wPhone - nadstandardní grafické prostředí (vývoj)

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Lukáš Weber
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon čer 20, 2005 15:55
Bydliště: Praha-8 Čimice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukáš Weber »

no me zas 500$ moc neprijde :)) umi to hodne vecicek, tak o tom zacinam uvazovat. casu jeste mam dost
dck
VIP
VIP
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 17, 2006 6:30

Příspěvek od dck »

No, za tu cenu muzes mit zarizeni, ktere vsechny tyhle veci umi a jeste mnohem vic, apple je akorat fancy zalezitost. Ostatne kvuli tomuhle jsme zalozili tenhle topic ne?:) Jo a ten iPhone.. nepripada vam nejakej prerostlej?

phatfarm se mi libily akorat ty se suchym zipem, tak sem si je koupil, ale priste bych do nich uz asi nesel, ted uz zase radsi klasiku, treba AF1 od niku hehe :) Ale maj pekny boty pro holciny, Baby Phat se ta rada jmenuje a ty bych sve pritelkyni nerad upiral :) Bozeee, tohle neni diskuze o sneakers, sorry za offtopic :-D
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

Lukáš Weber píše:no me zas 500$ moc neprijde :)) umi to hodne vecicek, tak o tom zacinam uvazovat. casu jeste mam dost
akorat, ze ta cena plati pro USA, v Evrope to bude o dost drazsi. Nekde na foru jsem nechaval odkaz, kde se da u nas preobjednat. Cena byla dost pres 20t.
dck
VIP
VIP
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 17, 2006 6:30

Příspěvek od dck »

ja ho videl za 28 a s tim si muzou viteco:)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na MacThemes Foru je mozne stahnout ikonky z iPhonu v celkem dobrem rozliseni, tak kdybyste to do toho programu chteli pridat, tady to je...

Obrázek
dck
VIP
VIP
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 17, 2006 6:30

Příspěvek od dck »

myslim, ze by to nebylo zrovna nejstastnejsi, vsak vime jak je to s applem a jeho pravniky. Proc kopirovat, kdyz si to muzeme udelat sami a hezci ne?:)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je pravda, myslel jsem spis pro inspiraci :-)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

No aspoň wPhone bude takříkajíc nenapadnutelný :lol: a třeba by se tam ani nehodily... ale jen tak dál v projektu... nějako my tady ale chybí delší dobu příspěvek od pána stvořitele :) viď pospo :)
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Asi jsem něco prošvihl, ale ona už byla ta flash animace? Jestli jo, můžu poprosit o přímý link na ní.? :oops:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Asi jsem uplnej....a všichni se mi vysmějete ale jak si to mam flashnout nebo prostě dostat do ppc nebo to eště nejde? :oops:
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

:grin: no ještě to asi do ppc nedostaneš (maš, že by jsi si ten link otevřel v ppc a měl naistalovanej samozřejmě flashplayer :grin: ) tak jsem to aspoň vyzkoušel já, jak sedí hloubka barev a sedí :wink: ale věřím v to, že když budeme trpěliví, tak se určitě dočkáme... :roll:
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Tak to je super když odpovídá hloubka barev a doufám že se dočkáme co nejdřív :twisted:
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

mm, tak tady se někdo po nás (spíš teda po Vás :oops: ) opičí :???: http://windowsmobile.unas.cz/index.php? ... le&ide=139
no doufám, že t onebude jako s právníky applu a nebudete to muset přejmenovat... jo a ještě k tmu článku, že to poletí na WM 6.0 jádru, což by pak mooožná šlo i na naše současný sroje (ikdyž nevi nevim, jak s tím rozlišením :wink: )
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uz jen podle toho renderu v te bleskovce si myslim, ze ten telefon bude fake (Windows Mobile preci vypadaji uplne jinak, a pochybuju, ze bude v zakladu telefonu WisBar, kterej bere celkem dost RAM-to by byli majitele nadseny), a taky podle tech ikonek- kdyby takovy zarizeni nejaka firma skutecne vyrobila, Steva by to asi nenechalo chladnym a uz by na nej stval sve pravniky...
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: ned říj 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od atomion »

Mno podle mého názoru to podvrh není. Už z toho důvodu, že je plánováno uvedení na trh. BTW je psáno, že to poběží na jádru WinCE 6.0 a ne na WM 6.0 ;-) Uvidíme, ale můj názor na to je kladný. Možná jsem naivní, ale podle mě to bude realita :-) A ad ikonky: je to "malinko" kopie iPhonu, ale není to převzaté a tak s tím Steve nic nenadělá :-)
dck
VIP
VIP
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 17, 2006 6:30

Příspěvek od dck »

At shorej v pekle se svym suntem, prece to nebudem prejmenovavat, ne?:)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

2Ondřej Fabianek: nejsi ty nahodou atomion? :)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

nAscA píše:2Ondřej Fabianek: nejsi ty nahodou atomion? :)
LOL :lolek:
(sry, ze jsem pouzil citaci u posledniho prispevku, ale zrovna v tomhle pripade jsem fakt musel :tlem: )

Ad. jmeno - tak v nejhorsim pripade se to prejmenuje na wmPhone - to jeste imho neni tak zly... (a specialne pro Oskaraky wodaPhone :lol: )
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

2 Kato: nejsem si jisty, jestli si muj prispevek pochopil spravne. Ale snad jo :) podle LOL....
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů