Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na konferenci TechEd prezentoval Eric Rudder z Microsoftu hru Indiana Jones, což by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby titul nespustil na počítači s Windows 7, následně pokračoval s hraním na prototypu zařízení Windows Phone 7 Series a nakonec demonstraci ukončil z Xboxu. Podle slov Erica by měl být vývoj her a jiných titulů velice snadný, protože 90% kódu aplikace by mělo jít použít na všechny tři platformy. To by mohlo být pro vývojáře velice zajímavé vodítko a ve výsledku bychom se mohli dočkat celé řady zajímavých her právě pro platformu Windows Phone 7 Series.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LQv_3fwopo8[/youtube]

Zdroj: WMPowerUser
zavinac
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř lis 25, 2009 13:40
Zařízení: Omnia II

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od zavinac »

Super, uz sa zacina bliskat na lepsie casy :) Budem mat jeden pocitac ktory si doma, alebo v robote pripojim na velky monitor a klavesnicu+mys. Cestou v MHD si pozriem film...v aute navigaciu... Uz ziadna synchronizacia.... na vsetko jedna masinka... no mozno si este par rokov pockam, ale zda sa mi ze vyvoj smeruje aj tymto smerom.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Thompson »

WM uživatelé přece hry nehrají, nebo to 80% argumentuje proti iPhonu :D
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od tslany »

Ee, uživatelé PDA argumentují že WM není herní platforma :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od IkE Blaster »

Přesně tak. Každopádně tohle vidím jako dobré řešení jen pro cca 1/2 her. A pokud dobře vidím, tak ty už tak fungují nyní (viz např. Undercroft - PC a WM, nyní i iPhone, ale ten je dodatečně na jiném základu).

zavinac: Kéž by, ale alespoň jsi dotáhl myšlenku k funkčnosti :)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Svestka »

A mě se zdálo to propojení Xbox live acc v WP7 divné, teď je vidět proč tam je. Každopádně toto je pro mě opět nedobrá zpráva, jelikož tímto se WP7 opravdu zcela přeorientoval. Já osobně bych tedy ty hry raději oželil stejně k čemu budou, když většina WP7 zařízení bude bez klávesnice a tlačítka budou mít jen 3, které stejně nepůjdou přemapovat, chci tím říct, že na xbox nikdo nebude dělat hru ovládanou dotykem a takto provedene hry se většinou principiálně liší. Ale stále věřím nebo doufám, že WM6,5 bude vyvíjen zvlášť.
platon
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon kvě 04, 2009 6:37
Zařízení: HTC HD2, HTC Diamond 1, Omnia 2

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od platon »

Hry mozu byt niekedy fajn, ale ja osobne ich nehravam. Ked som niekde mimo domu, tak sa telefon rychlo vybije a co potom? A ked som doma, tak sa nebudem hrat hry na telefone.
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Revin »

Ale pánové, WM zařízení jsou přece pracovní nástroj, to na žádné hry není. A hry přece hrajou jen adolescentní pubescenti nebo jak to ten Hulán píše :-)

Náhodou, já si rád hru zahraju, třeba taková cesta v MHD pak pěkně rychle uteče :-)
A nějak moc mi to zařízení nevybije...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od FOXXX »

Ano, aspoň v něčem má ten Hulán pravdu co?
Postupně se z windows telefonů stanou stejné sr..ky jako iphone, jen budou mít na ty hry aspoň dost výkonu...Budeš si pak moct líp vybrat... A zkus se v MHD dívat z okna, nebo po holkách, jestli tě tedy zajímají a uteče ti to taky rychleji :wink:
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od nAscA »

To by me teda zajimalo, co uvidim z okna jedouciho metra... pripadne pouzivam hodne vlak jako MHD a taky nic moc videt neni, kdyz je to samy koridor :)
Hry se obcas hodi. Ale kdysi jsem mel PSP a prodal jsem ho, protoze jsem na nem nehral. Je dobre mit tu moznost si zahrat, ale nedelal bych z toho prioritu zarizeni nebo konzoli. Posledni dobrou to hodne tu o iPhonu i iPadu, jak to bude casem super na hrani, tak microsoft pujde asi dost podobnou cestou :(
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od FOXXX »

Pro tyto případy jsem zmínil ty holky :)
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Diamant »

Ja si tiež z času na čas ptrebujem skrátiť čas nejakou hrou. Najradšej mám stratégie, ale bez stylusu prípadne D-padu to fakt nejde. Takže už hrávam len ATC prípadne Free Cell. Iné sa na HD2 nedá hrať.
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Revin »

FOXXX píše:Ano, aspoň v něčem má ten Hulán pravdu co?
Postupně se z windows telefonů stanou stejné sr..ky jako iphone, jen budou mít na ty hry aspoň dost výkonu...Budeš si pak moct líp vybrat... A zkus se v MHD dívat z okna, nebo po holkách, jestli tě tedy zajímají a uteče ti to taky rychleji :wink:
Nevim na co se mám dívat z okna - denně jezdím tu samou trasu, tak nevim co bych tam měl vidět??? A pokud myslíš holky (i když si napsal "nebo po holkách"), tak na to není zrovna vhodná doba, to až v létě, to je to pak mnohem zajímavější :tlem:
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od Svestka »

Revine nevim jestli sis všiml ale většina zde píšících lidí nevidí ve hraní prioritu tudíž nechápu tvé narážky. Já osobně ač taky hry nevyhledávám si na dlouhé cestě taky něco zahraju ale mám rád především stylusové a logické hry (což v případě deskové hry "go" je jedno a to samé) tudíž mi osobně WM vyhovuje i stěmi hrami které jsou doposud k dispozici ale opět podotýkám, že hraji pouze výjimečně. Samozřejmě, pokud by byl lepší vývoj her a kvalitnější hry ale nikoliv na úkor něčeho jiného jak to zatím vypadá u WP7 tak by to byla samozřejmě dobrá zpráva jelikož by to ničemu neškodilo.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Windows Phone 7: S hrami se začíná blýskat na lepší časy

Příspěvek od gulii »

Doporučuji toto: http://www.engadget.com/2010/03/09/micr ... e-full-3d/" onclick="window.open(this.href);return false; hry vypadají celkem hezky...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů