WM6: Suggestion fix a dalsi tweaky

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WM6: Suggestion fix a dalsi tweaky

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uz jsem tady ve foru psal, ze u testovaci WM6 ROMky pro HTC Universala se po kazdem softresetu automaticky znovu aktivuje vkladani navrhu slov pri psani, tzv. Suggestions (StartMenu/Settings/Input-Word Completion). Celkem me tohle otravovalo, jelikoz jsem po kazdem softResetu musel tuhle funkci v nastaveni znovu a znovu vypinat :-(

Na Xda-devu se ale objevil sikovny cabik, ktery tuhle funkci natvrdo deaktivuje, a funguje paradne :-)
(nevim, jak jsou na tom uzivatele Crossbow pro Wizarda, ale pokud vam to dela taky, muzete tenhle cab pouzit samozrejme take)
Přílohy
WM6wsuggfix.cab
WM6_SuggestionFix.cab
(65.57 KiB) Staženo 442 x
flashman
VIP
VIP
Příspěvky: 29
Registrován: sob říj 28, 2006 19:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman »

u Wizarda je defaultní Anglická klávesnice a pomocí našeho cabu si můžete užívat hned po resetu české klávesnice

Tuším, že ten CAB pro uniho bude fungovat také na programu sipchange
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

mozna bych to nadepsal Tweaky pro Crossbow a presunul do tweaku... a prispeju timto: HKCU,"ControlPanel\Phone","ShowSim",0x00010001,0 ten ShowSim musite vytvorit. Slouzi to k nezobrazovani kontaktu ze sim. Kdybyste nekdo narazil na nejaky tweak pro Crossbow, aby caby po nainstalovani nemizeli, tak sem s tim pls.
flashman
VIP
VIP
Příspěvky: 29
Registrován: sob říj 28, 2006 19:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman »

nasca - tphle nejsou registrový tweaky - v těch cabech sou programy a dokonce i v tom našem knihovny. Já osobně radši řeším nemazání cabů tak, že je v TCM označím jen pro čtení. Ten tweak na nemazání je na našich stránkách, ale nějak nefunguje - du to chacknout
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

jj mas pravdu, ja jen myslel to presunout do sekce Tweaky a navody. :) Ja to prave zkousel ten tweak na nemazani a nefungovalo mi to. To je dobry napad, to oznacit v TCM. Prece jen za posledni 2 tydny jsem flashoval tak 4x, a porad to na kartu kopirovat me uz nebavi. Staci, ze si uz seriova cisla pamatuju skoro vsechny nazpamet :)
flashman
VIP
VIP
Příspěvky: 29
Registrován: sob říj 28, 2006 19:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman »

nápodobně - já už to mám tak promakaný, že mám na paměťovce udělaný nemazacíse caby (jeden :D )

teď jsem zkoušel mp3 na SMS a vono to funguje k sakru ! :) - právě mi tam hraje 5-ti minutová písnička kvůli příchodu SMS - Klasika přesunout mp3 do složky Windows a vybrat ve zvucích (mp3 musí být asociované na WMP).
Jdu udělat nějaké osekané mp3
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Presunuto do sekce Tweaky. Btw me se v Crossbow na Universalu caby nemazou :-D
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Today Single Line.cab

Příspěvek od Jiří Hrma »

Asukal na Xda-devu vypustil jednoduchy cab soubor, ktery po nainstalovani (a soft resetu zarizeni) odstrani aktualni nazev dne, a plugin s datem se diky tomu srovna do jednoho radku. Osobne mam rad, kdyz je na Today dost mista :-) a diky tomuhle je to zase o kousek lepsi :-D

Obrázek
(urceno pro vsechna pocketpc s WM5 a WM6)

Podobnou funkci (avsak s vice moznostmi nastaveni) nabizi take plugin TodayTime (freeware). Download zde
Obrázek
Přílohy
Today_SingleLine.cab
Today_SingleLine.cab by Asukal
(29.86 KiB) Staženo 421 x
Kabuto
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte srp 08, 2006 20:44
Zařízení: Samsung Galaxy S8+

Příspěvek od Kabuto »

WM6_SuggestionFix a TodayTime ozkoušeny i na WM6.1 a funguje vše v pořádku.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů