Omnia Pro a melodie SMS, budik

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
3000HP
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon led 11, 2010 20:05
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od 3000HP »

Zdravím vsechny,

nedávno jsem se stal majitelem tohohle smartphonu a chtel bych poprosit, zda by mi nekdo neporadil, jak můzu nastavit vlastní melodii na SMS (jestli to vůbec jde) a jestli jde nejak zmenit budik...


dekuju mockrát
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od TIePEK »

kámo pročti si to tu všechno snad to tu bude ... je tu pak velký bordel člověk se tu pak těžko orientuje :( ...
a teď k t´vemu problému ... ano dá se nastavit "všechno" xD
najet si do nastavení a najdi si tam "zvuky a upozorňění" snad už budeš vědět co dál xD je to jednoduché ... a k těm zvukům ke zprávám ... musíš si do My Documents nahrát nějakej zvuk ... kterej si chceš dát jako u zpráv ... a pokud neceš znečišťovat paměť v telefonu tak stačí vytvořit složku na paměťové kartě ... s názvem My Documents ... ;)
a budeš to mít hnedka v nabídce vyzvánění ... u budíky si už nejsem jist ale myslím si že je to stejné jako u Zpráv a pokud NE tak stačí když si ten zvuk dáš do složky Windows ... snad jsem ti pomohl ?
3000HP
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon led 11, 2010 20:05
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od 3000HP »

vyborne, dekuju za radu s tou SMS tedka akorat budu muset orezat ten soubor, protoze to hraje celou pisnicku coz taky neni optimalni, je na to taky nejaky figl?
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od HADES »

Jedině to cos sám napsal, ořezat to :)
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od Womáčka »

Zdravím, možná to sem tak úplně nepatří,ale lepší místo jsem nenašel.
Mám trošku problém s budíkem, respektive program Hodiny a dál záložka Připomenutí a Buzení telefonem. Jedná se o to, že pokud mám na zařízení vypnuté zvuky, tak budík ve zvolený čas jen problikne na displeji a dál nic. Neměl by budík zvonit i při vypnutých systémových zvucích? Nebo mám někde něco špatně nastavené, protože už jsem toho vyzkoušel opravdu hodně.
Jinak v SPB Time mi budík funguje i při vypnutých zvucích, přesně tak jak by měl. Ovšem proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

Díky za nápady
FloydPink
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: ned srp 09, 2009 9:29
Zařízení: Nokia Lumia 630

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od FloydPink »

No je tam záložka "Další" a tam je položka "Spustit připomenutí i pokud je zařízení nastaveno na tichý režim nebo vibrace"
Stačí zaškrtnout a mělo by to fungovat.
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od Womáčka »

Já teda nevím,ale žádný takový nastavení tam nemám, je tam pouze Autom. zapnout ( úplně dole ), ale to jsem nepřišel na co je, ale asi to zapne mobil před zvoněním. Každopádně i když to mám zaškrtnutý, tak mobil nevydá ani hlásku.
Okena
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 18, 2010 10:53
Zařízení: samsung

Omnia Pro a melodie SMS, budik

Příspěvek od Okena »

jo taky jsem to řešil. Automaticky zapnout znamená, že se ti minutu před budíkem zapne telefon a pak až budík.jinak jsem to zkoušel oddělat a budík ani neškytnul.moc sem to taky nepochopil :???:
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů