Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od gulii »

Děkuji moc, už zkouším... mám tablet... tak si to vyzkouším jako na klasickým dotyk telefonu.
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od All.Os »

Tak to zkousim a nelibi se mi jedna vec (samozrejme je otazka, jak to bude fungovat ve finale):

Kdyz jsem zanoreny do nejake hlubsi urovne, treba mam otevreny obrazek a chci se dostat zpatky na zacatek (homescreen), tak muzu bud nekolikrat stisknout tlacitko "zpet", nebo zmacknout jednou tlacitko "start" (logo win) a dostat se na uvodni obrazvku rovnou.

Ovsem kdyz pouziju druhou variantu, tak pokud potom spustim z homescreenu treba IE a zase ho ukoncim, nevratim se na uvodni obrazovku, ale na ten obrazek, ze ktereho jsem se puvodne dostal na zacatek stisknutim tlacitka "start".

To znamena, ze pokud chci opravdu definitivne odejit z otevreneho obrazku na zacatek, musim se odtud "vymackat" sipkou zpet. Mozna na skutecnem zarizeni bude fungovat podrzeni tlacitka "<--" pro navrat na uplny zacatek. Doufam. Jinak je to dost nepohodlne.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob bře 20, 2010 20:45) --

No, jinak po prohlednuti musim znovu rict, ze pockam na hotove zarizeni.

Nevypada to zdaleka tak hloupe, jak to porad (mozna nechtene) prezentuje Microsoft, s finalnim rozhodnutim, jestli se mi WP7S libi nebo ne, pockam, az bude venku.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od Mira96 »

Snad svítá na lepší časy. Po tom, co jsem si nedávno přečetl, co WP7nebude umět, tak jsem se smířil se soužitím s WM 6.5 navěky. Ještě aby tam byla podpora paměťovek, nerad bych svou novou 16 GB μSD strkal do šuplíku.
locki
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte srp 18, 2009 22:13
Zařízení: HTC HD2

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od locki »

beztak se dočkáme nevídané věci a to že na XDA možná udělají pro nové HW WM 6.x švihat to bude rychle a umět to bude to co potřebujem :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Jak jej rozjet + parametry

Příspěvek od Jiří Hrma »

me2d09: Ten parametr /sharefolder jsem v emulátoru zkoušel také, ale neúspěšně, ve správci souborů (ShorCuts v Programech) pak paměťovou kartu stejně nevidím. Asi je to chyba tohohle beta buildu.

Pro ostatní - tady jsou další příkazy, které můžete v emulátoru používat
Obrázek

Pokud chcete například spustit ten upravený image WM70full.bin, pak si stačí vytvořit zástupce aplikace XDA.exe, kterou najdete zde C:\Program Files\Microsoft XDE\1.0\XDE.exe a přidat do parametru binfile C:\WM70full.bin, takže to ve výsledku vypadá takhle
Obrázek

Případně ještě jednodušší možnost - klikněte pravým tlačítkem myši na soubor WM70full.bin a z kontextové nabídky vyberte Otevřít v programu..., kde vyberte XDA.exe (cestu najdete o pár řádků výše).
panzeleny
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 22, 2014 11:32
Zařízení: Zelený Bastard

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od panzeleny »

Dobrý den, prosím vás o radu: na uvedeném linku není nic, o čem se tu píše. Stejně tak na podrobnějším článku jsem nenašel jedinou informaci. Hledám obyčejný emulátor již vygenerovaných .xap aplikací (phonegap build) a MS stránky jsou natolik zmatečné jako celá firma sama o sobě. Existuje vůbec emulátor XAP souborů? Děkuji.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Plnohodnotné WP7S pro emulátor: Hack trvalo pouze 6 hodin

Příspěvek od steelspace »

Jistě, stáhni si Visual Studio 2013 Express for Windows Phone + SDK, s tím dostaneš i "emulátor" (píšu do závorky, protože nejde o emulaci, ale virtualizovanou x86 verzi WP).
Pozor, je třeba mít Windows 8 Pro neboť pouze na nich je podporován Hyper-V.
https://dev.windows.com/en-us/develop/downloads" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů