iPhone 4G. Protoze stejne zjistuju ze s nim vsechno porovnavam od doby co ho nemam a je lepsi mit original nez od HTC kopii kdyz se jim to porad nedari a snazi se uz dlouho :-)

blby zjisteni ale je, ze iPhone i pri svy bidny baterii porad vsem natrhne pr... jestli s ni jeste udelaji neco jako na novych MBookach, tak to bude skvele.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 20, 2010 21:05) --
masterdead píše:3 dni na bateriu je asi len scifi. Ale pri realnom fungovani bez wifi, gps, pri maximalne 5-6 hovoroch za den v max trvani 2 min., kontrolovanie mailov dajme tomu cez EDGE par krat za den by mozno aj slo. Ci sa mylim?
to sa teda mylis.... vzdyt to snad je zarizeni a poslouchani hudby, foceni, surfovani po netu... tak proc se kvuli blby baterce omezovat na 4 tlefony denne???

To mi prijde jak s dietou - nejlepsi dieta je NEZRAT!


A kde chodite na ty blbosti s formatovanim baterky jsem opravdu nepochopil. cele to "formatovani" baterky je jen o tom ze prijdete jen na to, co musite vsechno za dobre funkce vypnout aby jste prezili s telefonem od zasuvky k zasuvce. Formatovani baterky je volovina... mozna 1 par porcent, ze si zvykne na rezim, ale parkrat i date dobit kdyz je na pulce a formatovani je v haji. Porad plati to , ze novejsi baetrka vydrzi nejvic...

-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 20, 2010 21:22) --

For Reign88
Nejde ti odeslat soukroma zprava, tak ti odpovim tady:
V CR ho muzes do 14 dnu vratit bez udani duvodu - proste ses rozmyslel... kdyz uzavres kupni smlouvu elektronickou formou, stejne tak plati i u zasilkovych sluzeb, Principielne plati - kdyz si to nemas moznost vyzkouset na prodejne, muzes si to rozbalit, vyzkouset a do 14 dnu vratit... nesmi to byt ale poskozene.
ze zkusenosti vim ze kazdy obchodnik se ale zachova jinak a muzou te zdusit tak, ze ti to nevezmou a neco si vymyslej. z tohoto duvodu ja nakupuju jen u overenych firem. Ne ze bych chtel vsechno vracet, ale nakupuju hodne, i pro firmu a kdyz se mi neco nelibi a chci to vratit tak neni problem.
Mne se ten tel hrozne libi, je malej, ovladani skvely, ale parametry ktery ma v realu neodpovida skutecnosti a to mne toci, hlavne baterka, porad bejt zavislej na nabijecce.
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

kupco píše:
usm123 píše: ....
a) to, ze gmail nelze pouzit jako standardni htc mail, je pitome (bohuzel to je asi feature uz z dob hera)
....
Tomuto celkom nerozumiem. Neda sa Gmail nastavit ako htc mail manualnym nastavenim incoming a outgoing imap serverov? Ako je to mozne? Som myslel, ze tak je mozne nastavit v htc maili vlastne kazdy mail...
Tak to funguje aj vo Win Mobile.
Mozes to vyskusat?
Dik!
ano, to jde, uz jsem to tak udelal.
zrada vsak je, ze android je permanentne prihlasen do gmail accountu. pokud tedy dostanes mail z gmailu, prijde ti standardni systemova notifikace, i notifikace od htc mailu (ta jde vypnout).

dnes jsem presmeroval maily z emailu na gmail, cimz mam slusnou jistotu, ze mail dostanu. odpoved ale odchazi z adresy x.y@gmail (a neumim nastavit [email protected], coz muze samozrejme byt moje chyba).



-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 20, 2010 21:35) --
ondrejandroid píše: Ale s bidnym mikrofonem, spatnou wifi, nizkou hlasitosti, odstavajicim krytem baterky, s tim nikdo nic neudela.
wifi bidna, mic i hlasitost super.

celkove doplnuji: telefon je celkove super, ale trochu mene, nez jsem cekal. tj, pokud spechas, ber ho, pokud nespechas, pockej.
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od kupco »

Super, dik za potvrdenie.

Mam este jeden dotaz na uzivatelov Legendu. Viete mi povedat, ci je mozne vramci e-mail widgetu na homescreene prepinat medzi e-mail accountmi (ak ich je cez htc mail nastavenych viac) alebo je ten inbox unifikovany - teda ze sa tam zobrazuju naraz e-maily zo vsetkych nastavenych uctov?
V Sense u WinMo je to riesene tlacitkami na prepinanie medzi accountmi - teda nie je tam unifikovany inbox, ale v androidackom Sense som to nevidel.
Unifikovany inbox mi prijde dost zmateny a nemam rad, ked sa mi miesa pracovny a sukromny mail...
Diky.
masterdead
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 03, 2009 0:50
Zařízení: Nokia E66
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od masterdead »

Realna rychlost pouzivatelskeho rozhrania? Vzdy je to rychle alebo su situacie pri ktorych laguje.
Call lag som sa docital ze je minimalny, co takto len prezvonenie? Vsimne si to telefon? Tym myslim ci zazvoni, pri zapnutych vybraciach aj zvoneni naraz.
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

lagging jsem nevidel zadny.
pri prozvoneni na 0.5 tutnuti to zvuk nevyda, zmeskany hovor zaznamena.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Termiks »

Dost se lidi zmiňujou o tom že špatně lícuje kryt baterie, můžete to někdo potvrdit? Ideálně natočit na video nebo nějak detailně nafotit?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

U 1300 mAh baterie bych také čekal lepší výsledky výdrže, teď jsem se při normálním používání dostal na skoro celé dva dny, takže tj. takový průměr. S Wi-Fi problémy nemám, citlivost mi přijde úplně v normálu a ve srovnání s Touch Pro2 snad i o něco lepší.

Zadní odnímatelný kryt u mého (zapůjčeného) kusu lícuje naprosto přesně a drží velmi dobře
Obrázek Obrázek

Pokud máte s HTC Legend nějaký konkrétní problém, můžete zde založit vlastní vlákno, ať to není všechno nasypané zde (kvůli přehlednosti).
reign88
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 16:15
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od reign88 »

Zadný kryt lícuje bez problému aj mne, a taktiež počas používania nepozorujem takmer žiadne spomalenie .... jediná chybička telefónu je už spomenutá baterka, uvidíme čo prinesie HTC Desire, aj keď neverím, že výdrž bude väčšia.
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

Nam kryt licuje perfektne. Je nutne dobre zacvaknout vnitrni dvirka.
ondrejandroid
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 18, 2010 22:01
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od ondrejandroid »

Mne kryt licoval perfektne, ale drzel mene z jedne strany. Pri nacvaknuti mi chybelo prave to "cvaknuti" jako pojistka ze tam sednul....Kdyz jsem ho vyndaval z kapsy a chytil ho zrovna za ten kryt tak se mi vetsinou trochu "odlepil" od tela a musel jsem ho zatlacit.

Co se tyce baterky, byla to bida kdyz se na to tady kazdy pta. Zacinam mit pocit z rozdilu mezi jednotlivymi kusy ze vyroba a kvalita asi nebude u kazdeho kusu to same :-)
paveluh
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 03, 2010 22:19
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od paveluh »

Když se tady pořád bavíme o nabíjení každý den, tak kolik nabíjecích cyklů baterka vydrží?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Do galerie jsem přidal dalších 15 fotografií pořízených Legendem (celkem je jich už 24).

Obrázek Obrázek Obrázek
LaďaM
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 12, 2010 11:54
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od LaďaM »

Pustene mp3+prohlizeni webu je tam poznat spomaleni??? diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

LaďaM: Už jsem to tady psal... když pustím MP3 s bitrate 386kbps, tak zpomalení je lehce znát už při procházení záložek Sense. Při 128kbps bitrate skladby je to ok.
silvo
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 22, 2010 13:52
Zařízení: N95 8GB

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od silvo »

Nikde nemôžem nájsť či má HTC Legend podporu TV OUT, respektíve či vôbec nejaký prístroj s Androidom túto funkciu má.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

silvo: Ne, HTC Legend TV-Out nenabízí a mám pocit, že ani žádné jiné Android zařízení.
silvo
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 22, 2010 13:52
Zařízení: N95 8GB

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od silvo »

Vďaka za odpoveď, aj keď ma moc nepotešila. Mám ešte jednu otázku na túto tému : keď prepojím Htc Legend pomocou USB kábla s TV alebo domácim kinom, bude sa " tváriť " ako USB klúč a budú sa z neho dať čítať fotky a videá?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Když ho připojíš tak máš možnost 4 nastavení. Jen nabíjení, htc sync, disková jednotka, sdílení internetu.
Takže myslím že když zvolíš diskovou jednotku tak to pujde.
silvo
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 22, 2010 13:52
Zařízení: N95 8GB

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od silvo »

mohol by to niekto vyskúšať, či to ide a či mobil nevy pne ako napr. staršie Sony Ericssony ( W910i ).Dík
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů