HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od prcko »

Nikto tu este nespomenul podporu flashu v prehliadaci neviem presne o ktoru verziu ide ale daju sa cez to pustit flash hry cez veb a funguje perfektne staci kliknut na hru a ona sa sama zobrazi vo full scren mode samozrejme ze tie ktore potrebuju ovladanie cez klavesnicu si takto nezahrate ale ine funguju korektne apropo flash sa da v nastaveniach vypnut takze odpada problem s datovou narocnostou
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od malcor »

Ještě mě napadl dotaz: Jak je to u Legendu z Phone call lagem? Bylo by možné si zavolat z jiného telefonu a změřit čas od prvního zazvonění ve sluchátku po první zazvonění Legenda? V současné době jsem na tom na HD tragicky.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Jiří Hrma »

malcor: Jasně, není problém - teď jsem to zkoušel (hovor z HTC Hero na HTC Legend). Jakmile jsem v Heru uslyšel první vyzváněcí tón, tak se okamžitě rozsvítil displej na Legendu a začala se přehrávat vyzváněcí melodie, takže je to bleskové, žádný lag X vteřin tam není. A to jsem telefon poslední den a půl nerestartoval, pouze sem tam killnu aplikace přes task manager.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Tak k baterce. Včera kolem desáté ráno sem ho nabil naplno. Přes den asi 2-3 telefony, 2 sms. Večer v hospodě sem byl asi půl hodiny na wifi a zkoušel aplikace. Používám Advanced task killer, je pro mě akorát.
Nemám zatím žádný battery meer. Nepotřebuju to přesně na procento. Ale baterka mi ukazuje 6 z 10 čárek(v info o telefonu).
Celou dobu, mimo to hraní na wifi, mám zapnutý edge a synchronizaci mám nastavenou každou hodinu. Zhruba každou hodinu si du zapálit a u toho si čtu.
No výdrž je zatím dobrá,uvidíme kdy do vycucne komplet.
mota
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:55

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od mota »

Podařilo se někomu nainstalovat Wikitude? Na marketu jaksi schází a jinde se mi jí nepodařilo objevit. Co jsem koukal tak to není jediná aplikace co chybí. Podle jednoho holandskýho fóra to vypadá na problém v nastavení marketu nebo nějakou chybku u HTC.
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od prcko »

a skusal si uz ten spomenuty postup ze vytiahnes simku pripojis sa na net cez wifi a zapnes market?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

Legend není podporovaný pro wikitude
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

Dovolim si par dalsich otazek/pozorovani:
1. Existuje skype chat client? Na marketu nevidim.
2. Icq klient im+ sezere od pulnoci do rana pul baterky I bez aktivity (bez wifi). Je to normalni?
3. Maily z gmailu se nezobrazuji v postovni korespondenci v ramci kontaktu. To me sokuje a nechapu to. Jde to nejak aktivovat?
4. Na gmail neni standardni htc widget (jako na postu). Proc htc bojkotuje gmail?
5. Pop3 z emailu.cz nestahuje nejcerstvejsi zpravy, vetsina ma zpozdeni v radu hodin, i kdyz pres webmail uz dorazily. Mozna je to problem seznamu. Pozorovali jste podobny problem nekdy s jinym popem?
Diky
P
ondrejandroid
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 18, 2010 22:01
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od ondrejandroid »

Pres den 2-3 telefony, par SMS, vecer v hospe 1/2 hodiny na wifi...
To si nemyslim ze je normalni pouzivani zarizeni jako je Legend.
Takhle verim ze vydrzi mozna dva dny, ale kvuli tomuhle ho tedy nemam.
At klidne vydrzi pri stridmym telefonovani treba tyden :-) Ale pri bezny zatezi maily, wifi, muzika, SMS a tak - bez velkyho omezovani musi proste vydrzet minimalne den. JInak je k nicemu...
mota
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:55

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od mota »

usm123:
Skype chat a možná i telefonování umí nimbuzz a myslím že i fring.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od Radek Jahoda »

ondrejandroid píše:Pres den 2-3 telefony, par SMS, vecer v hospe 1/2 hodiny na wifi...
To si nemyslim ze je normalni pouzivani zarizeni jako je Legend.
Takhle verim ze vydrzi mozna dva dny, ale kvuli tomuhle ho tedy nemam.
At klidne vydrzi pri stridmym telefonovani treba tyden :-) Ale pri bezny zatezi maily, wifi, muzika, SMS a tak - bez velkyho omezovani musi proste vydrzet minimalne den. JInak je k nicemu...
No jo jenže to bylo v pracovní den kdy člověk taky musí pracovat.V pátek večer sem musel nabíjet, a teď po asi 4 hodinách na wifi zas.
paveluh
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 03, 2010 22:19
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od paveluh »

Takže vy co už Legend máte Otázka. Koupit nebo nekoupit. V uterý bych si pro něj měl jít a pořád váhám. Díky za popostrčení :tlem: :tlem: :tlem:
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

shrnuti po tydnu vlastneni (od + k -)

+ je to hezke, zene (majitelce) se to libi, bebble je super. displej je krasny.
+ rychlost je na pouzivani zcela ok, zvuk je fajn.

- nicmene, nove aplikace na tom ale asi nepobezi a snapdragon bude brzo norma (viz g. earth, etc.)
- dost to hreje, ale jeste nevim, jestli kvuli cpu, nebo radio casti
- wifi mam doma spatnou a hodne zarusenou. v tomto spatnem prostredi spojeni pada casteji, nez u ostatnich zarizeni, ktere pouzivam (bb + notebooky)
- fotak je bidnej
- a konecne: je to stale trochu beta a ma to nekolik bugs a features, ktere mi vadi stredne i hodne:
a) to, ze gmail nelze pouzit jako standardni htc mail, je pitome (bohuzel to je asi feature uz z dob hera)
b) ani po tydnu se nepodarilo spolehlive rozchodit pop3 na email.cz - nektere maily dorazi se zpozdenim radu hodin, nektere vubec!!! (muze to byt chyba seznamu-emailu)
c) kalendar umi nekolik kalendaru (facebook, gmail, htc). synchronizace facebookoveho kalendare nefunguje - narozeniny se dnes ukazou pouze na brezen, na dalsi mesice uz ne. kdyz vlezes do nastaveni kalendaru, facebook tam napred je, pak zmizi (to je zjevne bug). nasledne zmizi i ty narozeniny, ktere uz tam byly ...

shrnuti: pro zenu to byla dobra koupe, ma peknou hracku a velky desire by ji tak nepotesil. presto, i zene, ktera neni narocny uzivatel nektere veci vadi - mail, synchronizace kalendare. doufam, ze to jsou problemy, ktere htc rychle odstrani.
pokud bych si to koupil pro sebe, myslim, ze bych tou nedoladenosti byl rozladen jeste vice. druhy kus pro sebe tedy rozhodne kupovat nebudu, spis si pockam (bohuzel treba jeste rok), az vypusti neco podobne velkeho s vice future-proof hw specifikaci a odladenym sw.
reign88
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 16:15
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od reign88 »

mne sa zas naopak celkom pozdáva, mam ho tretí deň a zatiaľ jediná vec, ktorá mi vadí je výdrž batérie...
masterdead
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 03, 2009 0:50
Zařízení: Nokia E66
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od masterdead »

Kolko to je cca?
usm123
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 08, 2010 15:03
Zařízení: bb 8900

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od usm123 »

u nas se nabiji i dvakrat denne, ale cekam, ze se to zlepsi, az si budeme mene hrat.
stalo se, ze se zapnutym im+ to bylo o pulnoci nabite a rano v 6 to bylo na 50%.
nasledne ocekavam realisticky 2-2.5 dne.
reign88
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 16:15
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od reign88 »

mne zatial vydrzal tak 1,5 dna a to som sa s nim ale dost hral, dufam ze vydrzi tak tie 2-3 dni bezneho pouzivania
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od barberry.pha »

tak ono zezacatku se minimalne ten tyden ta baterie formatuje a po tydnu uz by ta vydrz mela byt lepsi .. hlavne jak to tady bylo psano .. kdyz ho ma nekdo novy porad do neho leze .. porad neco dela a zkousi a s kombinaci nezformovane baterie docela nerealny ukazatel vydrze baterky :)
masterdead
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte úno 03, 2009 0:50
Zařízení: Nokia E66
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od masterdead »

3 dni na bateriu je asi len scifi. Ale pri realnom fungovani bez wifi, gps, pri maximalne 5-6 hovoroch za den v max trvani 2 min., kontrolovanie mailov dajme tomu cez EDGE par krat za den by mozno aj slo. Ci sa mylim?
reign88
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 11, 2010 16:15
Zařízení: HTC Legend

HTC Legend: Dojmy, zkušenosti, řešení problémů (diskuze)

Příspěvek od reign88 »

to je mi jasne, len ma dostatocne vytaca, ked vidim ako percenta rychlo klesaju :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů